İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Kadıköy Dekoratif Sabit Tente

Kadıköy Dekoratif Sabit Tente

Yaygın bir kullanıma sahip olan tente sistemleri kullanıcılarına her geçen gün yeni modelleri ile seçenek sunuyor. Kullanıldığı alanı olumsuz hava koşullarına ve dış etkenlere karşı başarılı bir şekilde koruyan tente sistemleri güneşlik olarak da isimlendirilir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber tente sistemlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi de artarak daha fonksiyonel bir şekilde üretilip dizayn edilmeye başladı. Sabit […]

Yaygın bir kullanıma sahip olan tente sistemleri kullanıcılarına her geçen gün yeni modelleri ile seçenek sunuyor. Kullanıldığı alanı olumsuz hava koşullarına ve dış etkenlere karşı başarılı bir şekilde koruyan tente sistemleri güneşlik olarak da isimlendirilir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber tente sistemlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi de artarak daha fonksiyonel bir şekilde üretilip dizayn edilmeye başladı.

Sabit tente isminden de anlaşılacağı üzere mağaza önlerine pencere kenarlarına ve kapı üstlerine sabit bir şekilde yerleştirilir. Dekoratif olarak tasarlandığı için sabit tenteler görsel ürünlerdir. Bu görsel tasarımlar bulunduğu alanı yağmurdan ve güneşten koruyarak zarar görmesini engeller. Koruma amaçlı kullanılan bu modern tasarımlar aynı zamanda bulunduğu yere estetik bir görüntü verir. Kadıköy dekoratif sabit tente istediğiniz modelde ve tasarımda sizler için tente üretimi gerçekleştirir.

Tente Fiyatları - Tente M2 Fiyatları - Fiyat Listesi - Arma Tente

Sabit Tente Nasıl Hazırlanır

İhtiyaçlar doğrultusunda gereksinim duyulan ve tente çeşitleri içerisinde yer alan sabit tenteler müşterilerin istekleri doğrultusunda hazırlanır. Koruyucu özelliğe sahip olan sabit tentelerin öncelikle nerede kullanılacağı belirlenmelidir. Ardından alanın ölçüleri alınmalı ve alan dekoruna uygun bir şekilde tasarlanmalıdır. Hem kaliteli hem de şık olması istenilen sabit tentelerin kullanacağı alanın rengine uyum sağlayacak renk seçenekleri olmalıdır. Kadıköy dekoratif sabit tente müşterilerin görüşleri doğrultusunda modern çizgilere sahip ve kolay kullanım sağlayan dekoratif sabit tente hazırlar.

Sabit Tenteler Nerede Kullanılır?

Yağmur, rüzgâr ve güneş gibi hava şartlarının yaratmış olduğu olumsuz etkileri gidermek amacıyla tente kullanılır. Sabit tenteler bez ya da uygun kaliteli kumaşlar yardımı ile yapılır. Sabit tente kullanım alanı geniş olan bir tane çeşididir. Bu nedenle sabit tenteler hem evde hem de işyerlerinde yaygın bir şekilde kullanılır. Ev tipi olarak tasarlanan sabit tentelerde görüntü itibariyle estetik ve şıklık aranır.

Yaşam alanlarına modern bir hava katmak ve ortamın ambiyansına uygun dekoratif sabit tenteler tercih edilir. Aynı şekilde işyerleri için de sabit tenteler tasarlanır. Kafe ve restoranlarda, mağazalarda, dükkân önlerinde, butiklerde, otellerde, tesislerde ve açık alanlarda sabit tente kullanılır. Kadıköy dekoratif sabit tente istediğiniz alana uygun boyut ve ebatlarda sabit tente üretimi yaparak ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışır.

Neden Tente Kullanılır?

Ev ve işyerlerinin vazgeçilmez ürünleri içerisinde yerini alan tente sistemleri hem dekorasyon amaçlı kullanılır hem de koruma amaçlı kullanılır. Bunun dışında birçok işletme gelen müşterilerinin açık havada keyifli zaman geçirmesini sağlamak amacıyla tente sistemlerinden yararlanır. Özellikle sigara yasağı bulunan işletmeler dışarıda sigara içen müşterileri için özel alanlar hazırlar.

Tente sistemleri havuz başlarında güneşin keyfini çıkarmak isteyenler için de tercih edilir. Yaz aylarında balkon ve teras da vakit geçirmek isteyen ev sahipleri güneşin zararlı ışınlarından korunmak amacıyla sabit tente sistemlerinden yararlanmayı tercih eder. Sabit tente her mevsim kullanıcılarına konfor ve güvenlik sağladığı için sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Sabit Tente Kullanmanın Avantajları

Geçmişten günümüze büyük değişim göstererek kullanılan tente sistemleri kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Kullanıldığı mekânın şık ve estetik durmasını sağlayarak dekorasyona modern bir görüntü katar. Kullanımı kolay ve konforludur. Tente sistemleri mekânlara şıklık kattığı gibi olumsuz hava koşullarına karşı da koruyucu bir özellik gösterir. Tente sistemleri kullanmanın bir diğer önemli avantajı ise istenilen boyutlarda ve yüksekliklerde tasarlanabilir. Bazı işletmeler tente sistemlerini reklam amaçlı da kullanılır. Sabit tenteler üzerine istetmenin ismi ve logosu yerleştirilir. Bu sayede birçok kişi tente sistemleri sayesinde işletme hakkında bilgiye sahip olur.

Sabit (Dekoratif) Tente » Pergole Tente Bursa | Branda Bursa | Kış BahçesiPergole Tente Bursa | Branda Bursa | Kış Bahçesi

Sabit Tente Fiyatları

Tente sistemleri her geçen gün ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenen renk ve modern çizgilerde tasarlanır. Ev ve işyerleri için en çok tercih edilen sabit tente fiyatları kullanacak olan ürünün kumaşına, imalat özelliklerine ve tasarımına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ayrıca sabit tente fiyatları üzerinde ürünün genişliği ve yüksekliği de kullanılacak olan malzemeye etkilediğinden dolayı fiyatları da doğrudan etkiler.

Tente üretimi konusunda birçok firma hizmet sunuyor. Bu doğrultuda birçok kişi profesyonel firma desteği almak ister. Firmamız kullandığı kaliteli kumaşlar ve özel tasarımları ile evinize ve işletmenize uygun dekoratif sabit tente üretimi gerçekleştirir. İstediğiniz tente modeli için firmamızdan gerekli her türlü yardımı alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM