İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
istanbul Branda

istanbul Branda

Günlük hayatta birçok mekânda, doğa koşullarına karşı korunmak ve dekorasyon amaçlı kullanılan ürünler vardır. Bu ürünlerin başında branda sistemleri geliyor. Brandalar hem ev hem iş sektörlerinde kullanılıyor. Doğa koşullarında ve dekorasyon amaçlı kullanılan branda sistemleri, uygun fiyatlı olması ve kullanışlı olması ile tercih ediliyor. Sağlamış olduğu birçok avantaj sayesinde hem işyerlerinde hem evlerde, insanların hayatını […]

Günlük hayatta birçok mekânda, doğa koşullarına karşı korunmak ve dekorasyon amaçlı kullanılan ürünler vardır. Bu ürünlerin başında branda sistemleri geliyor. Brandalar hem ev hem iş sektörlerinde kullanılıyor. Doğa koşullarında ve dekorasyon amaçlı kullanılan branda sistemleri, uygun fiyatlı olması ve kullanışlı olması ile tercih ediliyor. Sağlamış olduğu birçok avantaj sayesinde hem işyerlerinde hem evlerde, insanların hayatını kolaylaştırıyor. Branda sistemleri ile özel alanlar oluşturulabilir, farklı yaşam alanlarında vakit hoş vakitler geçirebilir. Branda sistemleri ile yapılan ve korunan birçok alan bulunuyor.

Branda Sistemi Kullanım Alanları

Branda sistemleri tüm ülkemizde ve dünyada en yaygın olarak kullanılan sistemlerdir. Kapatılması gereken ve kötü hava koşullarından korunması gereken yerlerin, uygun maliyetli olarak çözüm arayan kişiler için uygun olan sistemdir. Uygun maliyetli olması ve dekorasyon açısından dekorasyona katkı sağlaması sebebiyle, genellikle işletmeler tarafından sıklıkla kullanılıyor. Her türlü özel mülk ve evlerin bahçe, pencere ve balkon sistemlerinde kullanılıyor. Özellikleri de kış bahçesi olarak tercih ediliyor.

Her türlü büyük ve küçük işletmelerin, kafe ve restoranlarında tercih ediliyor. Kafe ve restoranların açık ve kapalı alanların oluşturmak için branda sistemleri tercih edilir. Sergi, panayır ve fuar gibi büyük alanlarda branda sistemleri kullanılır. istanbul branda ve tente firması olarak, tüm branda ve tente sistemleri siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlı olarak üretiyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Kış Bahçelerinde Branda İle Dekorasyon

Kış bahçelerinde kullanılan branda sistemleri ile yazlık ve kışlık olarak kullanabilirsiniz. İnsanların hoş vakit  geçirilebilmesi için oluşturulan kış bahçelerinde kendinize vakit ayırabilirsiniz. Otomatik kullanılan branda sistemi sayesinde, kışın brandayı yukarıya kaldırarak yazlık alanı oluşturabilirsiniz. Bu şekilde yazlık kullanım sağlamak mümkündür. Kış aylarının gelmesi ile birlikte yağmurdan ve rüzgârdan korunmak için branda komple kapatabilirsiniz.

Komple kapatıldığı zaman kış bahçesi olarak kullanılabilir. Sunmuş olduğu otomatik sistem ve  kullanım avantajı sayesinde genellikle, tüm işletme ve özel mülk kullanıcıları tarafından tercih ediliyor. istanbul branda üretici firması olarak, İşletmeleri ve evleri özel her türlü branda sistemini üretiyor ve  uyguluyoruz.

Branda Sistemlerinin Çeşitleri Ve Kullanım Alanları

Branda çeşitleri insanların kolay kullanımı için değişik model ve tarzlarda üretilmiştir. En çok tercih edilen pergola branda sistemidir. Otomatik olarak üretilen pergola sistemleri,  restoran ve kafelerin en çok tercih etmiş olduğu branda çeşididir. Körüklü branda sistemleri manuel el ile açılan sistemlerdir. Bu sistem genellikle küçük işletmeler tarafından tercih ediliyor. Market, bakkal ve mağazaların camlarına, korunma amaçlı olarak yapmış olduğu sistemlerdir.

Branda  sistemlerinde üretilen farklı türlerde bulunuyor. Örneğin t-modül olarak üretilen branda sistemi, hem sabit hem portatif olarak açık havalarda kullanılabilir. Bu sistem açık havalarda oluşturulacak alanlar için uygundur. Hem tekerlekli olarak taşınabilir hem de bulunduğu yere sabitlenebilir. Şık ve kullanışlı yapısı ile genellikle kafelerde tercih edilir. Tente modelleri birbirinden farklı ve çeşitli olabiliyor. Her alanda kullanımı mümkün olan bu ürünler, işletmeler için değerlidir.

Branda ve Tente Sistemleri

Firmamız tarafından üretilen tente ve branda sistemleri ile güvenli ve huzurlu alanlar oluşturabilirsiniz. Firmamızda üretilen her türlü branda sistemleri kaliteli bir şekilde üretiliyor. Üretimde kullanmış olduğumuz malzemeler kalitelidir. Üretmiş olduğumuz brandalar teknolojinin son imkânları ile üretiliyor.

Kaliteli ürünlerimizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Firmamız istemiş olduğunuz ebat ve boyutta her türlü branda sistemi üretiyor. istanbul branda sistemleri üzerine logo ve amblem basılma işlemleri yapılıyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM