İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
istanbul Otomatik Tente

istanbul Otomatik Tente

Otomatik tente, yazın güneş ışınlarından kışın ise yağmur, rüzgâr gibi hava koşullarından korunma amaçlı olarak üretilen sistemlerdir. Sonra yılarda hem işletmelerin hem de insanların özel alanlarda hayatını oldukça kolaylaştırmıştır. Kafe, restoran, balkon, cam, teras, bahçe gibi alanlara özel olarak tasarlanıp üretilmektedir. İnsanlar yoğun iş temposundan sıkılıp, kapalı ortamlardan uzaklaşıp, açık havalarda vakit geçirmek isterler. İşletmelerde […]

Otomatik tente, yazın güneş ışınlarından kışın ise yağmur, rüzgâr gibi hava koşullarından korunma amaçlı olarak üretilen sistemlerdir. Sonra yılarda hem işletmelerin hem de insanların özel alanlarda hayatını oldukça kolaylaştırmıştır. Kafe, restoran, balkon, cam, teras, bahçe gibi alanlara özel olarak tasarlanıp üretilmektedir. İnsanlar yoğun iş temposundan sıkılıp, kapalı ortamlardan uzaklaşıp, açık havalarda vakit geçirmek isterler. İşletmelerde açık alanların kullanılması ve insanların bu istekleri karşılayabilmek için tente sistemlerine başvurmaktadır.

Tente sistemleri, otomatik ve manuel olarak çeşitleri mevcuttur. Ancak otomatik tente sistemleri, pratik ve kullanışlı olmasından dolayı daha fazla tercih edilmektedir. Otomatik tente, tek bir tuşla istenilen anlarda açılıp kapanabilir. Sıcağın yoğun olduğu anlarda kapatılır. Böylece müşterilerin rahatı bozulmadan oturmaya devam edebilirler. istanbul otomatik tente işletmelere özel üretim yapmaktadır.

Otomatik Kullanım Alanları

Tente geniş bir kullanım alanına sahiptir. Birçok yerde koruma amaçlı olarak kullanılmaktadır. Kafe, restoran, bahçe, otel, ev, balkon, teras, market, çay bahçesi gibi birçok alanda pratik çözümler sunmaktadır. İşletmelerde hem dekoratif amaçlı hemde işlevsel olarak tercih edilmektedir. Evlerde, bahçelerde insanlar yaz ve kış aylarında da balkon keyfî için tercih etmektedir. Bunun yanı sıra oteller de ise hem ekstra yer için hem de havuzun üstüne yapılır. Böylece sıcağın yoğun olduğu anlarda bile insanların havuza girmesi sağlanır.

Mağaza gibi işletmeler ise tenteyi daha çok dekoratif amaçlı kullanmaktadır. Marketler de sebzelerin muhafaza edilmesi içinde tente sistemleri kullanılmaktadır. Tente çeşitleri arasında en çok tercih edilen otomatik tenteler, bu gibi alanlarda kullanım kolaylığı sunmaktadır. Daha çok geniş alanlarda tercih edilen otomatik tenteler çok dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Tente Kumaş Özellikleri

Tenteler, hem kışın hem de yazın kullanılmaya uygun olarak üretimi yapılmaktadır. Bu nedenle yapımda kullanılan malzemelerin sağlam ve kaliteli olması gerekmektedir. Tenteyi oluşturan ana unsurlardan birisi olan tente kumaşının da dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekmektedir. Aksi takdirde hemen solma ve yıpranma oluşacaktır.

Genellikle tente kumaş olarak, polyester malzemeden imal edilen özel tenteli kumaşlar tercih edilmektedir. Bu kumaşların, farklı renk ve desenlerde çeşitleri bulunmaktadır. Tente kumaşlarının hem yağmura hem de güneş ışınlarına karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Bunun yanında binaların mimari yapısına uygun renk ve desenlerde çeşitleri olmalıdır. Kişilerin zevkine ve tarzına uygun olması önemlidir. İşletmeler, tente üzerine logolarını veya işletmelerinin ismini yazdırabilir. Buda işletmelere reklam yapabilme olanağı sunmaktadır. Tente kumaşların da aranacak en önemli özellik her türlü hava şartlarına karşı uyum sağlayabilir olmasıdır.

Otomatik Kış Bahçesi

Otomatik tente sistemlerinin en büyük avantajlarından birisi de, kış bahçesi yapmaya olanak sağlamasıdır. Otomatik tente sistemleri sayesinde, istediğiniz zaman açabileceğiniz yoğun hava şartlarına dayanıklı tente modelleridir. Tamamen kumanda ile hareket ettirilebilen tenteler, mevsimlerin zorlayıcı etkilerine karşı oldukça konforlu ve rahat mekânların oluşturulmasını sağlamaktadır. Teknolojinin gelişmesi insanlar için pratik çözümlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Bu durum tek bir tuşla uzaktan kumanda ile açılıp kapanan kış bahçelerinin oluşturulmasına olanak sunmuştur. Hem olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlayan kış bahçeleri güvenilir alanlardır. Ayrıca bu bahçelerin içerisine ışıklandırma ve havalandırma sistemleri yapılarak gece gündüz kullanılabilmektedir. Otomatik tente sistemleri, teknolojinin sunduğu özelliklerinden yararlanmayı sağlamaktadır.

Otomatik Tente Neden Tercih Edilmelidir?

Otomatik tente, manuel tenteye göre daha kapsamlı ve daha verimli tente sistemleridir. Otomatik tente, hiçbir güç sarf etmeden tek bir tuş yardımı ile istenilen zamanda açılıp kapanabilmektedir. Otomatik tente üretiminde kullanılan malzemeler oldukça dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir. Bu tente sistemleri diğer tente modellerine göre daha uzun ömürlüdür. Otomatik tente sistemleri garantili ve güvenilirdir. İşletmelerin yer sorununu büyük oranda azaltmaktadır.

Çay bahçesi gibi açık alanlarda bulunan işletmelerin yoğun hava koşullarından etkilenmesini önlemektedir. Balkon, teras gibi yerlerin her daim kullanılmasını sağlar. Ayrıca evlerin içerisine yoğun güneş ışığının girmesini engeller. İşletmeler tente kumaşı üzerine baskı yaptırabilmektedir. Bu da işletmeleri reklam yapma olanağı sunmaktadır. Sabit olmadıkları için daha rahat kullanım özelliği sunar. istanbul otomatik tente birçok özelliği ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Otomatik Tente Sistemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomatik tente üretiminde paslanmaz çelik profiller kullanılmaktadır. Firmamız, otomatik tente üretimi ve satışını yapmaktadır. Otomatik tente yapımda kullanılan tüm malzemeler hepsi kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir. Kullanılan ürünün kalitesinin yanında tentenin kurulumu da oldukça önemli bir konudur. Her bir alana göre farklı olarak üretimi yapıldığından, yapılacak alanın tüm özelliklerine uygun tasarlanması getirmektedir. Güneş yönü, uygulanacak alanın ebatları, boyu, yüksekliği profesyonel kişiler tarafından belirlenip daha sonra üretime geçilmesi önemlidir.

Kullanılan kumaşın özelliğine, renk, desen ve kalitesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra müşterinin isteklerine uygun olarak üretim yapılmalıdır. Tenten sistemlerinin uygulanacağı binanın mimari yapısına uygun renk ve modellerde tasarlanarak üretimi yapılması gerekmektedir. Firmamız, tüm bu hususlara dikkat ederek tente üretimini yapmakta ve kurulumunu gerçekleştirmektedir

Otomatik Tente Fiyatları

istanbul otomatik tente fiyatları oldukça uygundur. Hem kaliteli hemde ucuz fiyatlı tenteleri firmamızda bulabilirsiniz. Tente fiyatları uygulanacak alanın metre kare boyuna göre değişiklik göstermektedir. Firmamız, ucuzluk kaliteyi beraber sunarak siz değerli müşterilerimize otomatik tente alımı konusunda her türlü desteği vermeye ve yardıma hazırdır. Birbirinden farklı renk, desenlerde ve farklı kalitelerde olmak üzere birçok otomatik tenteyi bir arada bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM