İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Kadıköy Kartal Tente

Kadıköy Kartal Tente

Günlük hayatta çoğu tente modelleri iklim şartlarına göre ve hava koşullarından korunmak amaçlı kullanım sağlar. Dışarıdan gelecek etkenlerden korunmak ve güneşlik görevi gören Kadıköy kartal tente sistemleri oldukça kullanım avantajı sağlar. Önceki dönemlerde üretimi yapılırken çadır, branda ve bez gibi ürünler ile üretim sağlansa da bir zaman sonra bu sistemlere daha gelişmiş ve iyi bir kullanım seçenekleri eklenmiştir. Günümüz koşullarında […]

Günlük hayatta çoğu tente modelleri iklim şartlarına göre ve hava koşullarından korunmak amaçlı kullanım sağlar. Dışarıdan gelecek etkenlerden korunmak ve güneşlik görevi gören Kadıköy kartal tente sistemleri oldukça kullanım avantajı sağlar. Önceki dönemlerde üretimi yapılırken çadır, branda ve bez gibi ürünler ile üretim sağlansa da bir zaman sonra bu sistemlere daha gelişmiş ve iyi bir kullanım seçenekleri eklenmiştir. Günümüz koşullarında ise işletme yerleri tarafından farklı tarzda ve renkte  tente modelleri kullanılır. Tente sistemleri en çok restoran, kafe, otel, etkinlik alanları ve halka açık bütün yerler olarak kolay ve rahat bir şekilde kullanım görevi sağlar.

Tente Nedir?

Her türlü iklim ve hava koşulları olarak güneş, rüzgâr, yağmur ve kar gibi etkenlerden korunmaya yönelik bez ve kumaş gibi malzemelerden üretilen ürünlerdir. Günümüzde artık teknolojinin ve birçok sistemin gelişmesiyle beraber Kadıköy Kartal tente modeli üretilmeye başlamıştır. Katlamalı tente modelleri, rulo tenteler ve açıp kapatmalı tente modelleri gibi birçok çeşitleri üretilmektedir. Uygun görülen ve istenilen her alanda kolay ve rahat bir şekilde kullanım sağlar. Bu yüzden çoğu işletme yerlerinin vazgeçilmez ve olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alır.

Tente Kullanım Alanları

Günümüzde artık endüstriyel tip şeklinde tente modellerinin kullanım sağlamasının yanı sıra ev tipi tente modelleri ve gölgelendirme modelleri de bulunabiliyor. Mağaza, butik ve işletme sektörlerinin vitrin yerleri için kullanım görevi gören Kadıköy kartal tente sistemleri restoran, çay bahçesi ve kafe gibi mekânlarda özellikle de halka açık tesislerde kullanım sağlar. Yapı ruhsatı ve herhangi bir evrak veya belge gibi bir şey gerektirmeden kullanılan tente modelleri otel ve spor tesisleri gibi çok fazla yerlerde kolaylıkla kullanılabilir.

Tenteci Uygun Fiyatlı Tente Modelleri Otomatik Pergola Ucuz

Tente Çeşitleri Nelerdir?

Bulunduğumuz hayat şartları ve günlük yaşamda en çok kullanılan tente çeşitleri mafsallı tente modelleri ve pergola sistemleri olarak iki çeşit tente ilk sırada yerini alabilir. Branda koruma tente modelleri, kumandalı tenteler, otomatik  ve motorlu tente gibi çok fazla çeşidinin yer almasının yanı sıra çift taraflı tente sistemleri de bulunmaktadır.

Pergola Tente | Akbayrak Tente

Tente Çeşitlerine Göre Kullanım Alanları

Mafsallı tente çeşitleri genel olarak işletmeler ve mağazalar için kullanım görevi sunarak üretilmektedir. Genellikle çevirme kollu tente olarak yer alan tenteler, en çok ev tipi modelleri ile çok fazla kullanım avantajı sağlıyor. Balkon, teras, pencere ve dükkânların ön cephe yerlerini korumak amaçlı kullanılan tente modelleri ise daha çok sabit tente sistemleridir. Çay bahçesi, havuz yerlerinde, restoran ve bahçeler için kullanım sağlar.

Kadıköy Kartal tente gibi yerler sayesinde pergola sistemleri olarak katlamalı ve ışık sistemli tasarımlar ile mekân ve işletme yerleri kullanım avantajı elde eder. Pergola ve diğer tente çeşitlerine motor takılarak kullanım gerçekleştirmesi nedeni ile bu tarz tenteler motorlu tente olarak nitelendirebilir. Kumanda panelleri veya uzaktan kumanda sistemi sayesinde kullanım görevi gören modellerdir.

Körüklü tente modeli ise en çok dekoratif bir amaç nedeni ile kullanım sağlar. En fazla mağaza, butik, işletme, balkon ve pencereler için kullanılır. Aynı zamanda bombeli bir tasarım ile görsellik katar. Karpuz model olarak bilinen körüklü tente çeşitleri genel olarak manuel bir şekilde kullanım görevi sunar. Kasetli tente çeşidi ise; mağaza ve dükkân yerlerinin vitrinleri için üretilen tenteler arasında yerini alır.

Dükkânların ön cephelerini koruması amacı ile kullanım sağlayan oldukça pratik ürünlerdir. Klasik tente modelleri olarak yer alan tente ise, ev tipi sistemlerde, balkon ve pencerelerin üst yerlerini korumak amaçlı kullanım avantajı sağlar. Çift açılır tente modelleri de oldukça büyük ve geniş yerler için kullanılan her iki tarafa da aynı ebat ölçülerde ve oran da açılan sistemlerdir.

En çok okul, cami, kafeterya ve restoran gibi yerlerde kullanım sağlayan motorlu veya manuel modeller olarak yer alır. Her alanın büyüklüğü ve kullanım özelliğine göre farklı şekilde tente modelleri üretimi gerçekleşir. Böylelikle kullanılan yerler için oldukça iyi ve konforlu bir avantaj sunar. Aynı zamanda mekânlar için iyi kazanç olanağı sunar. Bütün bu sebeplerden dolayı firmamızdan her zaman hizmet talep edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM