İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
İzolasyonlu Sedye istanbul

İzolasyonlu Sedye istanbul

Temizliğin insan salığına sağladığı olumlu katkıları saymakla bitmez. En önemsi temizlik insanları mikroplardan koruyarak bağışıklık sistemlerinin güçlü kalmasını sağlar. Temizliği her birey alışkanlık haline getirmeli günlük kişisel bakımlarını ve yaşam alanlarını temiz tutmalıdır. En etkili temizlik malzemeleri kullanılarak mikrop, bakteri, mantar ve virüs gibi çabuk yayılan parazitlerin yaşam alanlarını daraltmak gerekir. Onlara yuva yapabilecekleri kirli […]

Temizliğin insan salığına sağladığı olumlu katkıları saymakla bitmez. En önemsi temizlik insanları mikroplardan koruyarak bağışıklık sistemlerinin güçlü kalmasını sağlar. Temizliği her birey alışkanlık haline getirmeli günlük kişisel bakımlarını ve yaşam alanlarını temiz tutmalıdır. En etkili temizlik malzemeleri kullanılarak mikrop, bakteri, mantar ve virüs gibi çabuk yayılan parazitlerin yaşam alanlarını daraltmak gerekir.

Onlara yuva yapabilecekleri kirli alanlar bırakılmamalıdır. Bulaşıcı hastalıklar gümümüzde yaygın bir şekilde görülmektedir. Bulaşıcı hastalıklar hayvanlardan kişilere geçtiği gibi kişilerden de başka bireylere hızlı bir şekilde geçer. Özellikle deri teması ve ağızdan çıkan su damlacıkları bulaşıcı hastalıkların yayılmasında en büyük role sahipler. Bulaşıcı hastalık belirtisi taşıyan kişilerin kendilerini belli bir süre izole etmeleri doğru bir karar olacaktır.

İnsanların Korkulu Rüyası Korona Virüsü

Zatürre vakasına benzeyen korona virüs hastalığı yeni bir virüs tipidir. Corona virüs en çok hayvanlarda bulunduğundan dolayı virüsün hayvanlardan insanlara bulaştığı ortaya çıkmıştır. İnsanlardan da kısa süre içerisinde diğer insanlara bulaşmıştır. Hastalık yeni bir virüs tipi olduğundan dolayı belli bir ilacı ve aşısı bulunmaz.

Korona virüsü içerisindeki bazı virüsler kişilerin sindirim sistemlerini rahatsız ederken bazı korona virüs çeşitleri de direk solunum sistemlerini etkiliyor. Bu belirtiyi taşıyan hastaların bir kısmı bunu hafif ağrı ve şikâyetler ile atlatırken bazıları ise büyük hasarlarla veya ölüm gibi sonuçları yaşıyorlar. Özellikle yaşlılar ve kronik rahatsızlığı bulunan kişiler bu virüsten daha fazla etkileniyorlar.

Korona Virüsüne Karşı Yapılan Çalışmalar

Korona virüsü tüm dünyayı tehdit etmeye başladı. Vaka sayıları ve ölüm oranları her gün artışlar göstererek devam ediyor. Ürkütücü bir tablo karşısında devletler birtakım önlemler almaya başladı. Korona virüsü dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de etkisi altına aldı. Ülkemizde her gün hem hastalığa yakalananların sayısında hem de ölüm oranlarında tabloda artışlar görünüyor. Bu durum karşısında insanlara büyük görevler düşüyor.

Öncelikli olarak herkes belli bir süre dışarıya çıkmayacak ve kendilerini evlerinde karantinaya alacaklardır. Bunun dışında Sağlık Bakanlığı tarafından korona virüsü taşıyan hastalar ve şüpheliler için özel sedyeler hazırlanmıştır. İzolasyonlu sedye istanbul tüm sağlık çalışanlarına yardımcı olmak amacıyla başarılı sedye çalışmaları ile insanların güvenliğini sağlıyor.

İzolasyonlu Sedye Nedir

Korona virüsü denen yeni tüp virüsün nasıl bir bulaşıcı hastalık olduğu anlaşılmaya başlandıktan sonra sağlık kuruluşları önlemler almaya başladı. Bu önlemlerin başında izolasyonlu sedyeler gelir. Bu sedye çeşidi kullanılan sedyelerle benzerlik gösterirler. Fakat sedyenin üzerine yatan hastanın etraftakilerle temasını engelleyen şeffaf renkli sert bir madde kullanılıyor. Hastalar, bunun içerisine yerleştiriliyor ve çevre ile teması engelleniyor.

İzolasyonlu sedyenin bazı bölümleri bulunur. Bunlar hastanın rahat nefes alacağı ve verdiği nefesi dışarı atacak filtrelerden oluşur. Bu filtreler sayesinde korona hastalarının teneffüs ettikleri hava dış ortama temizlenerek salınır. Böyle bu bulaşıcı ve tehlikeli hastalıktan insanlar korunmuş olacaktır. İzolasyonlu sedye istanbul üretimini yaptığı izolasyonlu sedyelerin satışını gerçekleştiriyor.

Neden İzolasyonlu Sedye Tercih Edilir

Korona virüs dünya genelini etkisi altına alması bu hastalığın ne kadar hızlı yayıldığını bize gösteriyor. Ülkelerdeki hasta sayısı ve ölüm oranları her geçen gün katlanarak devam ediyor. Bu nedenle bu hastalığa karşı en etkili silah kişilerin kendisini izole etmeleri gerekir. Bunun dışında hastalığı taşıyan kişilerin de temasını engellemek için hastane ve sağlık kuruluşları tarafından izolasyonlu sedyeler tercih ediliyor.

Çünkü bu sedyelerin yapımında kullanılan kaliteli ürünler ile hastanın teması kesinlikle önlenmiş olduğu gibi bu sedyelerin yardımı ile sağlık çalışanları da kendilerini korumuş olacaktır. Çünkü deri teması ile bulaşan korona virüsü tüm sağlık çalışanlarının da hayatını tehdit ediyor. İzolasyonlu sedye istanbul bu sedyeler ile herkesin sağlığını koruyor.

İmalatçı Firmaların Çalışma Şartları

Sedyelerin özellikle de izolasyonlu sedyelerin bu günlerde ne kadar ihtiyaç duyulan bir araç olduğu görülüyor. Sedyelerin imalatını yapan imalatçı firmalar bu ürünlerin üretimlerini ve özel tasarımlarını belirleyerek teknolojik parçalar kullanarak ürünleri üretiyorlar. Oldukça donanımlı olan bu sedyeler insan sağlığını korumadaki rolleri büyüktür. İmalatçı firmalar bu sedyelerin üretimlerini kaliteli malzemeler kullanarak ve kullanışlı özelliklerle donatarak yapıyorlar.

Firmaların belirlediği esaslar çerçevesinde üretilen sedyeleri yapmak için belli eğitimlerden geçmek ve tecrübeli olmak gerekir. Firmamız tüm sağlık kuruluşlarına hazırladığı sedyelerin satışını yapıyor. Aynı şekilde üretimi yapılan izolasyonlu sedyelerin farklı illere satışını da gerçekleştiriyoruz. Sedye almak isteyenlerin firmamız ile iletişime geçmesi gerekir. Burada bulunan güler yüzlü personeller sizlere yardımcı olacaktır.

İzolasyonlu Sedye Fiyatları

Sedyeler sağlık kuruluşları, ambulanslar içerisinde ve hastanelerde kullanılan hasta nakil araçlarıdır. Bu sedyeler kullanışlı ürünler olduğu için ayakları istenilen zamanda açılıyor ve kapatılıyor. İzolasyonlu sedyeler ise korona virüs vakalarının artması ile beraber kullanılmaya başlandı. Kısa sürede yayılma gösteren bu hastalıktan izolasyonlu sedyeler yardımı ile temas etmekten insanlar korunacaklardır.

Üretimini yapan üretici firmalar izolasyonlu sedyeler için kullanılan malzeme ve kalite doğrultusunda bir fiyat belirliyorlar. Sedyelerde kullanılan kaliteli kumaşlar, aparatlar ve işçilik çeşitleri belirlendikten sonra sedye fiyatları da ortaya çıkar. Firmamız sedye satışı noktasında sağlık kuruluşlarına ödeme kolaylıkları sağlıyor. Bu yalıtımlı sedyeler firmamız tarafından başarılı bir şekilde imal ediliyor ve satışı yapılıyor. Bilgi almak isteyenler firmamız ile iletişime geçebilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM