İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.792,5900
 • EURO
  $0,7273
 • ALTIN
  $40.232,5600
 • BIST
  $142,3500
Kadıköy Çift Açılır Mafsallı Tente

Kadıköy Çift Açılır Mafsallı Tente

Çift açılır mafsallı tente dış mekânlarda kullanılmaya yarayan, dış etkenlerden koruyan mafsallı tentenin iki yöne doğru da açılabilen bir modelidir. Bu yüzden çift açılır mafsallı tente olarak adlandırılmıştır. Kadıköy çift açılır mafsallı tente firması olarak, deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz ile istenilen ölçü, renk ve modellerde mafsallı çift açılır tente üretimi gerçekleştirmekteyiz. Bu tente modeli sıkça tercih edilir […]

Çift açılır mafsallı tente dış mekânlarda kullanılmaya yarayan, dış etkenlerden koruyan mafsallı tentenin iki yöne doğru da açılabilen bir modelidir. Bu yüzden çift açılır mafsallı tente olarak adlandırılmıştır. Kadıköy çift açılır mafsallı tente firması olarak, deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz ile istenilen ölçü, renk ve modellerde mafsallı çift açılır tente üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Bu tente modeli sıkça tercih edilir çünkü kullanımı oldukça kolay ve konforludur. Çift açılır mafsallı tentenin tek tarafa açılabildiği uzunluk en az 1.5 metre en fazla 3 metredir. Burada uzunluk tercihi müşterinin isteğine göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda birbirinden farklı renk seçenekleriyle de kullanıldığı alanda kaliteli bir görsellik sunmaktadır.

Dekoratif Tente - Tente Modelleri ve Fiyatları indirimli Fiyata Satın Alın

Çift Açılır Mafsallı Tente Üretimi

Çift açılır mafsallı tentenin üretiminde renk seçeneğinde bir kısıtlama yoktur. İstenilen renkte üretim gerçekleşir. Mafsallı tentenin üretimi için iki tane direğe ve bu direklerin rahatça hareket etmesini sağlayan bir iskelet kullanılmaktadır. Demirden ve dayanıklı olan bu iskeletin üstüne ise isteğe göre branda gerilerek kullanıma hazır hale getirilir. Mafsallı tenteler bazı firma ve işletmeler tarafından reklam aracı olarak da kullanılabilir. Bu kapsamda tentenin üzerine firmanın logosu ya da tanıtılmak istenen ürünün reklamı basılabilir. Bu şekilde uzaktan gören bir kişi tente üzerindeki reklamı kolaylıkla görebilecektir.

Çift Açılır Tente Nerelerde Kullanılır?

Çift açılır mafsallı tentenin kullanım alanları çok geniştir. Genel olarak ev bahçesi gibi alanlarda tek yöne açılan mafsallı tenteler kullanılırken ticari alanlarda ise çift açılır mafsallı tente kullanımı tercih edilir.  Mafsallı tentenin iki tarafa da en az 3 en fazla 6 metre açılması geniş alanların kullanımı için uygunluğunu gösterir.

Bu kapsamda çift açılır tenteler otel bahçeleri, kafe bahçeleri, özel etkinlik alanlarında kullanılır. Bu kullanım sayesinde iç mekânda oturmak istemeyen kişiler için güvenilir bir alan yaratılmış olur. Mafsallı tente sayesinde yağmurlu, güneşli ve diğer hava koşullarına karşı açık alanla her mevsim değerlendirilebilir.

Çift Açılır Tente Modelleri

Çift açılır mafsallı tente modelleri müşterilerin isteğine göre değişkenlik göstermektedir. Çift açılır tentenin uzunluk ölçüsü 1.5 ila 3 metre arasında değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra sisteminde de alternatifler bulunmaktadır. Manuel mafsallı çift açılır tenteler ile açıp kapama işlemi el ile yapılır.

Motorlu çift açılır mafsallı tentelerde ise açıp kapama işlemi, uzaktan bir düğme yardımı ile yapılabilir. Aynı zamanda sabit ya da hareketli olmak üzere iki farklı tente sistemi bulunmaktadır. Sabit tentede montaj yapıldıktan sonra tentenin yeri değiştirilmek istenirse bir destek alınması gerekir. Tekerlekli tente sisteminde ise mafsallı tentenizi istediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Çift Açılır Mafsallı Tente Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çift açılır mafsallı tente açık alanların verimli bir şekilde kullanımı için çok önemlidir. Bu yüzden aldığınız ürünün güvenilir ve kaliteli olması ilk dikkat edilmesi gereken noktadır. Hizmet alacağınız firmanın sektördeki deneyimini, referansını araştırabilir, tercihinizi bu yönde belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda firmanın üretim kalitesinde kullandığı brandalar da kaliteli olmalıdır. Güneşli ve yağmurlu havalar başta olmak üzere farklı hava koşullarında kullanılan çift açılır mafsallı tentelerin renginin çabuk solmaması ve yıpranmaması önemlidir. Bir diğer nokta ise tentenin sık sık açılıp kapanabileceği bir ürün olduğunun göz önüne alınarak sağlam bir sistemle üretilmesidir.

Açılıp kapanma işleminde zorlama ve takılma olması hem sizin hem de alanı kullanan kişiler için olumsuz bir etkiye neden olacaktır. Kadıköy çift açılır mafsallı tente firmamız ise tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayan bir anlayışla hizmet vermektedir.

Pergola Tente Model ve Fiyatları

Çift Açılır Mafsallı Tente Fiyatları

Çift açılır mafsallı tente fiyatlarını belirleyen bazı faktörler vardır. Bunlardan biri kullanılan malzemenin kalitesidir. Mafsalı tentenin branda kumaşının kalitesi, kumaşın uzunluğu, renk ve model tercihi fiyatlarda değişimlere yol açar.

Bir diğer faktör ise üretimde kullanılan sistemlerdir. Mafsallı tentede sabit modeller daha uygun fiyatlı olurken, istediğiniz zaman, montaj ihtiyacı olmadan taşıyabileceğiniz modellere daha yüksek fiyatlara sabittir. Ürünün manuel ya da otomatik açılıp kapanma özelliğine sahip olması da fiyatlarda belirleyicidir. Konuyla ilgili detaylı bilgi ve fiyatlar için Kadıköy çift açılır mafsallı tente firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM