İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.960,1600
 • EURO
  $0,9169
 • ALTIN
  $42.993,1500
 • BIST
  $156,3000
Kadıköy Forklift Brandası

Kadıköy Forklift Brandası

Brandalar, günlük hayatta pek çok alanda ihtiyaç duyulan ve fonksiyonel bakımdan kullanışlı, pratik ve dayanıklı olan ürünlerdir. Her türlü olumsuz hava koşullarına karşı geliştirilmiş olan kumaş yapıları ile pek çok alanda tercih edilir. Branda Nedir Ne İşe Yarar? Özellikle tozlu ve nemli olan ortamlarda kullanımı uygun olan brandalar, dört mevsim kullanım için idealdir. Kullanılacak yere […]

Brandalar, günlük hayatta pek çok alanda ihtiyaç duyulan ve fonksiyonel bakımdan kullanışlı, pratik ve dayanıklı olan ürünlerdir. Her türlü olumsuz hava koşullarına karşı geliştirilmiş olan kumaş yapıları ile pek çok alanda tercih edilir.

Branda Nedir Ne İşe Yarar?

Özellikle tozlu ve nemli olan ortamlarda kullanımı uygun olan brandalar, dört mevsim kullanım için idealdir. Kullanılacak yere göre, çeşitli ölçülerde ve modellerde yapılabilir. Özellikle ekonomik fiyatları ile dikkat çeken branda modelleri,  yağmura karşı dirençlidir ve yazın çok sıcak olduğunda erime ya da bozulma yapmaz. İstenilen her yeri kapatan brandalar, konforlu ve kullanışlı alanlar oluşturulmasına yardımcı olur ve koruma özelliğine sahiptir. Genel de bir yeri bölmek ya da kapatmak için kullanılan brandalar, çeşitli iş makinelerine uygulanabilir ve forklift brandası olarak da kullanılabilirler.

Forklift Branda Ne Demektir?

Forklift, iş makinaları arasında en çok tercih edilen araçlardan birisidir. Genelde ağır işler için kullanılan forkliftler, ağır malzemeleri ve yükleri özel sistemleri sayesinde kaldırıp, iş yerlerinin raflarına ya da araçlara yükler. Ucunda çatal biçiminde bir malzeme bulunur.  Bu yüklerin rahat kaldırılmasını sağlar. İş makinelerine bakıldığı zaman, forkliftler kadar performansı yüksek olan, başka bir araç bulunmaz. Çünkü en ağır yükleri kaldırabilir, kapasitesi yüksektir ve iş sektörün de en çok tutulan makinedir. Çok kişinin uzun sürede bitireceği bir işi, forklift tek başına, çok daha kısa bir sürede bitirebilir.

Forkliftler hem kullanışlı hem de beklentiyi fazlasıyla karşılayan bir araçtır. Ebat bakımından da avantajlı bir üründür. Diğer araçların giremediği yerlere, rahatlıkla girebilir. Forklift kullanılırken herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, operatörün sorun yaşamaması hem de çevrenin rahatsız olmaması gerekir. Alınması gereken bazı önlemler vardır. Bunun için, en mantıklı ve kolay çözüm forklift brandası kullanmaktır. Kadıköy forklift brandası, hem araç kullanıcılarını çevrenin tozundan ve yağıştan korur, hem de başka pek çok özelliğe daha sahiptir.AKÖZ Branda Tente ve ÇadırForklift Kabin Brandaları - AKÖZ Branda Tente ve Çadır

Kadıköy Forklift Brandasının Avantajları Nelerdir

Forklift brandası amacına göre, pek çok konuda kolaylık sağlar. Forklift açık olan bir araçtır ve forklift brandası sayesinde etrafı kapatılır ve sürücüye daha sağlıklı bir çalışma alanı yaratılır. Sağlık açısından bazı sorunlara sebep olan toz, olumsuz hava şartları, kimyasal maddelerle temas gibi pek çok şeyden operatörü korur. Kullanılırken bir fermuar yardımı ile açılıp, kapanabilir.

Kolay kullanımı ve ucuz fiyat seçenekleri ile son yıllarda branda sektöründe en çok tercih edilen Kadıköy forklift brandası, en çok aracı kullanan kişiyi koruma amaçlı tercih edilir. Şeffaf brandalardır. Sürücü etrafı rahat bir şekilde görebilir, görüş sıkıntısı yaşanmaz. Pencere sistemi vardır, bunun amacı forklift operatörünün rahat ve havalı bir ortamda çalışmasını sağlamaktadır.

Kadıköy Forklift Brandalar Nasıl Üretilir

Branda üretiminde en çok plastik, naylon gibi malzemeler kullanılır. Dayanıklı ve kalın olarak üretilirler. Kopma, yırtılma gibi problemler olmaz. Forklift branda aracı korur ve sürücünün de zarar görmesini engeller. Firmaların ya da işletmelerin vereceği özel siparişlere göre forklift branda yapılabilir. Çeşitli ebatlarda ve değişiklik özelliklerde üretilen forklift brandalar, farklı fiyat seçeneklerine sahiptir.

Forklift branda üretimi yapılırken, en çok önem verilen nokta, herhangi bir durumda yırtılma olmamasıdır. Yapılan fermuarlar özeldir ve yırtılmayı engeller. Fermuarlar yapışma sistemi kullanılarak monte edilir. Bu sistem aynı zamanda forkliftin kirlenmemesini sağlar. Forklift brandanın araca kurulması, yaklaşık olarak yarım saat ile bir saat arasında değişiklik gösterir.

Kadıköy forklift branda bakımı ve temizliği kolaydır. Temizlemek için gerekli olan malzemeler çok kolay temin edilebilir. Genel de kuru temizlemecilerin kullandığı spreyler kullanılır. Brandaya komple temizleme spreyi sıkıldıktan sonra, ilk aşamada branda komple silinir. Daha sonra, sabun ve su ile ikinci aşama temizlik gerçekleşir. İhtiyaç duyulursa, fırçalanabilir. En son olarak da branda durulanarak, temizlik işlemi bitirilir.

Forklift Branda Fiyatları

Fiyatlar piyasa ile orantılı olarak belirlenir. Müşteriler için, en uygun ve ekonomik olan hizmet verilmeye çalışılır. Kullanılan malzemenin fiyatı ve kaç metre kullanıldığı fiyatı belirler. Genelde toplu alımlarda fiyat daha uygundur. Firma ölçüleri aldıktan sonra net fiyatı verebilir. Firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM