İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.792,5900
 • EURO
  $0,7273
 • ALTIN
  $40.232,5600
 • BIST
  $142,3500
Isı Yalıtımlı Branda istanbul

Isı Yalıtımlı Branda istanbul

Isı yalıtımlı branda istanbul modelleri ile soğuk ile sıcağın birbiriyle buluşmasını engelleyen yalıtım özelliği bulunan bir tür malzemedir. Öncelikle bu ürünlerin özellikleri yazmadan önce branda nedir, ne işe yarar gibi konularda bilgi vermek sizin için daha faydalı olacaktır. Branda Nedir? Branda ışık ve su geçirmeyen kumaştan imal edilmiş, mevsimine göre su nem ve güneş ışınlarından […]

Isı yalıtımlı branda istanbul modelleri ile soğuk ile sıcağın birbiriyle buluşmasını engelleyen yalıtım özelliği bulunan bir tür malzemedir. Öncelikle bu ürünlerin özellikleri yazmadan önce branda nedir, ne işe yarar gibi konularda bilgi vermek sizin için daha faydalı olacaktır.

Branda Nedir?

Branda ışık ve su geçirmeyen kumaştan imal edilmiş, mevsimine göre su nem ve güneş ışınlarından koruma görevi bulunana bir tür malzemenin adıdır.  Cafe, havuz, bahçe gibi alanlarda kullanılmaktadır. Günümüzde bu malzeme ile pek çok malzeme imal edilmektedir. Örneğin, tente masfallı tente, körüklü tente, asma germe branda, kamelya brandası, plaj şemsiyesi, kış bahçesi brandası, minder ve raylı tente bunlardan bazılarıdır.

Isı Yalıtımlı Branda Özellikleri

Isı yalıtımlı branda istanbul modellerini en büyük ve etkin özelliği sizleri dışarıdaki soğuk hava ya da sıcak havadan olumsuz etkilemezler. Bu özelliği sayesinde kullanım alanı yaygınlaşmıştır. Diğer bir özelliği ise sonbahar ve kış aylarında yağmur ya da kar suyu gibi doğal etkenlerden sizleri korurlar. İmalatı kolay ve hızlıdır. Bu sayede en kısa zamanda mekanınızı mevsim şartlarından zamanda koruma olanağı bulursunuz. Isı yalıtımlı brandalar PVC kalın kaplaması sayesinde soğuk ve rüzgârlı havalarda sıcak durmanızı sağlamaktadır.

Baloncuk ısı yalıtım malzemesi ile üretilen bu brandalar özellikle şantiye alanlarında oldukça etkili ve faydalı olacaktır. Kapalı mekanların sıcaklığını koruması için özel olarak tasarlanan ısı yalıtımlı brandalar oldukça kullanışlı ve işlevsel bir üründür. Dışarıdaki her türlü mevsim şartlarına karşı dayanıklılığını koruyan ısı yalıtımlı brandalar her iklim koşullarından kullanımı mümkün olmaktadır.

 Isı Yalıtımlı Branda Modelleri

Isı yalıtımlı branda istanbul modelleri kar, yağmur rüzgâr gibi soğuk ve yağışlı havalarda ya da yazın aşırı sıcağından korumak için özel olarak üretilen ısı yalıtımlı branda modelleri birinci sınıf dayanıklı kumaşlardan üretilmektedir. Özellikle sonbahar ve kış aylarında soğuk ve yağışlı havalardan sizleri ya da malzemelerinizi korumak için üretilen ısı yalıtımlı brandalar, askeri çadırlarda, şantiyelerde ve diğer malzemelerde kullanımı yaygındır. Isı yalıtımlı burada modelleri çoğunlukla kullanıcının ihtiyacına göre şekillerde ve ebatlarda üretilmektedir. Çadır vb. yapılarda bulunan yapı ve malzemeleri korumak için kullanımı tercih edilen ısı yalıtımlı burandalar, sportif faaliyetler için de kullanılabilirdir

Isı Yalıtımlı Brandalar Nerelerde Kullanılır?

Isı yalıtımlı branda istanbul modelleri çoğunlukla, beton yorganı, şantiye çadır, cafe, depo ve hayvan barınak çadırı, mantar çadırı, tavuk çadırı gibi salanlarda kullanılmaktadır. Sıcak havalarda sıcağın etkisini soğuk havalarda ise soğuğu etkisini en aza indiren bu brandalar aynı zamanda çevre dostu bir üründür ve insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek hiçbir tehdit unsuru da barındırmamaktadır. Hayvan barınağı çadırı için imal edilen ısı yalıtımlı brandalar özel tasarımlar ile imal edilmektedir. Kısacası   ısı yalıtımlı brandalar ile ihtiyaca uygun çadırlar üretilmesi mümkünüdür.

Isı Yalıtımlı Branda Fiyatları

Isı yalıtımlı branda istanbul fiyatları alacağınızı ürünü büyüklüğüne ve modeline göre farklılık göstermektedir. Fiyatlar metrekareye göre belirlenmektedir. Isı yalıtımlı branda modeller, metal boru ve çelik konstrüksiyon olarak iki boru şeklinde üretilmekte ve toptan satış olanakları ile alımınıza sunulmaktadır. Ürün istenilen ölçülerde imal edildiğinden dolayı buradan belirli bir ölçü söylenmesi doğru olmaz ancak depo çadırlarından fiyatlar biraz daha yüksek olabilmektedir. Bu konuda en doğru bilgiyi üretici firmalardan alabilirsiniz. Ayrıca fiyatlar firmadan firmaya ve üretim yapan firmanın bulunduğu şehre göre de farklılık göstermektedir. Fiyatları her ne kadar yüksek olsa da ısı yalıtımlı brandalar sayesinde çalışanlarınız, hayvanlarınız ve bitkilerini her türlü hava koşullarında güvende kalacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM