İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
istanbul Mafsallı Tente Fiyatı

istanbul Mafsallı Tente Fiyatı

Dünyanın dört bir yanında kullanılan tente sistemleri kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Tente sistemlerinin ortaya çıkış amacı kullanıldığı ortama gölgeleme yapmaktır. Tente sistemleri, işletmelerin ve evlerin kötü hava şartlarından muhafaza edilmesini sağlarlar. Tente sistemleri; kafelerde, restoranlarda, marketlerde, kafeteryalarda, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, pencerelerde, teraslarda ve birçok alanda kullanılarak bu alanların yağmur, kar, fırtına, dolu gibi kötü hava […]

Dünyanın dört bir yanında kullanılan tente sistemleri kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Tente sistemlerinin ortaya çıkış amacı kullanıldığı ortama gölgeleme yapmaktır. Tente sistemleri, işletmelerin ve evlerin kötü hava şartlarından muhafaza edilmesini sağlarlar.

Tente sistemleri; kafelerde, restoranlarda, marketlerde, kafeteryalarda, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, pencerelerde, teraslarda ve birçok alanda kullanılarak bu alanların yağmur, kar, fırtına, dolu gibi kötü hava şartlarından korunmasına yardımcı olurlar. Mafsallı tente sistemleri ise tente sistemlerinin ilk çeşitlerindendir. Bunun yanında son derece hesaplı ve işlevsel olmalarından dolayı da günümüzde hala en çok kullanılan tente sistemleri arasında yerini korumaktadır. istanbul mafsallı tente fiyatı açısından dünya üzerindeki birçok metropole göre daha hesaplıdır.

Zeynep kamil üsküdar tenteci brandacı mafsallı tente 02164308060-05321536911 - Branda ve Tente

Son Derece Benzersiz Ve İşlevsel Özellikler

En çok kullanılan tente çeşitlerinden olan mafsallı tente sistemlerinin diğer ismi de çevrime kollu tentedir. Mafsallı tenteler çok fazla işlevsel özelliğe sahiptir. Öncelikle mafsal kelimesini inceleyelim. Mafsalın kelime anlamı eklem demektir. Mafsallı tenteler de tıpkı eklemler gibi farklı parçalarının birbirine geçirilmesini ve hareket etmesini sağlar. Yani mafsal sayesinde tentelerin açılıp kapanması ve hareket etmesi sağlanır.

Mafsallı tente sistemleri, olumsuz hava durumlarında açılarak bulunduğu ortamı muhafaza ederler. Ancak bu hava durumları dışında mafsallı tenteleri kapatmak da mümkündür. Bu nedenle çok fazla alan kaplamazlar. Mafsallı tentelerin malzemeleri ise paslanmaz alüminyum profillerden oluşur. Bu sayede yağmur, kar gibi hava durumları karşısında paslanmazlar. Mafsallı tente sistemlerinin üretiminde kullanılan bir diğer malzemeler ise çeşitli renk ve tasarımlarda bulunan kumaşlardır.

Mafsallı Tentelerle İşletmeler ve Evler Daha Güvenli

Mafsallı tente sistemleri, çok fazla kullanım alanına sahip tente sistemleridir. Hem birçok işletmede hem de evlerde mafsallı tente kullanımı yaygındır. Kullanıldığı ortamı güneş ışınları, yağmur, kar, rüzgâr gibi her türlü hava olayından olumsuz etkilenmesini engellerler. Mafsallı tenteler; küçük işletmeler, kafe, restoran, kahvaltı salonu, mağaza, butik gibi işletmelerin yanı sıra evlerin balkonlarında, teraslarında, yaz ve kış bahçelerinde de sıklıkla kullanılan tente sistemleridir. Kullanıcılarına son derece rahat ve konforlu bir kullanım alanı sunan mafsallı tente sistemleri ilk üretildikleri zamanlar bu denli geniş bir kullanım alanına sahip değildi. Fakat sunduğu avantajlar sayesinde günümüzde hemen hemen her alanda kullanılırlar.

İsteğe Göre Mafsallı Tente Üretimi

Mafsallı tente sistemleri, müşterilerin isteğine göre farklı özellikler ile donatılabilirler. Örneğin; standart mafsallı tenteye arzu edilirse motor sistemi eklenebilir. Bu sayede tentenin kullanımı otomatik hale getirilir ve daha kullanışlı olur. Bunun haricinde, mafsallı tentelere rüzgar ve güneş sensörü eklemek de sık sık başvurulan yöntemlerdendir. Teknolojinin son harikalarından olan bu özellik sayesinde mafsallı tente hava durumuna bağlı olarak kendiliğinden açılıp kapanabilir.

Mafsallı Tenteler İle Hayat Daha Kolay

Mafsallı tenteler, günlük hayatımızı en çok kolaylaştıran ve en çok avantaj sağlayan tentelerdir. Öncelikle, zararlı güneş ışınlarından ve yağmur, kar, fırtınanın dondurucu soğuğundan insanları korurlar. Bu sayede yazın sıcaktan bunalmamızı, kışın ise soğuktan üşümemizi engellerler. 300 cm’ye kadar ileri açılım özelliği bulunan mafsallı tenteler istenildiğinde kapatılabilir. Yani sabit tente sistemleri gibi sürekli sabit durumda kalmazlar. İhtiyaç duyulduğunda açılırlar. Bu sayede fazladan alan işgali yapmazlar. Mafsallı tentelerin kullanımı her yaştan kullanıcı için pratiktir. Ayrıca temizlenmeleri ve bakımları da kolay yapılır.

En dayanıklı ve kaliteli alüminyum malzemeler kullanılarak üretildikleri için her türlü dış etkiye karşı korunaklıdırlar. Kullanım ömürlerinin uzun olması sebebiyle de kullanıcıların tasarruf etmesini sağlarlar. Mafsallı tentelerin dekorasyon amacıyla kullanıldığı da olur. Rengârenk ve desen desen tasarımlarıyla bulundukları ortamın daha hoş, daha samimi görünmesini sağlarlar. Diğer tente sistemlerine kıyasla daha hesaplı olmaları da cabası. istanbul mafsallı tente fiyatı açısından en ideal şehirlerdendir.

Branda Tente Modelleri %20 Uygun Fiyat | Balkon Tentesi Körüklü Tente Metre Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

En çok kullanılan tente sistemlerinden olan mafsallı tentelerin fiyat aralığı da her bütçeye uygun olacak şekilde ayarlanıyor. Hem ekonomik hem son derece avantajlı olan mafsallı tentelerin fiyatları bazı faktörler dikkate alınarak belirlenir. Mafsallı tentenin boyutu, kumaşının ve üretim malzemelerinin kalitesi, ek özellikleri gibi unsurlar fiyat belirlenirken dikkate alınır. istanbul mafsallı tente fiyatı her bütçeye uygun olacak aralıkta belirlenir. En ekonomik fiyatlarla mafsallı tente sahibi olmak istiyorsanız firmamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM