İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.806,0000
 • EURO
  $0,7300
 • ALTIN
  $40.594,7400
 • BIST
  $143,2000
istanbul Çift Açılır Tente Fiyatı

istanbul Çift Açılır Tente Fiyatı

Tenteler daha çok koruyucu olma özelliği ile ön plana çıkan sistemlerdir. Aynı zamanda görsel olarak da hoş bir görüntü ortaya çıkarıyor. Mevsim değişimi sonucu oluşan hava olaylarına karşı dış mekânı korumaya yarayan tenteler pek çok farklı model ile karşımıza çıkıyor. istanbul çift açılır tente fiyatı kullanılan malzemeye göre değişim gösteriyor. Tente modelleri arasında en çok tercih edilen […]

Tenteler daha çok koruyucu olma özelliği ile ön plana çıkan sistemlerdir. Aynı zamanda görsel olarak da hoş bir görüntü ortaya çıkarıyor. Mevsim değişimi sonucu oluşan hava olaylarına karşı dış mekânı korumaya yarayan tenteler pek çok farklı model ile karşımıza çıkıyor. istanbul çift açılır tente fiyatı kullanılan malzemeye göre değişim gösteriyor.

Tente modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri olan çift açılır tente son derece kolay bir kullanım sağladığı için ön plana çıkan tentelerden biridir. Kolay kullanımı ile büyük bir avantaj sağlıyor. Çift açılır tente iki yana doğru da uzayabilme özelliğine sahiptir.

Böylece geniş bir alanın kapatılması ve korunması konusunda büyük bir avantaj sağlıyor. Büyük bir mekân için tente tercihi yapacak olan insanlar daha çok çift açılır tente modellerini tercih ediyor. Bu şekilde çok daha büyük bir alanı koruma imkânı sunuluyor. Cami gibi alanların önlerine en çok tercih edilen çanta modellerinden biri oluyor.

Çift Açılır Tente Özellikleri Nelerdir?

Çift açılır tente taşınabilir bir özellikle karşımıza çıkıyor. Bu şekilde istenilen alana götürme gibi bir avantaj oluşuyor. Her iki koldan da 3 metre civarında açılma söz konusu oluyor. Böylece 6 metrelik bir alanı koruma gibi bir özelliği söz konusudur. Kumaş olarak daha çok Avrupa tarzı akrilik su geçirmez kumaş tercih ediliyor. Bu kumaş son derece dayanıklı olmasından dolayı uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Aynı zamanda kolay açılıp kapanma özelliği de insanlara çok büyük bir avantaj sağlıyor. Boyut olarak da farklılıkları söz konusu oluyor. Özellikle bahçeler için çok geniş bir alanı kapatma özelliğinden dolayı çok fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Çift açılır tente boyutları 30 metre karenin üzerine kadar ulaşabiliyor. Çok büyük bir alan sağladığı için insanlara avantaj sunuyor.

Tente ve tenteci sabit tente modelleri - Branda ve Tente

Çift Açılır Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Çift açılır tente çok büyük bir alan kapladığı için daha çok büyük alanlarda tercih ediliyor. Çift açılır tentenin pek çok farklı boyut bulunuyor. istanbul çift açılır tente fiyatı tercih edilen boyuta göre farklılık gösteriyor. Çift açılır tenteleri daha çok bahçe gibi alanlarda görüyoruz. Bu alanlarda çok geniş bir alanı koruma özelliğine sahiptir.

Aynı zamanda teraslar için de en çok tercih edilen modeller oluyor. Cami önlerinde büyük bir alan bulunduğu için pek çok kişinin faydalanması adına çift açılır tente modelleri daha çok tercih ediliyor. Böyle ki çok geniş bir alan sağlanıyor ve insanlar Bu alanın altında oturma imkânı buluyor.

Küçük yemek işletmeleri mekânlarını kullanmak adına çift açılır tente modellerini tercih ediyor. Çift açılır tente modelleri pek çok alanda kullanım sağlıyor. Özellikleri bakımından büyük avantaj sağladığı için tente tercih etmek isteyen insanlar daha çok çift açılır tente modelini tercih ediyor.

Çift Açılır Tente Kumaşları

Çift açılır tente kumaşları son derece kaliteli kumaşlardan elde ediliyor. Avrupa tarzı akrilik su geçirmez kumaş tercih edilerek yağmur ve kar sularından korunmak mümkün oluyor. Aynı şekilde bu tente modelleri üzerinde su iletimini sağlayan bir boru sistemi bulunuyor.

Bu şekilde su yukarıda birikmez ve gerekli kanallardan dışarıya akar. Aynı zamanda tercih edilen kumaş güneş ışınlarına karşı da dayanıklı olduğu için çok fazla tercih ediliyor. Çift açılır tente modellerinde tercih edilen kumaşlar kaliteden yana olduğu için uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Bu sebeple insanlar daha çok çift açılır tente modellerini tercih ediyor. Bazı tente modellerinde kalitesiz kumaşlar tercih edildiği için güneş ışını aldıktan sonra deformasyon söz konusu olur. Bu sebeple kumaş seçiminde mutlaka kaliteden yana olmak gerekir.

Dekoratif Tente - Tente Modelleri ve Fiyatları indirimli Fiyata Satın Alın

Çift Açılır Tente Fiyatları

Çift açılır tenteler pek çok farklı renkte ve modelde karşımıza çıkıyor. istanbul çift açılır tente fiyatı bu renk ve modelleri bağlı olarak değişiyor. Nasıl bir ürün alınmak istediğine bağlı olarak fiyat değişimi söz konusu oluyor. Kaliteli kumaş ve iskelet sistemi tercih edildiği zaman daha yüksek bir fiyat söz konusu olabilir. Fakat kaliteden yana olmayan seçimlerde fiyatlar daha düşük olur.

Ürünlerin kalitesini son derece dikkat etmek gerekiyor. Özellikle kumaş kalitesi fiyat skalasını belirleyen durumlardan biridir. Kalitesiz çift açılır tente alındığı zaman kısa sürede paslanma ve deformasyon gibi problemler kendini göstermeye başlar. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına kaliteli ürünleri tercih etmek gerekir.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM