İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
istanbul Dekoratif Tente Fiyatı

istanbul Dekoratif Tente Fiyatı

Tenteler yaşanan hava olaylarına karşı dış mekânı korumaya yönelik sistemlere denir. istanbul dekoratif tente fiyatı tente modeline ve rengine bağlı olarak değişiklik gösterir. İşlevsel olarak ön planda tutulan tenteler görsellik olarak da büyük önem taşıyor. Dekoratif tente seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok önemli konu vardır. Özellikle tentenin iç mekân ile uyum sağlaması son derece önemlidir. Kullanılan […]

Tenteler yaşanan hava olaylarına karşı dış mekânı korumaya yönelik sistemlere denir. istanbul dekoratif tente fiyatı tente modeline ve rengine bağlı olarak değişiklik gösterir. İşlevsel olarak ön planda tutulan tenteler görsellik olarak da büyük önem taşıyor. Dekoratif tente seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok önemli konu vardır. Özellikle tentenin iç mekân ile uyum sağlaması son derece önemlidir. Kullanılan kumaşın ve iskelet malzemesinin de kaliteli olması uzun süreli bir kullanım sağlar.

Dekoratif tenteler daha çok sabit yapıda üretilir. Aynı zamanda açılır kapanır özelliği bulunan dekoratif tenteler de mevcuttur. Uygun fiyatta dekoratif tenteler ile tarzınızı yansıtarak insanların dikkatini çekebilirsiniz. Özellikle kafelerde dekoratif tenteler çok fazla tercih ediliyor. Tenteler müşterilerin de dikkatini çektiği için restoran ve kafelerin olmazsa olmaz dekoratif ürünlerinden biridir. İsteğe göre iş yerinin logosunu bastırmak da mümkün oluyor. Modern tarzda tente seçimi yapmak gerekir.

dekoratif-tente-modelleri – Saray Tente istanbul m2 Fiyatı %20 İndirim
Dekoratif Tente Nedir?

Dükkân, manav, market, mağaza, işyeri ve kafe, restoran gibi dış mekanı bulunan alanların hem korunmasını hem de daha güzel görünmesini sağlamak için dekoratif tente modelleri kullanılır. Daha kullanışlı olması adına açılır kapanır özellikte olanları tercih etmek gerekir. Son zamanlarda sabit olanlar ön plana çıksa da bu durum tentelerin çok çok kısa bir zamanda yıpranmasına sebep olduğu için tercih edilmemelidir.

Dekoratif tenteler daha çok görünüş olarak ön plana çıkan tenteler olduğu için işlevinden çok görüntüsüne önem veriliyor. Dekoratif tente seçimi yaparken kumaşın kalitesi ön planda tutulur. Aynı zamanda iç mekân ile uyumlu renklerde ve desenlerde tercih edilmesi gerekir. Tente fiyatları renk ve desen konusunda değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda kumaş kalitesi konusunda da fiyat değişimi söz konusu oluyor.

Dekoratif Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Dekoratif tente pek çok farklı alanda karşımıza çıkan tente modellerinden biridir. Dış mekânın dekorasyonunu yapmak için kullanılan dekoratif tenteler evlerin dış cephesinde çok fazla tercih ediliyor. Özellikle pencere ve kapı üstlerinde kullanılıyor. Aynı zamanda market önü ve işyeri önlerinde en fazla tercih edilen tente modellerinden biridir. Lüks otellerin önünde son derece şık duran dekoratif tenteler  bulunur. Bu tente modelleri mekânın çok daha havalı durmasını sağlar. Kafeler ve restoranlar dış mekânlarında dekoratif tente kullanımına özen gösterir. Özellikle son yıllarda pek çok dış mekânda dekoratif tente modellerine rastlamak mümkün oluyor. istanbul dekoratif tente fiyatı tenten boyutuna bağlı olarak değişiyor. Dış mekân için dekoratif tente tercih edilirken iç mekân ve sokak ile uyumuna dikkat etmek gerekir. Böylece çok daha uyumlu bir görüntü ortaya çıkar.

Dekoratif Tente Hangi Amaçla Kullanılır?

Son zamanlarda çok fazla karşımıza çıkan dekoratif tente hangi amaçla kullanılır? Dekoratif tente daha çok dış mekânın güzel görünmesi için kullanılan tente modellerinden biridir. Mekânın kendine özgün bir hava kazanmasına yardımcı olur. Tente modelleri insanların çok fazla dikkatini çektiği için mekânlara da ilgi artar. Hem dikkat çekici hem de çok şık bir görüntü ortaya çıkar. Sıradan bir görünümden uzaklaşma imkânı sağlar. Diğer bir kullanım amacı ise hava koşullarına karşı dış mekân ve iç mekânı korumak olur. Şiddetli yağmur ve kar gibi olaylardan dış mekânın etkilenmemesi ne yardımcı olur. Aynı zamanda yaz aylarında dış mekânda gölge alan oluşturur.

Pek çok faydası ile ön plana çıkıyor. Bir işletme dış mekânında kullanıyor ise mutlaka dekoratif tente kullanmalıdır. Bakımı ve temizliği kolay olan tente modelleri tercih edilmelidir.

dekoratif-sabit-tente-7

Dekoratif Tente Fiyatları

Dekoratif tente fiyatları kullanılan modele ve renge bağlı olarak değişiklik gösterir. Aynı zamanda kullanılan kumaş kalitesi ve iskelet de kullanılan yapı malzemesinin kalitesine bağlı olarak da değişiklik gösterir. Dekoratif tenteler uzaktan kumanda ile yönetilen ve manuel olarak yönetilen olmak üzere ikiye ayrılır.

Bu durumda fiyat farkı etkileyen sebepler arasında yer alıyor. Tercih edilen tentenin boyutu tente fiyatını otomatik olarak arttırıyor. istanbul dekoratif tente fiyatı tente modeli seçimi, deseni ve rengi belirlendikten sonra ortaya çıkar. Aynı zamanda fiyat almadan önce  tente yapılacak olan yerin  ölçüsünü almak gerekir. Dekoratif tente modelleri ve fiyatları hakkında firmamızdan en ayrıntılı bilgiye ulaşmak mümkün olur.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM