İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.792,5900
 • EURO
  $0,7273
 • ALTIN
  $40.232,5600
 • BIST
  $142,3500
istanbul Kış Bahçesi Fiyatı

istanbul Kış Bahçesi Fiyatı

istanbul kış bahçesi fiyatı istenilen alana göre değişiklik gösterir. Seçilmiş olan alan oranına göre kullanılmış malzeme miktarına göre fiyat da bir hayli değişecektir. Sizler balkonlarınızı, ya da dışarı bir ortamda yaptırmak istediğiniz küçük ev tarzında kapattırılan yerlere kış bahçesi denilir.  Bu da kullanılan malzeme kalitesi ya da tercih ettiğiniz alanın genişliği ve büyüklüğü üzerine fiyat oranı […]

istanbul kış bahçesi fiyatı istenilen alana göre değişiklik gösterir. Seçilmiş olan alan oranına göre kullanılmış malzeme miktarına göre fiyat da bir hayli değişecektir. Sizler balkonlarınızı, ya da dışarı bir ortamda yaptırmak istediğiniz küçük ev tarzında kapattırılan yerlere kış bahçesi denilir.  Bu da kullanılan malzeme kalitesi ya da tercih ettiğiniz alanın genişliği ve büyüklüğü üzerine fiyat oranı da değişiklik gösterir.

Kış Bahçesi Nedir?

Kış bahçesi çözümlerimiz ile evinizde her mevsim huzurlu ve konforlu, doğanın ferahlığını doyasıya arzulayacağınız güzel bir ortam sağlıyoruz. istanbul kış bahçesi fiyatı  da bu nedenle değişiklik gösterebilir. Tasarladığınız hayal ettiğiniz şekilde tasarladığımız kış bahçesi uygulamalarımız sayesinde yazın sıcağın, kışın soğuğun olumsuz etkilerinden sizi koruyarak yaz-kış tabiatın içindeymiş gibi yeşil bahçenizin keyfini sürmeniz için ortam hazırlıyoruz. Hem de sizler ısı kontrolünü sağlamış oluyorsunuz. Özgün tasarımların yanında Isıcamlarına, son kalite akustik ses yalıtımına, akıllı sistem gölgelendirme elemanlarına, kurşungeçirmez camlara ulaşmanız mümkündür.

Stil Branda l Pergole Tente

Kış Bahçeleri Ne Şekilde Yapılır?

Kış bahçesi projelerimizi evinizin mutfak, salon, yatak odası ve teras gibi farklı alanlarında uygulama olanağımız vardır. Önerdiğimiz pencere çözümleri sayesinde dört mevsim evinizi bahçeniz ile koparmıyoruz. Ayrıca evinizden bağımsız olarak tasarladığımız projeler sayesinde sizlere bambaşka bir yaşam alanı sağlıyoruz. Tasarımlarımızda evinizin mevcut dış mimari yapısını bozmuyoruz. Uyum içinde bırakıyoruz. Kış bahçesi çatı kaplamalarında farklı çeşitler sunuyoruz. Evinizin mimari detaylarına uygun olarak bakır kenet, çinko levha, alüminyum çatı kaplama gibi özel çatı modelleri ile sizlere güvenilir ve ferah bir ortam sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız..

Kış Bahçesi Alternatif Çözümleri

PVC ve Alüminyum eşiksiz Hebeschiebe sürme sistemleri sayesinde geniş açıklıklara uygulama imkânı, oluşturuyoruz. Ayrıca Katlanır kapı uygulamalarımız ile yazın ferah ve geniş görünümlü mekânlar olması için uğraşıyoruz. Alanları kısaltmadan ferah bir zemin hazırlıyoruz. Comfort Slide sürme çözümleri ile konforlu kullanım alanı sağlıyoruz.  Hareketli küpeşte şeklinde hazırlamaktayız.  Boğaz ve Deniz Manzaralı projelere yönelik özel Şişe cam ultra clear ve anti yansıtıcı cam uygulamaları ile üstün netlik kazandıran malzemeler tercih edip, sizlere güzel manzara ile keyif yapması kalıyor. Jalûzi Isıcam kullanımı, sayesinde kış havalarında bile manzara doyuyorsunuz.

ZİP perde ve güvenlikli panjur uygulamalarımız ile gölgeleme eleman sayesinde yaz havalarında güneş sizleri rahatsız etmiyor. PVC pencerelerde iç ve dış ayrı renk kaplama ve alüminyum profiller de özel renklerde boyama uygulamaları ile beraber daha şık bir görünüm kazanıyor.  Bahçe kullanımlarında sinek ve böcekleri engelleyen özel sineklik sistemleri, sayesinde küçük çocuk ve bebekleriniz için endişelenmeye son veriyorsunuz. İsteğe göre kış bahçesi iç mekân mimari projelendirmesi, İsteğe göre iklimlendirme projelendirmesi ve uygulaması yapıyoruz.

Antalya Tente | Öz Güven Çadır, Branda, Tente

Körüklü Tente Nedir?

Körüklü tente modelleri ile siz de dış mekânınızı kapalı bir yere dönüştürebilirsiniz. Pencere ya da balkonlar hariç küçük çaplı her yerde kullanılabilir. Küçük bakkallar cafeler gibi mekânlarınızı itinayla fatih branda tente olarak kapatmaktayız. Bu tente modelinin kolayca arızalanmayan bir iskelet sistemine sahiptir. Kademeli olarak açılabilen tente modeli olan körüklü tente sizin istediğiniz seviyede durur.

Çift Açılır Mafsallı Tente Nedir?

Tente modelleri arasında en çok öne çıkan modellerden biri olan çift açılır mafsallı tente iki tarafından da açılabilen kollu bir sistemdir. Çift açılır mafsallı tente son derece kolay bir şekilde açılıp kapandığı için kullanımı son derece kolay ve mümkündür.

Alüminyumdan yapılmasından kaynaklı olarak paslanmaz özelliğine sahiptir. Çift açılır mafsallı tenteler isteğe göre iki yanı birden açılabilir. Aşırı tercih edilen tente modelleri arasında görülmektedir. Tente almak isteyen kişilerin mutlaka göz önünde bulundurması gereken modellerden biridir.

Pergola Nedir?

Latin anlamıyla saçak anlamına gelen pergola, pergola kelimesinden ortaya çıkmıştır. Gölgelik anlamını taşır. Daha sonra İtalya olarak tüm dünya dilinde aynı sözcük kullanılmaya devam etmiştir. Pergola tente sistemleri yatay bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile örtülebilir. Güneşlik gibi yazın sizleri güneşten korumaktadır

Firmamızdan her türlü tente ve kış bahçesi çeşitli branda çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli, garantili ürünlerimiz ve ekipmanımız sayesinde bizimle rahatlıkla çalışabilirsiniz.  istanbul kış bahçesi fiyatı  bilgisini de alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM