İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
istanbul Tenteciler

istanbul Tenteciler

Günlük hayatta birçok yardımcı malzeme ile bulunduğumuz yerleri koruma altına alıyoruz. Özellikle dış etkenlerden korunabilmek için belli başlı yöntemler kullanıyoruz. Eskiden çadır olarak kullanılan branda ve tente sistemleri günümüzde birçok yenilik göstererek gelmiştir. Her sezon birbirinden farklı ve kullanışlı modelleri üretiliyor. Branda ve tente sistemleri, güneşten ve yağmurdan korunabilmek için oldukça etkili bir yöntemdir. Birçok […]

Günlük hayatta birçok yardımcı malzeme ile bulunduğumuz yerleri koruma altına alıyoruz. Özellikle dış etkenlerden korunabilmek için belli başlı yöntemler kullanıyoruz. Eskiden çadır olarak kullanılan branda ve tente sistemleri günümüzde birçok yenilik göstererek gelmiştir. Her sezon birbirinden farklı ve kullanışlı modelleri üretiliyor. Branda ve tente sistemleri, güneşten ve yağmurdan korunabilmek için oldukça etkili bir yöntemdir. Birçok model ve türde değişik ürünler bulunuyor. Branda ve tente sistemleri sunmuş olduğu kullanım avantajları sayesinde, birçok işletme ve iş yerlerinde rahat bir şekilde kullanılıyor. Tente ve branda sistemleri ile dilediğiniz her türlü mekanı koruma altına alabilirsiniz. istanbul Tenteciler firması olarak, tente üretimi yapan profesyonel firmamızda her türlü model uygun fiyatlı olarak bulunuyor.

Tente Nedir Ne İşe Yarar?

Günlük hayatta kullanmış olduğumuz birçok yaşam alanını ve iş yerinin istenmeyen kötü hava koşullarına karşı korunmasını sağlar. Geçmişte kalır sistemi olarak kullanılan tenteler, günümüzde belli başlı özellikler eklenerek modernize edilmiş olarak gelmiştir. Tente sistemleri gerek görülen her yerde kullanıma uygundur. Üretimde kullanılan kumaş yapısı sayesinde su geçirmez ve ısıya dayanıklı bir şekilde üretiliyor. Kötü hava koşullarına karşı en etkili korunma yöntemlerinden bir tanesidir. Geniş kullanım alanına sahiptir. Hem işyeri hem özel mülklerde kullanılabiliyor. Tente sistemleri birçok modelde ve türde bulunuyor. İşletmenize ve ev yapınıza uygun tente modelini tercih edebilirsiniz.

Tente Kullanım Alanları

Tente her türlü alanda rahat bir şekilde kullanılabilir. İşletmeler tarafından en çok tercih edilen korunma yöntemlerinden bir tanesidir. Restoranların dış mekânlarında kullanılabilir. Yağmurdan ve güneşten korunma amaçlı genellikle tercih ediliyor. En çok kullanılan olanlardan bir tanesi cafe ve işletmelerdir. Kafelerde kış bahçesi olarak kullanılıyor. Büyük tente ve branda modelleri, halka açık yerlerde yapılacak olan panayır ve sergi gibi büyük organizasyonlarda kullanılıyor. Garajlarda ve otoparklarda tercih ediliyor. Evler için bahçelerde ve balkonlarda birçok amaçla kullanılıyor. Farklı tente modelleri kafelerin bahçelerinde tercih ediliyor. Apartman girişleri ve restoran girişleri gibi yerlerin yağmurdan ve güneşten etkilenmemesi için kullanılıyor.

Tente Modelleri Ve Kullanım Alanları

Ülkemizde en çok kullanılan tente modelleri arasında pergola tente modelleri bulunuyor. Otomatik olması sebebiyle birçok işletmenin avantaj sağladığı tente sistemleridir. Otomatik bir rulo yardımıyla yukarıya kadar toplanabilir bir tek bir dokunuşla aşağı kadar tekrardan açılabilir. İşletmeler için yazlık bölümler ve kışlık bölümleri oluşturmak için oldukça ideal bir tente sistemidir. Pergola tente sistemleri kullanım avantajı sayesinde genellikle tüm işletmeler tarafından tercih ediliyor. Cafe ve restoranlarda sıklıkla kullanılıyor. Körüklü tente modelleri de ülkemizde birçok alanda kullanılıyor. Pergola sistemine göre küçük işletmeler tarafından tercih edilir. Bakkal, market ve mağazaların, kapı ve pencerelerin de güneşten korunmak için kullanmış olduğu yöntemdir. Halk arasında karpuz dilimi tente model olarak da biliniyor. Otomatik tente sistemi değildir. Manuel olarak kullanılıyor. Birçok renk ve desen seçeneği ile istanbul tenteciler firmamız tarafından üretiliyor.

Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı Ürünler Firmamızda

istanbul tenteciler kapsamında hizmet sunan firmamız, birbirinden kaliteli tente modellerini siz değerli müşterilerimiz için üretiyor. Tente üretiminde kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler sayesinde, tercih ettiğiniz tente modelleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı tente modelleri firmamız tarafından üretiliyor. İstediğiniz ebat ve boyutlarda, her model tenteler tarafımızca en iyi şekilde üretilir. Tenteler için logo ve amblem yaptırabilirsiniz. Güvenli bir şekilde firmamızda tente ve branda siparişi oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM