İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000
istanbul Branda Tente

istanbul Branda Tente

istanbul Branda Tente, tente ve branda da güvenilir hizmet veren kuruluşların başında gelir. Branda da dayanıklı olan ve uygun özellikler içeren tasarımların seçilmesi son derece önem taşır. Meyve ve sebzelerin kurutulmasında da brandaların önemi son derece fazladır. Ayrıca nakliyecilik, evden eve eşya taşımacılığında da nakliyat kamyonlarının üzerine branda örtülmesi gerekmektedir. Brandaların ısı, ışık ve nem geçirmemesi […]

istanbul Branda Tente, tente ve branda da güvenilir hizmet veren kuruluşların başında gelir. Branda da dayanıklı olan ve uygun özellikler içeren tasarımların seçilmesi son derece önem taşır. Meyve ve sebzelerin kurutulmasında da brandaların önemi son derece fazladır. Ayrıca nakliyecilik, evden eve eşya taşımacılığında da nakliyat kamyonlarının üzerine branda örtülmesi gerekmektedir. Brandaların ısı, ışık ve nem geçirmemesi oldukça önem taşımaktadır. Farklı iklim koşullarına uygun olarak sağlam ve kalın brandaların kullanılması gerekir. Branda seçiminde kaliteli ürünlerin tercihi önem taşır. Firmamız, kaliteli ve dayanıklı branda ve tente modelleri ile tercih edilen kuruluşların başında gelir. Brandaların satış ve pazarlamasında firmamız önerilen kuruluşların başında gelmektedir.

Mart, 2013 | Çadır Branda Tente

Şık Tente Modelleri

istanbul Branda Tente, şık tente modelleri ile tercih edilmektedir. Brandalardan beklenen özellikler tentelerden de beklenmektedir. Brandaların kalın ve dayanıklı olması gibi tentelerin de hava koşullarına uygun dayanıklılıkta olması gerekir. Firmamız ev ve iş yerlerine yakışacak en şık tentelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Farklı renk ve desenlerde olan tenteler, konulacak alana uygun büyüklükte yer almaktadır. Tentelerde açılıp kapanan mekanizmalar son derece kullanışlı modellerdir. Sabit tenteler, mafsallı tenteler, körüklü tenteler ile kış bahçeleri oldukça kullanışlı ve şık tasarımlardır. Yüzme havuzu, teras ya da evlerin balkon ile verandalarında oldukça şık duracak dekoratif tasarımlardır. Ofis gibi iş yerleri ile lokanta, kafe gibi hizmet sektörüne ait olan alanlarda da kullanılmaktadır. Dekoratif özellikler taşıyan tenteler, iş yerleri için prestij kaynağı olacaktır. Bu nedenle, kullanışlı olduğu kadar şık olan modeller de tercih sebebi olmaktadır. Firmamız, her alana uygun şık ve kullanışlı tente modelleri ile öne çıkan firmaların başında gelmektedir.

Tentelerde Farklı Tasarımlar

istanbul Branda Tente, tente almak isteyenler için her mekana uygun tasarımlarda çok farklı modellerin satışını yapmaktadır. Tentelerde şık ve dekoratif modeller, bulunulan ortama da göz alıcı bir hava katacaktır. Apartman daireleri, müstakil evler, balkon ve bahçelerinde şık ve kullanışlı tente modelleri farklı olacaktır. Körüklü tenteler, kafe ve lokantalarda son derece güzel duracak modeller içerisindedir. Yarım daire şeklinde ve şık kavisleri ile ortama sıcak bir hava katmaktadır. Ortamı renklendirecek olan bu tenteler, elle rahatlıkla açılıp kapanacak özellikler içerir. Hava koşullarından koruması ve iklim özelliklerine dayanıklı olması da tercih sebebidir.

Kış Bahçelerinde Önerilen Tenteler

Müstakil evler, lokantalar ve hizmet sektöründe çok farklı mekanlarda kış bahçesi kullanımı söz konusudur. Kış bahçeleri, dört mevsim bahçe kullanımı isteyenler için önerilen tente tasarımlarıdır. Buralarda kullanılacak tenteler, mevsim koşullarına göre açılıp kapanacak özellikler içermektedir. Evlerde en çok oturulan mekanlar olarak ta öne çıkmaktadır. Lokanta ve kafelerde de müşterilerin her koşulda tabiat manzarası içerisinde oturması ve güzel vakit geçirmesine hizmet etmektedir. Bu nedenle son dönemlerde en çok tercih edilen tente tasarımları içerisindedir. Firmamız, şık kış bahçeleri ile tercih edilecek firmaların başında gelir.

Çadır Tentelerin Kullanım Alanları

Çadır tenteler de son dönemlerde en çok tercih edilen tente kategorileri içerisindedir. Çadır tenteler, konuldukları ortamda çok amaçlı olarak kullanılır. Fuar gibi etkinlik alanlarında kullanıldığı gibi, sirk ve oyun parklarında da kullanımı görülmektedir. Kısa sürede kurulması sayesinde son derece pratik ve şık mekanların tasarlanmasını sağlayacaktır. Çadır tentelerin içerisinde ısıtma ve ışıklandırma gibi son teknolojik sistemleri de kullanmak mümkün olmaktadır. Çadır tenteleri firmamızdan zengin içerikleri ile görüp, satın almak mümkündür. Talep halinde Türkiye’nin dört bir yanına satış ve pazarlama hizmetimiz bulunmaktadır.

TENTE MODELLERİ

Müşteri Memnuniyetine Verilen Önem

Firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren kuruluşların başında gelmektedir. Satış, servis ve montaj hizmetlerimiz de söz konusudur. Tenteleri son dönemlerde spor tesislerinde de görmek mümkündür. Spor tesislerinde kullanılan tenteler, oldukça şık ve konforlu yaşam alanları meydana getirmektedir. Güneşlik olarak kullanıldığı gibi, komple tüm alanı kapsayacak şekilde de dizayn edildiği görülür. Tentelerden inşa edilen alanlarda her türlü teknolojiyi iç kısımlarda tesis etmek te mümkün olmaktadır. Dış hava koşullarından içeriyi korumaya yönelik olarak tasarlanan tentelerin çatıları açılıp kapanan özellikler de içermektedir. Firmamız, branda ve tentelerde son derece kaliteli tasarımları ile güler yüzlü hizmet veren işletmelerin başında gelir.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM