İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.792,5900
 • EURO
  $0,7273
 • ALTIN
  $40.232,5600
 • BIST
  $142,3500
Kadıköy Çift Açılır Mafsallı Tente

Kadıköy Çift Açılır Mafsallı Tente

Çift açılır mafsallı tente sistemi kişinin isteği üzerine farklı renkler ve farklı ebatlarda yapılmaktadır. Çift tarafa açılabilen tente modellerinin orta kısmında iki direk ve direklerin orta yerinde 1 metre boyutunda makas bulunmaktadır. Bu orta kısımdaki direklerin hareket etmesini sağlamak için alt tarafta bir tabla biçiminde iskelet yapısı bulunmaktadır. Bu çift açılır mafsallı tenteler birçok iş […]

Çift açılır mafsallı tente sistemi kişinin isteği üzerine farklı renkler ve farklı ebatlarda yapılmaktadır. Çift tarafa açılabilen tente modellerinin orta kısmında iki direk ve direklerin orta yerinde 1 metre boyutunda makas bulunmaktadır. Bu orta kısımdaki direklerin hareket etmesini sağlamak için alt tarafta bir tabla biçiminde iskelet yapısı bulunmaktadır.

Bu çift açılır mafsallı tenteler birçok iş yeri ve firmaların reklam yapımı nedeniyle de kullanılmaktadır. Herkesin isteği ve seçtiği modele göre Kadıköy çift açılır mafsallı tente firması tercih edilebilir. Aynı zamanda brandanın üstüne yazı, görsel, firma ismi ve logo gibi görseller eklenebilir. Böylelikle tentenin kime ve hangi sektöre ait olduğu belli olur.

Çift Açılır Tente Nedir?

Günlük hayatta daha çok dış mekân yerlerinde bu sistem kullanılmaktadır. Bu tente her iki tarafa açılıp çok avantajlı bir kullanım özelliği sunduğu için çift açılır mafsallı tente denilmektedir. Bu tür tenteler oldukça yaygın bir şekilde kullanım yerlerine uygun bir şekilde tercih edilmektedir. Ayrıca kullanım açısından oldukça kolay ve rahat olan bu sistemli tenteler her iki yöne de aynı ebat ölçülerinde açılmaktadır. Bu sayede daha korunaklı bir alan elde edinilmiş olunur.

Tentenin ne kadar bir ölçüye göre açılmak istenmesi tamamen müşterinin isteğine göre ayarlanmaktadır. Aynı zamanda çok fazla renk seçeneğine sahip olduğu için istenilen tente rengi tercih edebilir. Tüm bu nedenlerden dolayı Kadıköy çift açılır mafsallı tente firması sayesinde istenilen ürün yaptırılabilir. Ayrıca mafsallı tente kişinin isteği üzerine kolay taşınması için ya frenli tekerlekli özelliğe sahip olur, ya da sabit olması istendiği için mermer veya beton destekli olabilir.

Çift Açılır Mafsallı Tente Özellikleri Nelerdir?

Çift açılır mafsallı tente için birçok özellik bulunur. Bu özellikler sayesinde işletme ve iş yerleri gibi birçok yer kullanım avantajı sağlar. Ürünün özellikleri ise; mafsallı tente alüminyum enjeksiyon döküm parçalarından oluşur, ürünün eğim açısı genellikle 0 ve 45 derece olacak biçimde ayarlanır, alan olarak 49 metre karelik bir yere dâhil olmaktadır, tente için alüminyum profil kullanılmaktadır.

Tabla yeri istenilen duruma göre ya tekerlekli ya da sabit bir şekilde beton veya mermer gibi bir yere montajlanır, tentenin kurulumu için 2 adet direk ve 1 adet makas ile birleşim gerçekleştirilir. Elektrostatik toz fırın boya ile boyalıdır, iki yöne de aynı ebat ölçülerle açılım sağlar, üründe opsiyonel olarak rüzgâr ve güneş sensörü bulunmaktadır.

Çift açılır tente seçimi yapılacaksa eğer bunun için kasetli tente de seçilebilir, minimum olarak 2.30 ve maksimum olarak 6m kadar uzunluk sağlar. Ürün solma yapmaz, su geçirmez, dayanıklı, akrilik ve polyester kumaş özelliğine uygun şekilde üretilmektedir. Kumaşın birbirinden güzel renkleri bulunmaktadır, nereye kullanacaksanız o firmanın reklam baskısı, ismi ve logosu için baskı yapılabilir. Aynı zamanda ürünün ön tarafı düz veya dalgalı şekilde olabilir. Bu nedenle istediğiniz modeli Kadıköy çift açılır mafsallı tente firmasına yaptırabilirsiniz.

Çift Açılır Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Çift açılır mafsallı tente modeli günlük hayatta daha çok kafe, cami, otel, restoran, çay bahçeleri, ev bahçeleri ve halka açık alanlar için tercih edilmektedir. Aynı zamanda tente sistemi daha büyük mekânlar için kullanılmaktadır. Mermer, beton, CNC sac kesimli tekerlekli veya bir yere montajlanmış bir şekilde ve hep olduğu yerde kalacak bir biçimde kullanılabilir.

Bu sistemli tentenin en büyük avantajı iklim şartlarına bağlı olarak yağmur ve güneş gibi durumlar nedeniyle kullanılmaktadır. Normal bir boyut özelliğine sahip olan tente 3 metre arkaya doğru ve 3 metre de öne doğru açıldığında ürünün uzunluk boyutu tam olarak 6 metre olur. Böylelikle toplam olarak 36 metre karelik alanın korunup, kapatılması için yalnızca bir tane çift açılır mafsallı tente kullanılabilir.

Bu nedenle firmalar ürünün kullanım özelliğinden faydalanır. Ayrıca ürünün  fiyatı da oldukça önemli bir husustur. Genel olarak ürünün fiyatı branda fiyatına ve brandanın ne kadar bir uzunlukta olacağına bağlı olarak değişmektedir. Ne kadar sağlam ve dayanıklı bir tente alırsanız kötü hava şartlarından o kadar korunabilirsiniz. Bu nedenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM