İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.051,5900
 • EURO
  $0,9374
 • ALTIN
  $43.787,4300
 • BIST
  $160,9000
Kadıköy Kamelya Üst Brandası Modelleri

Kadıköy Kamelya Üst Brandası Modelleri

Halk arasında çardak olarak bilinen, açık alanların yağmurlu, rüzgârlı havalarda da kullanılması imkânı sunan Kamelya modelleri kullanışlı ve çok amaçlı bir ürün olarak tercih edilir. Kamelyalar, kafe bahçesi, müstakil ev bahçeleri, otel bahçesi ya da festival ve etkinlik gibi açık alanların yılın her döneminde kullanılmasını sağlar. Kamelya modelleri ihtiyaç ve istekler doğrultusunda farklı alternatiflerde üretilebilir. Kadıköy […]

Halk arasında çardak olarak bilinen, açık alanların yağmurlu, rüzgârlı havalarda da kullanılması imkânı sunan Kamelya modelleri kullanışlı ve çok amaçlı bir ürün olarak tercih edilir. Kamelyalar, kafe bahçesi, müstakil ev bahçeleri, otel bahçesi ya da festival ve etkinlik gibi açık alanların yılın her döneminde kullanılmasını sağlar.

Kamelya modelleri ihtiyaç ve istekler doğrultusunda farklı alternatiflerde üretilebilir. Kadıköy kamelya üst brandası modelleri ile üst alanın tamamen kapatılmasının yanı sıra kamelyanın etrafının da tamamının ya da bir kısmının kapalı olması sağlanır.

Kamelyalar açık alanda rahatlıkla vakit geçirmek isteyenler için son derece kullanışlı ve güvenilir bir üründür. Sadece kötü hava koşullarında değil aynı zamanda güneşten de korunma imkânı sunar.

Kamelya Üst Brandasının Özellikleri Nelerdir?

Kamelya modelleri kullanım ihtiyacından ötürü üst kısmı kapalı bir şekilde üretilir. İstenilen açık alanda kolaylıkla ve güvenle kullanılabilir. Kamelya üst brandasının kumaşı kişileri yağmurdan ve güneşten korur. Açık alanda istenildiği gibi vakit geçirme imkânı sunan kamelyalar aynı zamanda şık ve farklı modelleri ile estetik bir görünüme de sahiptir.

Özellikle ticari amaçla kullanılan kamelyalar bir reklam panosu olarak da kullanılabilir. Bu özelliği sayesinde dış tarafta bulunan kişilere reklamlarını ulaştırmak isteyen markalar özel tasarımlı brandalar sayesinde tanıtımlarını ve reklamlarını kolaylıkla ulaştırabilir.

Kamelya Brandası Dayanıklı Olmalı Mıdır?

Kamelyalar açık alanlarda kullanılır ve pek çok dış etkene maruz kalır. Özellikle yağmur ve güneş gibi olumsuz durumlarda kişileri koruyan kamelya üst brandasının dayanıklı olması ok önemlidir. Ancak burada ilk aşamada dikkat edilmesi gereken kamelya iskeletinin dayanıklı olmasıdır. Kamelya iskeleti ahşaptan ve çelikten üretilebilir.

Ahşap kamelyalar daha şık ve estetik görünse de kullanılan ahşap malzemesine dikkat edilmelidir. Yağıştan etkilenmeyecek ve zamanla böceklenme olmayacak ağaçlar yapıma tercih edilmelidir. Bu kapsamda da çam ağacı en uygun kamelya branda iskeleti olarak karşımıza çıkar.

Uygun malzemenin ardından brandanın gerileceği çatı iskeleti yapılır. Bu çatı iskeletinin üzerine gerilecek olan brandanın da dış etkenlere karşı dayanıklı olması, kamelyanın uzun kullanım ömrüne sahip olmasını sağlar.

Kamelya Üst Brandası Modelleri Nelerdir?

Kamelya üst brandası modellerinde pek çok faklı seçenek bulunur. Şeffaf üst branda modelleri olabildiği gibi farklı renk ve desenlerde de kamelya üst brandası modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin çeşitliliği ise kişilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Kamelya üst branda modelleri aynı zamanda bir reklam panosu olarak da kullanılabilir. Bu kapsamda Kadıköy kamelya üst brandası modelleri kaliteli ve güvenli bir üretim ile müşterilerin hizmetine sunulur.Şeffaf Kamelya Brandası – Ayışığı Branda Çadır Tente Sistemleri

Kamelya Üst Brandasının Avantajları

Kamelyalar açık alanların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Kamelya üst brandası modelleri de bu kamelyalardan en yüksek verimin alınması için kullanılır. Üst kısmın kapatılmasını sağlayan brandalar sayesinde kamelyanın kullanıldığı alanlarda yağmur ve güneşten korunmak isteyenlere hizmet verilir.

Bunun yanı sıra kamelyaların bütün kısımların da çıt çıtlı ya da fermuarlı brandalarla kapatılması mümkündür. Bu sayede kamelyalar olumsuz hava koşullarında tamamen kapalı bir alan olma özelliğine sahip olabilir, yarı açılır yarı kapanır özellikte de kullanılabilir.

Kamelya Üst Brandası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kamelya üst brandası alırken, hizmet alacağınız firmanın kaliteli, güvenilir ve işinde deneyimli olmasına dikkat etmelisiniz. Kamelya brandası kumaşının dayanıklı olması, dış etkenlere karşı koruyucu özelliğe sahip olması gerekir. Bunun yanı sıra güneş ışınlarına karşı da koruyucu özelliği olmalıdır.

Aksi halde kısa sürede rengi solacak ve yıpranma meydana gelecektir. Kamelya üst brandası açık alanda kullanılacağı için tüm etkenler göz önüne alınmalıdır. Kumaşın kesici darbelere karşı dayanıklı olması ve yanmayan branda kumaşından üretilmesi tercih edilmelidir. Kadıköy kamelya üst brandası modelleri tüm bu özelliklere uygun üretimler ile ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Kamelya Üst Brandası Fiyatları

Kamelya üst brandası fiyatlarını belirleyen pek çok etken bulunur. Brandanın kalitesi, kullanılacak brandanın ölçüsü, tasarım bir branda mı yoksa standart bir branda olup olmadığı fiyat aralıklarını belirleyen etkenlerdir. Bunun yanı sıra branda da özel tasarım logolar da fiyatın artmasına yol açar, çünkü bunlar özel lazerlerle yapılmaktadır. Siz de en uygun üst brandaları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM