İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
istanbul Ulus Tenteciler

istanbul Ulus Tenteciler

Tende branda ve çadır ürünleri hayatımızın her alanında karşımıza çıkar. Bahçelerimizde,  evimizin balkonlarında,  dükkânlarınızın camekânlarında, kamyonetlerin kasalarında,  plajlarda, inşaat şantiyelerinde, iftar çadırları ve fuarlarda, tekne ve havuzlarda, spor kompleksleri, tenis kortları ve halı sahalarda, alan kapatma ve şişme çocuk parklarında, spor minderleri ve baskılı reklam afişlerinde ve daha birçok yerlerde karşımıza çıkmaktadır. Tente branda ürünleri güneş […]

Tende branda ve çadır ürünleri hayatımızın her alanında karşımıza çıkar. Bahçelerimizde,  evimizin balkonlarında,  dükkânlarınızın camekânlarında, kamyonetlerin kasalarında,  plajlarda, inşaat şantiyelerinde, iftar çadırları ve fuarlarda, tekne ve havuzlarda, spor kompleksleri, tenis kortları ve halı sahalarda, alan kapatma ve şişme çocuk parklarında, spor minderleri ve baskılı reklam afişlerinde ve daha birçok yerlerde karşımıza çıkmaktadır. Tente branda ürünleri güneş ışınlarına maruz kalmamak ve yağmurlu havalarda ıslanmadan çayınızı yudumlayabilmeniz için üretilmiştir.

Tente Hayatımızın Her Alanında

istanbul Ulus tenteciler olarak hayatınıza el atmak, açık alanlarda güneş ışınlarından ve yağmurdan sizleri korumak amaçlı birçok çeşit tente branda tasarlayarak usta ellerden sizlere ulaşmasını sağladık. ilk etapta evlerimizde balkon ve bahçelerinizin vaz geçilmezi olmuştur. Balkonunuza vuran güneşi ve yağmuru kesmek, balkonunuzu daha kullanışlı hale getirmek için sunulan yöntemlerden biridir. Bahçelerinizde ise şemsiye, kamelya ya da sabit tente uygulamasını kurdurmak da güzel bir alternatif yöntemdir. Kışın bile bahçelerin keyfini sürmek ve kışın dondurucu soğuklarında bile bahçede çay keyfine varabilmek için istediğiniz ölçülerde şeffaf olarak bir profil üzerine dikilerek sizleri lapa lapa kar izlerken çayınızı yudumlamayı garanti ediyoruz. Kolay ısınan bir yapısı vardır. Yağmur geçirmez ve yağmur sesini huzurlu bir şekilde dinlemenizi sağlar.

Kafelerde ve Dükkânlarda Tercih Edilen Modeller

istanbul Ulus tenteciler olarak ticarethanelerin açık ve yarı açık kısımlarının korunaklı bir duruma getirmesi için tente branda ve çadır ürünlerinden faydalanmak hem ekonomik,  hem de samimi bir görüntü oluşmasına olanak sağlar. Uygun maliyet ile yağmur ve güneş ışınlarını keserek müşterilerin havadar ve rahatsız etmeyen bir açık hava masasında oturmak istemesi o mekân için pozitif enerji demektir. Ayrıca esnaf dükkânlarını da vitrinlerinin önlerine konulacak olan tenteler ise güneş ve yağmur vurmayarak müşterilerin camekanlardaki ürünlere rahatlıkla bakmasını ve alışveriş yapmasını sağlar.

Açık Alan Ve Parklar

istanbul Ulus tenteciler açık alanlardaki kır düğün bahçelerinde asma germe tenteler ile çok modern ve zengin bir görüntü sergilemektedirler. Bunun yanı sıra ayaklı büyük şemsiyeler ve çift taraflı mafsallı tenteler de güzel  bir şekilde koruma sağlamaktadır. Bunun yanı sıra çocuk kapalı ve açık oyun alanlarında şişme parklar çocukların güvenle yatıp, yuvarlanarak rahatça oynamasını sağlamaktadır. Çocuklu ailelerin gidecekleri restoranlarda ilk aradıkları şey şişme çocuk oyun alanlarıdır. Camekânın arkasında bir yandan oynayan çocuğunu izlerken, diğer yandan ise yemeğini gönül rahatlığı ile yiyebilmektedir.

Yazlık Tenteler

Yazlarımızın bir kısmını plajlarda geçireceğimiz düşünülürse kızgın kumların ve kavurucu güneşin altında çok fazla vakit geçirmek pek de doğru olmamakla beraber şezlongunuzun yanında bulunan plaj şemsiyesi sayesinde ultraviyole ışınlarına doğrudan maruz kalmaz, şemsiyenin altında kitabınızı okur, müziğinizi dinler, yakınlarınızla muhabbet ederek yazın tadını çıkarırsınız. Havuzların üzerlerini kapatabilir ya da çevreden rahatsızlık duyduğunuz durumlarda çevresini de alan kapatma şeklinde kapatarak rahatça site sakinleri ve yakınlarınızla havuz keyfi yapabilirsiniz. Şahsi havuz ve bahçelerinizin de bu tür ihtiyaçlarına cevap verebiliriz.

Araç Kasaları Ve Tekneler

Araçlarınızın kasalarının ve yüklerinizin güvenle taşınmasını, kasanızdaki özel olarak diktireceğiniz tenteler yardımı ile koruyarak sağlayabilirsiniz. Araçlarınıza tente brandadan örtü diktirebilir, hatta müsait bir yere araç garajı da yaptırarak profillere oturtturabilirsiniz. Bunun yanı sıra teknelerinizde denizde zorlu hava şartlarında korunabilmesini sağlamak için de gerekli gördüğünüz yerlerde branda kullanabilirsiniz.

Sizler de tente branda ve çadır ürünlerine ihtiyaç duyuyor ve ekonomik, uzun süreli çözümler arıyorsanız bir telefon kadar yakınınızda olan firmamızdan yardım alabilir ve her yerde sizleri güneşten ve yağmurdan koruyacak tentelere sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM