İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
istanbul Sabit Tente Fiyatı

istanbul Sabit Tente Fiyatı

Tente kumaş ya da kaliteli bezlerden yapılan güneşlik formunda üründür. Ev ve işyerleri için kullanılan tenteler kullanıldığı mekânları güneşten ve yağmur sularından koruyarak zarar görmesini engeller. Özellikle işletmeleri vazgeçilmez ürünleri içerisinde yer alan ve sıklıkla tercih edilen sabit tente hem dekoratif amaçlı tercih edilir hem de koruyucu bir özelliğe sahiptir. Dış mekânlar için kullanılan sabit […]

Tente kumaş ya da kaliteli bezlerden yapılan güneşlik formunda üründür. Ev ve işyerleri için kullanılan tenteler kullanıldığı mekânları güneşten ve yağmur sularından koruyarak zarar görmesini engeller. Özellikle işletmeleri vazgeçilmez ürünleri içerisinde yer alan ve sıklıkla tercih edilen sabit tente hem dekoratif amaçlı tercih edilir hem de koruyucu bir özelliğe sahiptir.

Dış mekânlar için kullanılan sabit tenteler daha çok mağaza ve dükkân önlerinde, işletmelerin dış mekânlarında, evlerin balkon ve teraslarında kullanılır. istanbul sabit tente fiyatı kullanılacak olan alanın boyutları ve ürünün kalitesi doğrultusunda belirlenir. Malzemenin dayanıklı ve kaliteli olması uzun ömürlü bir kullanım sağlayacağından fiyatları da farklılık gösterir.

Tente Fiyatları - Tente M2 Fiyatları - Fiyat Listesi - Arma Tente

Sabit Tente Nedir?

Sabit tente en çok işletmeler tarafından tercih edilir. Çünkü işletmeler müşterilerini daha rahat ve konforlu bir ortamda vakit geçirmesi için tente sistemlerinden yararlanırlar. Kullanılacak mekâna sabit bir şekilde yerleştirilen sabit tente sorunsuz bir şekilde kullanılır. Sabit tenteler için sabit ayaklar kullanıldığı gibi tente duvara da sabit bir şekilde monte edilir.

Yazın güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu bir etki gösterirken kışın ise yağışlara karşı etkili olur. Sabit tenteler yaşam alanlarının da vazgeçilmez ürünleri içerisinde yer bulur. Özellikle yaz aylarında balkon ve teraslarda kullanılan sabit tenteler her ortama şıklık ve renk katar. istanbul sabit tente fiyatı üretim ve imalat özelliğine, modele, tasarıma bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Sabit Tente Kullanmanın Faydaları

Sabit tenteler dekoratif özelliklerinden dolayı yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Sabit tente kullanılan mekânlarda estetik ve şık görüntüler meydana getirir. Sabit tente kullanıcıları büyük bir memnuniyetle ürünü kullanırlar. Sabit tente kullanmanın birçok faydası bulunur. Sabit tentelerin en önemli faydası kullanıldığı mekânları olumsuz hava koşullarına karşı etkili bir şekilde korumasıdır.

Görüntü itibariyle mekâna şıklık katar. Ayrıca işletmeler tarafından daha çok tercih edilen sabit tenteler üzerine işletmenin ismi ve logosu yerleştirilir. Bu durum işletmenin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttırarak büyük bir avantaj sağlar. istanbul sabit tente fiyatları diğer tente modellerine göre kullanıcılarına daha hesaplı çözümler sunar. Her bütçeye hitap eden sabit tente fiyatları istenilen ebatlarda kullanılabilir.

Tenteler Hangi Amaçla Kullanılır?

Tentelere olan talep her geçen gün artış göstererek devam ediyor. Talepler doğrultusunda her geçen gün yeni tente modelleri kullanıcılarına sunulur. Ayrıca tentelerde kullanılan tasarımlar ve renkler dikkat çekici bir şekilde hazırlandığı için bu durum daha çok ilgi görmesini sağlıyor.

Tentelerin kullanım amacına bakacak olursak üretimi yapılabilmektedir daha çok dekoratif amaçlı tercih edilir. Ayrıca açık havada vakit geçirmek isteyenler için de tenteler oldukça kullanışlı ürünlerdir. Özellikle sabit tenteler evlerin ve işletmelerin bahçelerine sabit bir şekilde yerleştirilerek insanların bu açık alanlarda zaman geçirmesine yardımcı olur.

Bazı işletmeler sigara içen müşterileri için açık alanlarda tente sistemlerini kullanarak konforlu oturma alanları oluştururlar. Bunun dışında tentelerin kullanım amaçlarından biri de havuz başı ve kamelya alanlarıdır. Bu alanlar insanları yazın güneşten kışın ise yağışlardan korur.

Tente Çeşitleri Nelerdir?

Tenteler, yaygın bir kullanım alanına sahip olmakla birlikte kullanışlı ürünlerdir. Kolay ve konforlu bir şekilde kullanılan bu ürünlerin birçok çeşidi bulunur. Bunlar; sabit tente, mafsallı tente, çift açılır tente, körüklü tente, karpuz tente, motorlu tente, kasetli tente, şeffaf kaplama tente, pergola tente sistemleri gibi birçok çeşidi bulunur.

İşletmeler kullanım amaçlarına uygun tente sistemlerini tercih ederek hem şık bir görüntüye sahip olurlar hem de reklam yaparak bilinirliğini artırmaya çalışırlar. Aynı şekilde tenteler evlerin balkon, bahçe ve teraslarında da kullanılır.

Balkon Brandası, Balkon Brandaları Fiyatları, Balkon Brandası Modelleri

Sabit Tente Nereden Alınır?

Sabit tenteler üretici firmalardan ihtiyaçlar doğrultusunda satın alınır. Hem ekonomik hem de kullanışlı olan bu ürünler yaşam alanları ile işletmelerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Sabit tentelere olan ilgi firmaları harekete geçirerek daha kaliteli ve modern çizgilere sahip tente üretimi yapılmaya başlandı.

Bu doğrultuda firmamız kullandığı özel ve su geçirmez kumaşlardan estetik görüntüye sahip sabit tente hazırlıyor. Firmamız kişiye ve işletmeye özel hazırladığı sabit tenteleri en iyi şekilde monte ederek kullanımınıza sunuyor. Sabit tente ve diğer tente modelleri için her türlü yardımı firmamızdan alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM