İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Kadıköy Kamyonet Tente

Kadıköy Kamyonet Tente

Kadıköy Kamyonet Tente, kamyonet ve tır gibi araçların kasalarında bulunan malzemelerin yağmur ve toz gibi etkenlerden korunması ve uzak durmasını sağlayan tente sistemidir. Harika görünüme sahip, rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmaktadır. Yerli akrilik kumaş veya ithal kumaş tercihleri mevcuttur. Uzun yol şoförlerinin en büyük yardımcısıdır. Kadıköy Kamyonet Tente, belli araç markalarında kullanılmaktadır. Ev taşımalarında, ya da büyük malzemelerin […]

Kadıköy Kamyonet Tente, kamyonet ve tır gibi araçların kasalarında bulunan malzemelerin yağmur ve toz gibi etkenlerden korunması ve uzak durmasını sağlayan tente sistemidir. Harika görünüme sahip, rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmaktadır. Yerli akrilik kumaş veya ithal kumaş tercihleri mevcuttur. Uzun yol şoförlerinin en büyük yardımcısıdır.

Kadıköy Kamyonet Tente, belli araç markalarında kullanılmaktadır. Ev taşımalarında, ya da büyük malzemelerin taşınmasında, market ürünlerinin taşınmasında kullanılan kamyonet ve tırlar için çok önem içeren tente çeşididir.

Kamyonet Tentesi - Aksu Branda ve Tente Sistemleri Ümraniye/istanbul

Kadıköy Tente Nerededir?

Kadıköy kamyonet tente, istanbul şehrimizin Kadıköy semtinde yer almaktadır.

Tente Nedir?

Hava koşullarında kar, yağmur, güneş ve rüzgârlı havalardan korunması için yapılmış bez, kumaş gibi malzemelerden yapılmış ürünlere verilen isimdir. İşyeri ve evlerde bu koşullardan korunmak için oldukça fazla tercih edilen tente uzun senelerdir bize kolaylık sağlamaktadır.

Tente Nerelerde Tercih Edilir?

Mağazalarda, marketlerde, evlerde, araçlarda, işyerlerinde ve restoranlarda birçok yerde tercih edilmektedir. Evlerde balkon ve teras gibi güneş ışınlarının bizi rahatsız ettiği yerlerde tente kullanılmaktadır. Kafe ve restoranlarda müşterilerin rahat, konforlu bir şekilde oturabilmeleri için kullanılır.

Kamyonet Tentesi | Melsa Branda Tente Fiyat 399 TL

Tente Ne Amaçla Kullanılır?

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan görünümü hoş duran, kibar yatırımlarımızdır. Kullandığımız alanlarda kendini oldukça güzel gösteren tentelerin belli başlı renkleri modelleri ve çeşitleri mevcuttur.

 • Sabit tenteler: Dış mekânlar da vitrin, pencere, dış mekân kapı üstlerine kötü iklim türleri için tasarlanmış tentelerdir. İsteğe göre şekillenen tente arzunuza göre boyutu ve rengi, modeli ayarlanır ve size teslim edilir.
 • Körüklü tente: Adı üzerinde körük adı verdiğimiz aparatı sayesinde güneşi engeller. İstediğiniz şekillerde ayarlanabilir. Hareketli olan tente ip ve motor sistemi içerir. Görünüm açısından da kullanılabilir tente çeşididir. Tek seferde açılıp kapanabilen özelliğe sahiptir. Bu tente şeklinin fiyatı diğer tentelere göre daha uygundur. Kötü hava koşullarından mekân, ev vb. yerleri korur.
 • Mafsallı tente:  Alüminyumdan oluşan kollar aracılığıyla çalışan tente sistemidir. Paslanmaz, otomatik sistemi mevcuttur.
 • Pergola tente:  Renk seçeneği bulunduran tentelerdir. Fırın boya kaplaması vardır. Uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir. Çelik tel örgü sistemi vardır. Kolay kolay sızdırma yapmaz. Oldukça dayanıklı bir tente çeşididir.

 

 • Karpuz Tente: Gölge ve dekorasyon amaçlı kullanılan tentelerdir. Özel yapılan tente sistemidir. Daha geniş bir alana ihtiyaç duyduğumuz tente modelidir. Işık hassaslığı vardır. Kafe, küçük işletmeler, AVM ler ve restoranlarda bu tente sistemi kullanılmaktadır.
 • Kış Bahçesi: İç ve dış alanı mika olan kış bahçesi, her çeşit içermektedir.  Dışarı ortamı kolaylıkla ve net bir şekilde görebileceğiniz kış bahçesi, oldukça kullanışlı ve bir o kadar da uygun fiyatlıdır. Uzun ömürlü ve şeffaf kapamadır. Tozdan da korumaktadır. Dilerseniz fermuarlı olarak da sipariş verebilirsiniz.
 • Çift açılır tente:  Mafsallı tenteden yapılan, tekerlekli ya da sabit olarak tercih edebileceğiniz bir tente çeşididir. Maksimum 3 metredir. Açık haliyle 7 metre kadar yer, alan kaplamaktadır. Manuel ya da fermuarlı bir şekilde iki tercih hakkınız bulunmaktadır. Her renk seçeneği mevcuttur. Bütün hava koşullarına uygun olarak tasarlanmaktadır.
 • Şemsiyeler: Güneş ve yağmur gibi hava koşullarında kullanılan tente çeşidine şemsiye denir. Ahşap modelleri seçenek olarak sunan şemsiye tente, UV korumasına sahiptir. Birinci kalite araçlar kullanılır. Teleskopik ya da krikolu profil şekilleri mevcuttur. Döküm tablası vardır. Yerli veya ithal kumaş seçeneğini bize sunmaktadır. Şemsiye çeşitleri bahçe şemsiyesi, kafe şemsiyesi, plaj şemsiyesi, restoran şemsiyesi şeklinde 4’e ayrılır.
 • Özel üretim tente: Geri çekilebilir çatı yapısına sahip olan özel üretim tente çelik ve kumaşa sahiptir. Adı üzerinde özel olan tenteler özel yapımla sizlerle buluşmaktadır.
 • Kadıköy Kamyonet Tente: Ürünleri veya malzemeleri güvenli bir şekilde taşımaya yardımcı olan tente çeşididir. Kadıköy de özenle yapılan tente sistemi,  dolu, yağmur, kar gibi kötü havalarda kamyonetinizin içerisindeki ürünlerinizi itinayla korur. Zarar görmemesini sağlar.

Forklift tente: Özel iplik ile yapılmaktadır. Pimapen ve camlara uygun olarak tasarlanır.  Saydamlığı nedeniyle duvar özelliğini taşımaktadır. Forklift kabin brandası çeşitleri, şeffaf kapama, camlı şeffaf kapama, kafe brandası, sigara içmek için kullanılan şeffaf branda, tır  kapsüllü branda, ara bölme brandası şeklinde çeşit çeşit branda mevcuttur

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM