İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
istanbul Şeffaf Kapama

istanbul Şeffaf Kapama

Şeffaf kapama, saydam branda kapama özelliği bulunan şeffaf çadır sistemleridir. Şeffaf kapama sayesinde yaz kış bahçeleri kullanmak hatta bahçeyi kış bahçesi şeklinde tasarlamak mümkündür. Şeffaf kapama sisteminde üst tavan kapalı olup yan tarafları fermuarlıdır ve böylece istenilen zamanda açıp kapatma imkânı sunar. Sahip olduğu özellikler sayesinde günden güne kullanımı artmış ve özellikle işletmeler tarafından daha […]

Şeffaf kapama, saydam branda kapama özelliği bulunan şeffaf çadır sistemleridir. Şeffaf kapama sayesinde yaz kış bahçeleri kullanmak hatta bahçeyi kış bahçesi şeklinde tasarlamak mümkündür. Şeffaf kapama sisteminde üst tavan kapalı olup yan tarafları fermuarlıdır ve böylece istenilen zamanda açıp kapatma imkânı sunar. Sahip olduğu özellikler sayesinde günden güne kullanımı artmış ve özellikle işletmeler tarafından daha fazla tercih edilme sebebi olmuştur. Özellikle sigara içme yasağının konulması işletmeleri çaresiz bırakmış ve doğal yöntemlerle kapalı ortam oluşturma fırsatı sunmuştur.

istanbul şeffaf kapama sayesinde işletmelerin müşterilerine hem sıcak hem de soğuk ortamlar oluşturması mümkündür. İşletmenin bahçesine şeffaf kapama yapılarak soba kurulabilir ya da klima taktırılabilir. Bu sayede müşterileri elde tutmak ve onlara açık alan oluşturmak mümkündür. Böylece manzara da kapatılmamış olur ve ortam sıcaklığı da ayarlanmış olur. Brandaların kumaşı tercihe göre mika, kalın branda ya da naylon malzemelerden oluşabilir. Şeffaf kapama bu nedenle branda olarak da adlandırılabilir.

Şeffaf Kapama Özellikleri

Şeffaf kapama kullanılmış olduğu uygulama alanlarını yağmur suyundan, güneşten ve dış etkenlerden korumaya yardımcı olur. İç mekânı dış ortamın tozundan ve kirinden koruduğu için ve manzarayı kapatmadığı için sıklıkla tercih edilir. Bu kapama türlerinin kullanımı son derece kolay ve elverişlidir. Fermuar sisteminin olması da ekstradan kullanım kolaylığı sağlar. Bu kapamalarda kilit sistemi de olduğu için güvenlik açısından da rahatlık sağlar.

Şeffaf kapamalar istenilen ölçüye göre yapılabilir. Genelde kare modeller tercih edilse de ortamın şekline göre tercih yapılır. Su geçirmez olduğu için kış aylarında daha fazla tercih edilir ve kullanıldığı bölgelerde insanlar bu durumdan çok memnun kalır. Renk seçenekleri bu modellerde bulunmaz çünkü isminden de anlaşılacağı üzere şeffaf ürünlerdir.

Şeffaf Kapama Kullanım Alanları

istanbul şeffaf kapama pek çok alanda kullanılıyor. Genel olarak kafelerde, çay ocaklarında, restoranlarda, giyim mağazalarında, lokantalarda ve hastane bahçelerinde kullanılmaktadır. Bu tür alanlar çok kalabalık oldukları için ve yukarıda bahsedildiği gibi sigara içme yasağı olduğu için bu tür işletmeler şeffaf kapama yöntemini kullanırlar. Bazı kişiler bahçeli evinde de rahatlığı bakımından bahçesinde şeffaf kapama kullanırlar. Etrafına masa dekorasyonu yapılabileceği gibi tabure kullanmak da iyi bir alternatiftir.

Şeffaf Kapama Avantajları Nelerdir?

Şeffaf kapama sisteminde alüminyum alanlar 180*300 cm olup 100*200 cm açılma boyuna sahiptir. Yukarıda bahsedildiği gibi bu ölçüler değişebilir fakat standart ölçüler bu şekildedir. Fermuar olan modellerde ölçüler daha geniş olabiliyor. Şeffaf kısım her ne kadar renksiz olsa da geri kalan bölümlerinde renk tercihi yapılabiliyor. Genel olarak gri ve krem renkler tercih edilir. Şeffaf kapama sistemleri uzun ömürlü olduğu için sıklıkla tercih edilir. Temizliği de son derece basittir hatta sadece nemli bezle bile temizliği yapılabilir.

Şeffaf kapama fiyatları diğer sistemlere göre daha uygundur. Bu sistemin fiyatları renk seçeneklerine göre, metrekaresine göre ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterir. Metrekare genişledikçe ve kullanılan malzemenin içeriğine göre fiyat artış gösterir. istanbul şeffaf kapama ile uygun fiyatlara şeffaf kapama yaptırabilirsiniz. Üstelik oldukça kaliteli malzemeler ile her türlü mekâna şeffaf kapama yaptırılabilir. İstenilen ölçünün firmaya verilmesi iyi bir şeffaf kapama için yeterlidir. Ölçü alındığı takdirde ve belirli kriterler belirlendiği takdirde şeffaf kapama hakkında net fiyatlar alınabilir. Bunun için istanbul şeffaf kapama firmamızı arayarak bu konuda detaylı bilgi alınabilir. Mail ya da Whatsapp yoluyla da destek alınabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM