İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.767,0000
 • EURO
  $0,7207
 • ALTIN
  $39.264,5900
 • BIST
  $140,9300
Kadıköy Balkon Tente Modelleri ve Fiyatları

Kadıköy Balkon Tente Modelleri ve Fiyatları

Kadıköy balkon tente modelleri ve fiyatları konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Hemen hemen her tente modeli balkon için uygun olup kriterlere göre değişiklik gösterir. Daha çok görünüş olarak Göze hitap etmesi isteniyor ise dekoratif tente modeli tercih edilebilir. Hem görünüş olarak hem de işlevsel olarak fayda sağlayan pek çok tente modeli vardır. İsteğe göre tente kumaşlarının […]

Kadıköy balkon tente modelleri ve fiyatları konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Hemen hemen her tente modeli balkon için uygun olup kriterlere göre değişiklik gösterir. Daha çok görünüş olarak Göze hitap etmesi isteniyor ise dekoratif tente modeli tercih edilebilir. Hem görünüş olarak hem de işlevsel olarak fayda sağlayan pek çok tente modeli vardır. İsteğe göre tente kumaşlarının renk ve desenleri yapılabiliyor.

Balkon dekorasyonuna bağlı olarak uygun olan renk ve deseni seçerek göz alıcı bir dekorasyon elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda tenteler sabit ve açılıp kapanan modellerde geliştiriliyor. Kullanıcının isteğine göre bu modellerden birinin tercih edilmesi gerekiyor. Açılıp kapanır olan tente modelleri Balkanlarda daha çok tercih ediliyor.

Aynı zamanda manuel ve otomatik kumanda ile çalışan modeller mevcuttur. Otomatik kumanda ile çalışan modeller tenteyi açıp kapama esnasında daha büyük kolaylık sağlar. Tente modeli tercih ederken tüm bu hususları göz önünde bulundurmak gerekir.

Balkon Tente Fiyatları - Prime Tente
Raylı Pergola Tente

Balkon için en fazla tercih edilen tente modellerinden biri raylı pergola tente model oluyor. Raylı tenteler küçük alanlar için daha uygun oluyor. İstediğiniz renk ve desende kumaş yaptırarak balkonunuz için hem çok işlevsel hem de şık duran bir tasarım elde etmeniz mümkün olur.  Açılıp kapanma özelliği olduğu için son derece kullanışlı bir tente modeldir.

4 mevsim kullanıma uygun olduğu için balkon tentesi seçiminde ön plana çıkan modellerden biri oluyor. Otomatik kumanda ile kontrol etmek mümkün oluyor. Görünüş açısından da son derece şık bir görünüme sahiptir. Pergole tente sistemini ışıklandırma ile daha göz alıcı bir hale getirmek mümkün oluyor.

Hem alüminyum yapıda olan modelleri bulunurken hem de ahşap yapıda modelleri bulunuyor. Ahşap yapıdaki tente modeli daha çok görselliği ile ön plana çıkıyor. Fakat uzun ömürlü değildir. Uzun ömürlü olmasını isteyen kişiler alüminyum yapıdakini tercih etmelidir.

Körüklü Tente

Küçük alanlar için uygun olan körüklü tente son zamanlarda balkon dekorasyonunda en çok kullanılan tente modellerinden biridir. Tente modellerinin kalitesini ve dayanıklılığını belirten en önemli etken kumaş kalitesi konusunda oluyor. Aynı zamanda iskelet kısmında kullanılan maddelerin kaliteli olması da son derece önemlidir. Balkonlar sürekli yağış ve güneş alan alanlar olduğu için paslanmaz iskelet yapısı ve su geçirmez kumaş özelliği bulunması gerekir.

Hem manuel hem de otomatik açılıp kapanan sistemleri bulunuyor. Balkon için daha çok renkli kumaşlar tercih ediliyor. Kadıköy balkon tente modelleri ve fiyatları arasında dikkat çeken tente modellerinden biri olmaktadır. Suya ve ısıya dayanıklı olan kumaşlardan elde ediliyor. Aynı zamanda ısı ve nem yalıtımı sağlamak konusunda da son derece başarılı tente modellerinden biridir.

Kasetli Tente Sistemi

Son derece ön plana çıkan diğer bir tente modeli kasetli tente sistemi oluyor. Balkon ve teras tasarımında ön plana çıkan modellerden biridir. Estetik bir görünüme sahip olmasından dolayı balkonlara çok yakışan tente modellerinden biridir. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Tente kapatıldığı zaman bir kaset sistemi tarafından etrafı sarılarak korunuyor.

Böylelikle kumaşın yıpranması ve kirlenmesi gibi problemler ortadan kalkıyor. Kumaş temizliği son derece kolaydır. İskelet sisteminin tamamen alüminyumdan yapılmış olması dayanıklı bir yapıya sahip olmasını gösteriyor. Uzun ömürlü bir tente kullanımı isteyen kişiler kasetli tente modellerini tercih etmelidir. Aynı zamanda istediğiniz desen de ve renkte yaptırmanız mümkündür.

Balkon Güneşlik Tente - istanbul Tente Modelleri ve Fiyatları
Balkon Tente Fiyatları

Balkon tente fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Kullanılan kumaşın kalitesine, iskelet sisteminde kullanılan maddenin kalitesine, tente büyüklüğüne, kullandıran renklere ve desene bağlı olarak fiyatlarda dalgalanmalar söz konusu olur. Kadıköy balkon tente modelleri ve fiyatları bu konu hakkında en ayrıntılı bilgi almanız için uygundur.

İlk olarak balkonunuza en uygun olan tente modelini seçmeniz gerekir. Daha sonra ölçüleri alarak buna uygun kumaş tercihi yapmak gerekir. En kaliteli kumaşları seçerek daha uzun yıllar kullanım sağlamak mümkün olur. Kaliteli kumaşlar diğer kumaşlara göre biraz daha pahalı olsa bile uzun süreli kullanım sağladığı için daha avantajlı oluyor. Balkon tente modelleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye firmamızdan ulaşabilirsiniz

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM