İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000
Kadıköy Balkon Pergole

Kadıköy Balkon Pergole

Yaz başında havalar ısınmaya başladıkça, evin açık olan bölümlerini kapatmak için bir şeyler düşünülmeye başlanır. Kışın kullanılmayan balkon ve teraslar, yaz mevsiminin gelmesi ile hemen tadilata alınır. Herkes tarafından istenilen şey, hem güneşten korunmak hem de açık havadan yararlanabilmektir. Bunun için en güzel fikir balkon pergola tente yaptırmaktır. Yarım ya da tam açılabilen özellikleri ile […]

Yaz başında havalar ısınmaya başladıkça, evin açık olan bölümlerini kapatmak için bir şeyler düşünülmeye başlanır. Kışın kullanılmayan balkon ve teraslar, yaz mevsiminin gelmesi ile hemen tadilata alınır. Herkes tarafından istenilen şey, hem güneşten korunmak hem de açık havadan yararlanabilmektir. Bunun için en güzel fikir balkon pergola tente yaptırmaktır. Yarım ya da tam açılabilen özellikleri ile balkon pergola tente, istenilen görevi yapacaktır.

Pergola-Katlanir-İsikli-Tente (13) - istanbul Tente Modelleri ve Fiyatları

Pergola Tente Ne Demek

Pergola kelimesi alım da Latince kökenli bir kelimedir ve anlamı saçaktır. Pergule kelimesinden türemiştir. İtalyanca da gölgelik manasına gelmektedir.

Pergole tente, acıkma ve kapanma özelliğine sahip olan, her türlü olumsuz hava şartlarından koruyan, için de oturulabilen, konforlu, pek çok alan da kullanılabilen bir tente modelidir. Yapımın da ve imalatın da pek çok malzeme türü kullanılabilir. Kullanışlı ve ekonomik olan bir üründür.

Pergole Tente Nasıl Üretilir

Eğer bir pergole tente yaptırmak isteniyorsa, o bölge iklim ve mevsim şartları açısından çok önemlidir. Bölgedeki toprak kayması konusu hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir. Çünkü pergole tenteler, çok yağış ve erozyon olan bölgeler de dayanıksız olabilir. Bu aşama bitikten sonra, pergole malzemeleri üretim aşamaları başlar. Ortama uygun bir renk ve model ile kolay bir şekil de monte edilir.

Üretimi icin genel de ahşap ya da metal malzemeler kullanılır. Ahşaptan daha çok metal ya da alüminyum malzeme tercih edilir. Bunun nedeni daha uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıdır. Pergola tentenin en çok tercih edildiği mevsimlik alanlardan birisi de balkonlardır.

Balkon Tente Nedir

Balkon tente, isminden anlaşıldığı gibi, balkonlar için üretilen, şık ve kullanışlı olan tente modellerinden biridir. Balkonlar da hem güneş hem de yağmur gibi faktörlerden koruma sağlarken, bir yandan da alanı konforlu bir hale getirir. Görünümü son derece şık ve moderndir.

Müşterinin zevkine göre her renk ve her model de üretim yapılabilir. Bu tamamen zevk ile alakalı bir durumdur. Genel de manuel kullanılır. Ama otomatik sistemleri de vardır. Genel de balkon gibi daha küçük alanlar da manuel sistem tercih edilir. Akrilik Avrupa’dan ithal kumaşlar kullanarak üretilir. Kullanımı basittir. İpli bir mekanizma yardımı ile açılıp kapanabilir. Ayrıca şu geçirmez ve solmaz özelliği de bulunmaktadır.

Balkon Tente Modelleri

Balkonlar özellikle, yaz mevsimlerin de sürekli kullanılan bir alandır. Bu nedenle istenilen konfor da olması hem serinlik yaratacak hem de oturan kişi rahat edecektir. Bunun için balkonlara tente yaptırma talebi oldukça çoktur ve bunun için de pek çok model bulunmaktadır.

Tentelerin hepsinin ayrı bir modeli ve havası vardır. Aralarında seçim yapmak zordur ama balkon için en uygun olan model seçilir. Balkon tente modellerinin hepsi çabuk kurulur. Renk ve model seçeneği geniştir. Balkonlar da kullanışlı ve uzun ömürlü bir tente yapılması için akrilik kumaşlar kullanılır ve dayanıklıdır. İstenilen balkon tentesi modeline, çeşitli sistemler yapılabilir. Son dönemler de en çok Kadıköy balkon pergola tente modeli tercih edilmektedir.

Balkon Pergole Tentenin Avantajları Nelerdir

Pergola tente oldukça popülerdir. Ergonomik yapıda bir tente modeli olduğu için, dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Görsel olarak zengindir. Her yapıya ve ortama uyum sağlayabilir. Balkon, teras gibi alanların dışında, bahçelik alanlara da yapılabilir ve doğa da oturma imkânı sağlar. Yaşam şartlarını üst düzeye taşıyan bu tente modelleri, oldukça dikkat çekici ve dekoratif bir görsellik sergilemektedir. Balkon pergola tentenin ömrü de uzundur.

Pergola Tente, Pergole Tente sistemleri, Modelleri, Fiyatları,

Balkon Pergole Tente Fiyatları 

Kadıköy balkon pergola tente fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Yani kullanılacak olan kumaş, balkonun genişlik ve uzunluğu, malzeme miktarı ve kalitesi gibi pek çok özellik göz önüne alınarak bir fiyat biçilmektedir. Net bir fiyat söylemek yanıltıcı olabilir.

Firma en uygun fiyat teklifini sunacaktır. Eğer Kadıköy balkon pergole tente yaptırmaya karar verdiyseniz, keşif amaçlı ekip gelip, gerekli ölçüleri alacaktır. Ölçü dışın da, malzeme, renk ve model seçimi müşteriye ait bir işlemdir. Eğer fiyatı beğenirseniz, istediğiniz bir gün de monte edilecektir. Monte ve işçilik ücreti de toplam fiyata ayrıca dâhildir. Eğer siz de yaptırmak isterseniz, firmamızı arayarak, gerekli bilgi ve hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM