İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.859,7300
 • EURO
  $0,8981
 • ALTIN
  $42.032,4900
 • BIST
  $151,8000
İnşaat Brandası Modelleri

İnşaat Brandası Modelleri

İnşaat brandası modelleri pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Elikli hava geçiren kumaşlardan elde edilerek üretilen İnşaat brandalarına jüt ismi verilir. İnşaat brandalarının kenarları dikilir. Daha sonra da kuşgözü denilen delikler açılarak iskeletlere bağlanma işlemi yapılır. İnşaat esnasında aşağıya herhangi bir taş ya da tozun düşmemesi adına inşaat brandaları kullanılıyor. İnşaat brandaları sadece inşaatlarda değil bahçelerde […]

İnşaat brandası modelleri pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Elikli hava geçiren kumaşlardan elde edilerek üretilen İnşaat brandalarına jüt ismi verilir. İnşaat brandalarının kenarları dikilir. Daha sonra da kuşgözü denilen delikler açılarak iskeletlere bağlanma işlemi yapılır. İnşaat esnasında aşağıya herhangi bir taş ya da tozun düşmemesi adına inşaat brandaları kullanılıyor. İnşaat brandaları sadece inşaatlarda değil bahçelerde çeşitli amaçlarla da kullanılıyor.

Bahçede yer alan demirliklerden karşı tarafın görünmemesi için inşaat brandaları tercih ediliyor. Hem Avrupa hem de yerli olmak üzere pek çok farklı modeli bulunuyor. En dayanıklı kumaşlardan biri olan Avrupa kumaşları hiçbir şekilde yırtılma durumu yaşatmadığı için çok fazla tercih edilen kumaşlardan biridir. İstenilen kumaş tipine ve ebadına bağlı olarak teslim edilme ve montaj işlemi değişiklik gösterir.

İnşaat Brandası Nasıl Kullanılır?

İnşaat brandasının bir diğer ismi inşaat perdesi olmaktadır. Özellikle inşaatlarda çok fazla tercih edilen bu branda sistemleri aynı zamanda bahçe gibi mekânlarda da çok fazla tercih ediliyor. İnşaat esnasında taşların ve malzemelerin aşağı dökülmemesi adına inşaat iskeletlerine bağlanan sistemlerdir.

İnşaat esnasında kullanılan malzemeler genellikle ağır ve yırtıcı malzemeler olduğu için bu brandalardan mutlaka sağlam kumaşlardan elde edilen modelleri tercih etmek gerekir. Polyesterden elde edilen bu kumaşlar uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Pek yok inşaatta kullanılan branda sistemlerinden biridir.

İnşaatlarda kullanımı ile birlikte olası bir kaza engellenmiş olur. Aynı zamanda çevrenin temizliği de bu şekilde sağlanmış olur. Bir çiftliğin ya da bahçenin tel örgülerinin arkasından görünmesini istemedikleri durumlarda inşaat brandaları tercih edilerek kapatma işlemi tamamlanmış olur. Çok dayanıklı yapılara sahip olduğu için güç uygulanan alanlarda tercih edilmesi gerekir.İnşaat Perdesi | Efor Çadır - Çadır, Branda ve Tente Sistemleri

İnşaat Ve İskele Brandası 

Delikli kumaş sistemleri ile üretilen inşaat ve iskele branda modeli özellikle dış cephelerde çok fazla tercih edilen branda modellerinden biridir. Gölgelik olarak kullanıma uygun olan bu brandalar inşaat yapımı esnasında da çok fazla tercih ediliyor.

Görsel olarak kötü bir görünüme sahip olan alanlarda bu branda sistemleri kullanılarak daha güzel bir görünüm ortaya çıkarmak mümkün oluyor. Son zamanlarda kullanım alanı giderek yaygınlaşmaya başladı.

Dayanıklı özelliği ile uzun ömürlü bir kullanım sağlarken görünüm olarak da olumlu bir etki bırakır. İnşaat brandası modelleri en çok inşaat ve iskelelerde tercih edilme özelliğine sahiptir. Dayanıklı yapısı ile olası riskleri en aza indirme konusunda ilk sırada yer alan branda sistemlerinden biridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM