İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
İnşaat Filesi istanbul

İnşaat Filesi istanbul

İnşaat filesi istanbul firmaları sektörde müşterilerine profesyonel hizmet vermekteyiz.  Üretimini yaptığımız file modelleri inşaat sektöründe güvenle kullanılabilecek filelerdir. Günümüzde iş sağlığı ve güvenliğinin giderek önem kazanması nedeni ile inşaat filesi kullanımı zorunlu hale gelmiştir. İlgili yönetmeliklerde mutlaka file kullanımı geçmektedir. İnşaat fileleri işçilerin can güvenliği ve kullanılan malzemelerin güvenliği için gereklidir. Ayrıca inşaat alanında oluşan görüntü […]

İnşaat filesi istanbul firmaları sektörde müşterilerine profesyonel hizmet vermekteyiz.  Üretimini yaptığımız file modelleri inşaat sektöründe güvenle kullanılabilecek filelerdir. Günümüzde iş sağlığı ve güvenliğinin giderek önem kazanması nedeni ile inşaat filesi kullanımı zorunlu hale gelmiştir. İlgili yönetmeliklerde mutlaka file kullanımı geçmektedir. İnşaat fileleri işçilerin can güvenliği ve kullanılan malzemelerin güvenliği için gereklidir. Ayrıca inşaat alanında oluşan görüntü kirliliğinin de çevreye zarar vermesini engeller. Yapı özelliği fark etmeksizin tüm inşaat alanlarında kullanılabilmektedir. Farklı kumaş yapıları kullanılarak üretildiği için her markanın file kalitesi farklı olacaktır. Bu nedenle detaylı araştırma yapmadan almanızı tavsiye etmiyoruz. Üründen tam performans elde edebilmek için mutlaka kaliteli ürün seçin.

İnşaat İskelesinin Özellikleri

İnşaat filesi istanbul firması inşaat iskelesinin özelliklerini şu şekilde sıralamaktadır.

 • İnşaat iskelesi sık örgü sistemine sahip dayanıklı kumaşlardan üretilmektedir. Bu sayede herhangi bir malzemenin düşmesi ile yırtılmaz ve aşınmaz.
 • Dayanıklı kumaştan üretildiği için uzun yıllar aşınmadan kullanılabilmektedir.
 • Kar, yağmur ve rüzgâr gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Rüzgârın hızını keserek işçilere güvenilir iş ortamı hazırlar.
 • Mavi, yeşil ve beyaz başta olmak üzere farklı renk skalasına sahiptir.
 • İnşaatın çalışma alanına uygun boyutlarda üretilebilmektedir.

Sıraladığımız bu özellikler sayesinde kullanıcılarına birçok avantajlarda sağlamaktadır. File almadan önce ürün tanıtım formu içerisinde yer alan özellikleri inceleyebilirsiniz. Özellikle kumaş yapısına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Kumaş kalitesinden emin olmanız her zaman can güvenliği açısından önemli bir detaydır.

İnşaat İskelesi Neden Tercih Edilmektedir?

İnşaat filesi istanbul firmaları  müşterilerin file tercih etmelerinin en önemli nedeni can ve mal güvenliğini sağlamasıdır. Olası riskleri ve tehlikeleri önlemede çok büyük öneme sahiptir. Bu nedenle yapı inşa alanlarında mutlaka kullanılır. Üretim şekli ve kullanılan malzeme yapısı nedeni ile farklı avantajlarda sağlamaktadır. İskeleden düşme riski olan araç ve gereçleri tutar  bu sayede yaralanma risklerini ortadan kaldırır. İnşaat çalışma alanı karışık ve kötü görüntüye sahiptir. File sayesinde bu görüntü kapatılabilir. Çalışma ve sosyal politikalar bakanlığı tarafından işçi sağlığının korunmasına yönelik denetimler düzenli olarak yapılmaktadır. Denetimlerde işin sonlandırılmaması için file kullanımı da zorunludur.  File kullanılmayan inşaatlarda zamandan ve kazançtan kayıp yaşanabilir. Bu nedenle gereklidir.

İnşaat Filesi Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnşaat filesi istanbul firmaları  file almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususları aktarmak istiyoruz. İlk olarak dikkat etmeniz gereken kriter kesinlikle filenin kalitesidir. Dayanıklı, lif sayısı çok olan ve sık örülen file modellerini tercih etmeye özen gösteriniz. Kaliteli filelerin üretimi maliyetli olduğu için fiyatları da çok düşük olmamaktadır. Bu nedenle piyasa değerinin altında satış yapan firmalara itibar etmemelisiniz. İnşaat fileleri garantili ürünlerdir. File modelinin en az iki yıl garanti süresi olmalıdır. Garantili hizmet sistemini sorgulamadan almamalısınız. Filenin tüm coğrafi şartlar için uygun olup olmadığını sorgulayınız. Aldığınız filenin tekrar kullanılabilme özelliği olmalıdır. Özellikle inşaat alanında hizmet veren bir firmaysanız her yıl tekrar file almak zorunda kalmamak için buna dikkat etmelisiniz.

İnşaat Filesi Fiyatları

İnşaat filesi istanbul fiyatları piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlardır. Ürün kalitesi ile fiyat karşılaştırması yaptığınız zaman en iyi ürünleri bulabilirsiniz. Filenin fiyatları boyutuna, kullanılacak alanın büyüklüğüne ve file sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat araştırması yaparken kaliteden ödün vermemelisiniz. Alışveriş yaptığınız filenin elemanları inşaat alanına gelerek gerekli analizleri yapar. Bu sayede en doğru file modelini ve file boyutuna karar verebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM