İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000
istanbul Branda Baskı

istanbul Branda Baskı

Brandalar çok geniş bir yelpazede hizmet vermekle kalmaz, bir de reklam ve afiş panolarını doldurarak sektöre katkı sağlamaktadır. Bu güne kadar branda tente ve çadır ürünleri olarak  birçok ürün üretilmiştir. Örneğin tenteler (mafsallı, sabit, körüklü, motorlu, karpuz, tual), kasa kaplama, tekne koruma, bahçe ve plaj şemsiyeleri, kış bahçesi, branda minder, iftar ve kamp çadırları, şişme çocuk parkı, asma […]

Brandalar çok geniş bir yelpazede hizmet vermekle kalmaz, bir de reklam ve afiş panolarını doldurarak sektöre katkı sağlamaktadır. Bu güne kadar branda tente ve çadır ürünleri olarak  birçok ürün üretilmiştir. Örneğin tenteler (mafsallı, sabit, körüklü, motorlu, karpuz, tual), kasa kaplama, tekne koruma, bahçe ve plaj şemsiyeleri, kış bahçesi, branda minder, iftar ve kamp çadırları, şişme çocuk parkı, asma germe ve alan kapatma gibi güneşten ve yağmurdan korunma brandaları ve birçok farklı çeşitte bulunmaktadır.

Afiş ve Reklam Panolarında

Brandanın bir başka kullanım alanı da reklam ve afiş sektörüdür. istanbul branda baskı, reklam ve tanıtım amaçlı baskılı branda ile sizlerin kullanımında hizmet vermektedir. Firmaların ürün ve kampanyalarının baskılandığı, büyüklü küçüklü baskılı brandalar herkesin dikkatini çekmiştir. Gerek kampanya yapan mağazaların önlerinde ya da yakınlarında gerekse de yollardaki araçların geliş yönlerine doğru asılarak reklamın fark edilmesini sağlar. Açık alanlarda halka duyurulmak istenen, reklamı yapılmak istenen duyuru ve tanıtımlar için uygulanmaktadır. Özellikle baskı brandalar caddelerde, şehir meydanları ve halkın kalabalık olarak bulunduğu bölgelerde, sokaklarda ve çeşitli duvarlarda baskılı brandalara sıkça rastlamak mümkündür.

Oldukça Ses Getirir

istanbul branda baskı ile bu tür reklam ve afiş baskılarınızın oldukça ses getirdiği ve amacına fazlasıyla ulaştığı, yapılan ve satılan brandalarda deneyimlenmiştir. Baskılı brandaların rahatlıkla asılabilmesini sağlamak için köşelerine ve gerekli bilimum yerlerine kuşgözü deliği zımbalanarak iplerin bağlama yerlerine kolaylık sağlamak için uygulanır. Çeşitli büyüklükte verilen ebatlarda ve reklamı yapılmak istenen ürünün, kampanyanın ya da duyurunun resmi, amblem ve yazı gibi bilgileri bize ulaştırılıp mutabakat sağlanarak baskılı brandanız hazırlanır.

Sipariş Verirken Dikkat Edin

istanbul branda baskı firmamıza sipariş vermek istediğiniz yerin ölçüsünü doğru ve tam olarak almanız müşteri odak merkezi için çok önemlidir. Alan kapatmalarda da aynı zamanda reklam amaçlı kullanılabilir. Kapatılan alanın reklamını, duyuru ve kampanyalarını bu brandalara baskı yaptırarak yararlanabilirsiniz. Örneğin inşaat alanı kapatmada inşaat şirketlerinin ya da inşaat bitiminde satışa çıkacak olan daire ve dükkânların bilgi ve reklamını yaptırabilirsiniz.

Afişli Özür Mesajları

istanbul branda baskı firmamız günümüz gençliğinin yaratıcı ve ses getiren fikirleri ile birçok güzelliklere de imza atmaktadır. Örneğin mahallede uzun zamandır zorunlu rahatsızlık verildiği kazı ya da inşaat pisliği ile halkı zora sokan firmaların özür anlamında afis branda baskısı ile özür mesajı afişleri astığı görülmüştür. Örn; “Geçici bir süre için verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” gibi. Bu tarz branda baskılar da gönül alma ve müşteri odaklı firmaların yaptığı ve yapması gerektiği bir nezaket gösterisidir. Bu afişleri diğer inşaat alanlarında da kullanabilirler.

Sürpriz Baskılı Branda

Gençler birçok yeniliği ve yaratıcılığı yanlarında getirirken bizlere de onlara destek olmak düşer. Baskılı branda ailesi olarak doğum günü kutlamalarında, evlenme teklif etmek istediklerinde, evlilik yıl dönümü kutlamalarında ya da sürprizler hazırlamakta oldukları dönemlerde bu tarz sürpriz ve hediyelere başvurmaktadırlar. Örn; “İyi ki varsın”, “iyi ki doğdun”, ya da “mutlu seneler” gibi afişleri bastırarak, sürpriz yapacağı kişilerin göreceği duvar, mekân gibi yerlere asabilirler. Oldukça ekonomik ve pratik bir hediye olmaktadır.  Sizler de branda baskı konusunda yardıma ihtiyaç duyuyor ve kampanya, duyuru ve reklamlarınız için baskılı branda bastırmak İstiyorsanız web sitelerinden bizlere ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.  Her alanda ihtiyacınız olacak branda ve tente modellerine en uygun baskıları firmamız aracılığı ile edinebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM