İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.830,4800
 • EURO
  $0,8905
 • ALTIN
  $41.865,0400
 • BIST
  $150,7000
Kadıköy İnşaat Brandası Modelleri

Kadıköy İnşaat Brandası Modelleri

Kadıköy inşaat brandası modelleri inşaat sektöründe kullanılan bir branda türüdür. İnşaat brandaları küçük deliklerle inşaatın alanındaki iskelelere bağlanılarak kullanılır.  İnşaat brandaları sadece inşaatlarda değil bahçelerde çeşitli amaçlarla da kullanılmaktadır. Bahçede yer alan demirliklerden karşı tarafın görünmemesi için inşaat brandaları tercih ediliyor. En fazla tercih edilen ve en dayanıklı kumaşlardan biri olan Avrupa kumaşları asla yırtılma […]

Kadıköy inşaat brandası modelleri inşaat sektöründe kullanılan bir branda türüdür. İnşaat brandaları küçük deliklerle inşaatın alanındaki iskelelere bağlanılarak kullanılır.  İnşaat brandaları sadece inşaatlarda değil bahçelerde çeşitli amaçlarla da kullanılmaktadır. Bahçede yer alan demirliklerden karşı tarafın görünmemesi için inşaat brandaları tercih ediliyor.

En fazla tercih edilen ve en dayanıklı kumaşlardan biri olan Avrupa kumaşları asla yırtılma gibi bir durum yaşatmadığı için çok fazla tercih edilen kumaşlardan biridir. İnşaatlarda görselliğin dışında iş güvenliği nedeniyle tercih edilmektedir. Örneğin yukarıdan ağır bir yük düştüğünde bu brandalar kalitesine bağlı olarak yükün aşağıya düşmesini engeller ve de böylece aşağıda bulunan işçinin bir nevi hayatını kurtarmış olur.  Sadece inşaatta çalışan işçinin değil etraftaki insanların da hayatını kurtarmış olur.

İnşaat Brandası Özellikleri

Her branda da olduğu gibi inşaat brandasında da farklı üretim özellikleri yer almaktadır. Bu özellikler genel anlamıyla 2 farklı kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar yerli ve yabancı üretimdir. Genel olarak en fazla tercih edilen model yabancı üretim olan Avrupa kumaşlarıdır. Bu kumaşlar asla yırtılmayan, su geçirmeyen dayanıklı kumaşlardır. Bu da en fazla tercih edilen kumaş olmasında etkin rol oynamaktadır.

Bu kumaşlar özel isteğe ve ölçülere göre üretilir. Bunun yanı sıra Türkiye’de de Kadıköy inşaat brandası modelleri kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Güvenli çalışma koşulları için inşaat alanlarında kullanılır. Tüm branda çeşitlerinde kalite elbette önemlidir. Anca inşaat sektöre tamamen önem arz etmektedir. Çünkü burada kullanılacak kumaşların kalitesiz olması can kayıplarına bile sebep olabilmektedir.

İnşaat Brandası Nasıl Kullanılır?

İnşaat esnasında kullanılan malzemeler genellikle ağır ve yırtıcı malzemeler olduğu için bu brandalardan mutlaka sağlam kumaşlardan elde edilen modelleri tercih etmek gerekir. Polyesterden elde edilen bu kumaşlar uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Kadıköy İnşaat brandası modelleri firması olarak istenilen renk ve ölçüye göre üretilmektedir.

İnşaat Brandası Örnekleri 

Boya badana yaparken kullanılan branda modelleri bulunur. Aynı zamanda İnşaat’ın dış cephesi yapılırken de çok tercih edilen modellerden biri olarak yer almaktadır. Kalite ve fiyatına bağlı olarak pek çok farklı model yer alıyor. Fakat her biri son derece kaliteli malzemelerden elde edildiği için çok fazla tercih ediliyor. Ama genel olarak en çok tercih edileni delikli modeller oluyor.  Bahçe gibi alanlarda tel örgüleri kapatmak için kullanılan branda sistemleri daha çok renkli ve desenli şekilde tercih ediliyor. Yani pek çok renk ve desende inşaat brandası bulmak mümkün oluyor. Aynı zamanda kumaş kalitesine bağlı olarak da modellerde değişim söz konusu oluyor.

İnşaat Brandası Nasıl Olmalıdır?

İnşaat brandası için kullanılan malzemeler özenle seçilen kaliteli malzemelerden oluşmalıdır. Çünkü en ufak hatada dahi insan hayatına mal olabilecek öneme sahiptir. Bu özenle seçilen malzemeler özenli bir işçilikle branda haline getirilmelidir. İnşaat brandalarında özel olarak kullanılan bu malzemenin adına jüt ismi verilir. Bu kalınlığı sağlamayan inşaat brandaları tercih edilmemeli. İnşaat alanında bu şekilde brandalar tercih edilebileceği gibi bahçeler için kullanacağımız inşaat brandalarında ise su geçirmez özelliği olması bizler için daha kullanışlı olacaktır. Daha fazla renk ve model alternatifi de vardır.İskele Brandası – Beyza Branda Tente - Tenteci, Çadırcı, istanbul

İnşaat Branda Kumaşları Ne Gibi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

 • İnşaat brandası dediğimiz branda çadır dört mevsim kullanılabilecek özelliğe sahip durumdadır.
 • Su geçirmez özelliğe sahip olmalıdır.
 • Leke tutmamalıdır.
 • Boy ve eni müşteri kararına göre değişebilir.
 • Branda rengi sabit sarı, mavi, beyaz ve yeşildir.
 • Fazla sıcak ve de fazla soğuk hava derecelerine karşı dayanıklı olmalıdır.
 • Amacı dış mekân koruma olmasından dolayı dayanıklı kumaşlardan yapılmalıdır.
 • Kaliteli olması bakımından tamamen polietilenden üretilmelidir.

İnşaat Brandası Fiyatları

Hemen her alanda olduğu gibi inşaat brandası seçiminde de kullanılan malzemenin kalite ve çeşidine göre fiyatları da değişmektedir. İnşaat brandasında kullanılan kumaşlar kalitesine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Daha çok kaliteli kumaşlar tercih ediliyor. Ağır bir yükün aşağı düşmemesi adına kaliteli kumaşlar ve dayanıklı kumaşlar tercih edilerek olası kazalar engellenmiş oluyor. Metrekaresine bağlı olarak fiyat değişimi söz konusu oluyor.

Tüm bu konularda daha fazla bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM