İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Kadıköy Kasetli Tente

Kadıköy Kasetli Tente

Günlük hayatta işletmelerde ve evlerde sıklıkla karşılaştığımız tente sistemleri birçok avantaja sahiptir. Bu sebeple dünyada ve Türkiye’de çok fazla kullanılırlar. Peki ne işe yarar tente sistemleri?  Tente, İtalyanca bir kelimedir ve gölge anlamına gelir. Tente sistemleri kullanıldığı kafe, restoran, kafeterya, okul, havuz tesisi, alışveriş merkezleri, kahvaltı salonları, evlerin pencereleri, terasları, balkonları gibi yapı ve konutlarda […]

Günlük hayatta işletmelerde ve evlerde sıklıkla karşılaştığımız tente sistemleri birçok avantaja sahiptir. Bu sebeple dünyada ve Türkiye’de çok fazla kullanılırlar. Peki ne işe yarar tente sistemleri?  Tente, İtalyanca bir kelimedir ve gölge anlamına gelir. Tente sistemleri kullanıldığı kafe, restoran, kafeterya, okul, havuz tesisi, alışveriş merkezleri, kahvaltı salonları, evlerin pencereleri, terasları, balkonları gibi yapı ve konutlarda kullanılarak bu alanların güneş ışını, rüzgâr, kar, yağmur, fırtına gibi olumsuz hava şartlarından korunmasını sağlarlar.

Tente sistemleri kullanım alanlarına ve özelliklerine göre birçok farklı çeşitte üretilirler. Bunlar pergola tente, motorlu tente, mafsallı tente, kasetli tente, çift açılır tente, sabit dekoratif tente, körüklü tente olarak sıralanabilir. En modern tekniklerle üretilen ve gölgelendirme sistemi olan kasetli tenteler, kullanıcılarına çok fazla olanak sunar. Ataşehir, Sarıyer, Esenyurt, Kadıköy kasetli tente sistemlerinin çoğunlukla kullanıldığı ilçelerdendir.

Güniş Branda Çadır Tente Pergole | branda, tente, çadır, pergole, katlanır tente, kasetli tente, kamyonet tentesi, kamyonet branda imalatı, kamp çadırı imalatı, körüklü tente, mafsallı tente, şantiye çadırları, yarasa tente, kış bahçesi

Kasetli Tente Özellikleri

En modern üretim teknikleriyle üretilen kasetli tente sistemleri birçok işlevsel özelliğe sahiptir. Son derece şık bir tasarıma sahiptirler. Bu sebeple kullanıldıkları ortamın dekoratif görünmesine katkıda bulunurlar. Kasetli tente sistemlerinin bu ismi almasının sebebi bünyelerinde kaset sistemi bulundurmalarıdır. Bu kaset sistemi, tentenin kumaşını ve mekanizmasını her türlü olumsuz hava şartlarından korur.

Ayrıca kasetli tente sistemleri, son derece dayanıklı, paslanmaz üretim malzemelerinden üretilirler. Bu sebeplerden dolayı çok uzun yıllar kullanılabilirler. Kasetli tente sistemlerinde ayrıca kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahip olan bir mekanizma bulunur. Bu mekanizma sayesinde kasetli tente kendi kendini temizleyebilir. Bunlara ek olarak, kasetli tente sistemleri manuel ya da otomatik olarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Bu nedenle, kullanımları da pratiktir.

Kasetli Tente Malzemeleri

Kasetli tente sistemleri, en modern ve kaliteli üretim malzemeleri ile üretilirler. Kasetli tentelerin üretiminde paslanmaz profiller kullanılır. Ayrıca paslanmaz bağlayıcı cıvatalar ve çiplerle de desteklenen kasetli tenteler, son derece dayanıklı hale getirilirler. Kasetli tente sistemleri, kumaş ve kaset sistemi ile üretilirler. Dayanıklı kaset sistemi, tenteyi çeşitli dış etkilere karşı korur. Kasetli tenteleri kumaşları ise akrilik ya da yerli ithal olarak seçilir. Bunun yanı sıra kullanıcıların beğenisine göre birçok farklı renk ve çeşitte kumaş da kullanılır. Ayrıca kasetli tente sistemlerine rüzgâr ve güneş sensoru ekletmek de mümkündür.

Kasetli Tente Kullanım Alanları

Kasetli tente sistemlerinin bir diğer özelliği de kullanıldığı ortama uygun olarak ileri açılımlarının ve eğimlerinin ayarlanabilir olmasıdır. Bu nedenle kasetli tente sistemlerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Çünkü her türlü mekâna göre ayarlanabilirler. Kasetli tente sistemleri genellikle dükkanların vitrinlerinde, kafelerde, kafeteryalarda, havuz tesislerinde, çay bahçelerinde kullanılırlar. Bunun yanı sıra evlerin balkonlarında, teraslarında, yaz ve kış bahçelerinde de kasetli tentelerin kullanımına yer verilir. Kadıköy kasetli tente sistemlerinin birçok işletmede ve evde kullanıldığı semtlerdendir.

 

Kasetli Tente Avantajları

Günümüz dünyasının en yeni tente çeşitlerinin başında kasetli tente sistemleri gelir. En gelişmiş üretim teknikleriyle üretilen kasetli tenteler, teknolojinin nimetlerinden oldukça yararlanmıştır. Öncelikle manuel ya da otomatik olarak açılıp kapanabilme özelliği bulunan kasetli tenteler, bu sayede yazın güneş ışınlarından; kışın kar, yağmur, fırtınadan korurlar. Böylece işletme ve ev sahiplerini yazın güneşlik, kışın yağmurluk alma derdinden kurtarırlar. Ayrıca açılır kapanır olduklarından dolayı da gerek görülmediğinde kapatılarak fazla alan kaplamazlar.

Kasetli tentelerin bir diğer avantajı ise, temizlik ve bakım işleriyle zaman harcanmamasıdır. Çünkü kasetli tente sistemleri, kendi kendini temizleyebilme mekanizmasına sahiptir. Bunlara ek olarak, kasetli tente sistemleri kullanıldığı alana göre ayarlanabilir. Bu sayede hemen hemen her alanda kullanılabilirler. Çeşit çeşit renk ve tasarımlara sahip olan kasetli tente sistemleri kullanıldığı alanın daha modern ve daha şık görünmesine de katkı sağlarlar.

Kızılarık Mahallesi içinde, ikinci el satılık İkinci el tent

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente sistemlerinin en büyük avantajlarından birisi de son derece uygun fiyatla satışa sunulmalarıdır. Dünyanın en modern tente sistemlerinden olan kasetli tente sistemleri hem işlevsel hem de dekoratiftirler. Buna rağmen, fiyatları son derece ekonomiktir. Bu sebepler dünyanın dört bir yanında sıklıkla tercih edilirler. Kadıköy kasetli tente sistemlerinin en çok kullanıldığı semtlerden birisidir. Kasetli tentelerin fiyatları; kullanıldığı alanın ebatlarına, tentenin boyutuna, üretim malzemelerinin kalitesine, işlevselliğine bağlı olarak değişir. Son derece uygun fiyat aralıklarında kasetli tente sistemlerine ulaşabilmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM