İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.051,5900
 • EURO
  $0,9374
 • ALTIN
  $43.787,4300
 • BIST
  $160,9000
Havuz Brandası Modelleri

Havuz Brandası Modelleri

Yaz aylarında genellikle sıcak ve güneşli hava bunaltıcı olduğu için en çok havuz ve deniz gibi yerler tercih edilir. Özellikle çocukların en çok sevdiği yer havuzlu bir otel ya da havuzlu bir evdir. Tatil zamanı genellikle havuz olan yerler daha iyi olur. Bu tarz yerler eğlenceli ve keyifli olduğu için yerli ve yabancı birçok turist […]

Yaz aylarında genellikle sıcak ve güneşli hava bunaltıcı olduğu için en çok havuz ve deniz gibi yerler tercih edilir. Özellikle çocukların en çok sevdiği yer havuzlu bir otel ya da havuzlu bir evdir. Tatil zamanı genellikle havuz olan yerler daha iyi olur. Bu tarz yerler eğlenceli ve keyifli olduğu için yerli ve yabancı birçok turist akın eder. Fakat havuzun bazı belirli başlı sorumlulukları bulunur. Bunlar sayesinde havuz daha bakımlı ve temiz olur. Böylelikle uzun ömürlü bir yapıya sahip olur.

Sürekli farklı farklı insanların girdiği havuz belirli bir süre zarfında temizlenmelidir. Suyu devir daim yapması gerekir. Böylelikle kendini yenileyen havuz içerisinde toz, pislik ve mikrop gibi durumlar söz konusu olmaz. Bunun yanı sıra kış aylarında havuzun branda ile örtülüp korunması önemli bir konudur. Hem başka birinin başına bir şey gelmemesi hem de havuzun temiz olması için havuzun ebat ölçüsüne göre bir branda yaptırılması gerekir.

Havuz Brandası Nedir ve Ne İşe Yarar

Genellikle havuz brandası havuzlar daha temiz ve berrak kalsın diye kullanılır. Kaliteli bir malzemeden üretildiği için oldukça güvenilir bir üründür ve iyi bir şekilde koruma sağlar. İstenilen boyutta alındığı takdirde dilediğiniz gibi havuzu muhafaza edebilirsiniz. Havuz doluyken ya da boşken kullanım sağlanabilir. Havuz kapatıldığında alan daha güvenli ve emniyetli olur. Bu durum sayesinde herkesin içi daha rahat ve huzurlu olur. Örtü sayesinde havuz temiz kaldığı için devamlı olarak temizleme gereksinimi hissettirmez.Ana Branda - Havuz Brandası

Havuz Brandası Nasıl Üretilir

Havuz brandası modelleri genellikle suya dayanıklı ve kaliteli bir malzemeden üretilir. Müşterinin talep ettiği ürün ölçüsüne göre uygun boyutta branda hazırlanır. Sürekli olarak brandayı örtüp kaldırmak istemeyen müşteriler için otomatik sistemli havuz brandası da bulunur. Otomatik sistemli havuz brandası modelleri motor sayesinde  işlev sağlar. Tek bir tuş sayesinde çalıştığı için istenilen zamanda kolayca açılıp istenilen zamanda yine aynı şekilde kapatılır. Bu sayede işiniz daha kolay ve pratik olur. Hal böyle olunca sizde hem yorulmamış hem de caba harcamamış olursunuz.

Havuz Brandası Ürünlerinin Kullanım Sağladığı Yerler

Havuz brandası ürünleri yalnızca havuzu örtmek için tercih edilmez. Bu tarz ürünlerin birçok yerde kullanım sağladığı aşikârdır. Çok farklı özelliklere ve fonksiyonlara sahip olan branda ürünleri hemen hemen her alanda ve ihtiyaç duyulan yerde kullanılır. Özellikle havuz brandası modelleri çadır yapımı sırasında, gemilerde ve ambar için, doğal yaşam yerlerinde piknik yaparken veya kamp yaparken, tarım alan yerlerinde ve inşaat sektöründe, ev ve bahçe alanları yerinde, havuz ve plaj kenarlarında oldukça kolay bir kullanım avantajı sunar.

Tarım yerlerinde en çok su geçirmediği için kullanılır. Havuz taban bölümüne yerleştirilerek toprak ve suyun emilimine engel olur. Havuz ve plaj gibi alanlarda daha çok şemsiyeler için kullanım sağlar. Böylelikle sıcak havadan ve güneşten korunmuş olunur.

Havuz Brandası Fiyatları Nasıl Belli Olur

Havuz brandası modellerinin fiyatı daha çok malzeme yapısı ve kullanılacak olan alanın ölçüsüyle alakalı olur. Yapılacak olan iş ne kadar teferruatlı olur ve ne kadar malzeme gerekir ise ona göre fiyat belirlenir. Net bir fiyatın belirlenmesi için ilk önce uygulanacak olan yerin ölçüsü alınmalıdır. Sonrasın da ise istenilen havuz brandası modelleri ve rengi belirlenerek fiyat net şekilde ortaya çıkar. Bu konuda firma ile iletişime geçerek en gerekli bilgi ve fiyat konusunu öğrenmiş olursunuz.

Havuz Brandası Üretimi Nasıl Gerçekleşir

Genellikle havuz brandası modellerinin kumaşı polyester, naylon ve su geçirmez bir özelliğe sahip olur. Kaliteli bir malzeme yapısına sahip olduğu için çok başka yerlerde de kullanım sağlar. Havuz tabanına yerleştirilecek olan bur ürün özel yapıştırıcılar sayesinde ve bir makine yardımı ile birbirine yapıştırılarak istenilen boyut ve ebatta yapıştırılır.

Müşterinin istediği boyuta göre alan kaplanır. Bu sayede içerisinde bulunan suyun sızdırılmasına engel olunur. Hal böyle olunca da toprak ile teması kesilmiş olur. Bu durum sayesinde dışarıda bulunan atıkların içeriye girmesi engellenir  Profesyonel bir firma sayesinde bu yöntem teknolojik malzeme ve aletler ile halledilir. Bu sayede güvenli ve emniyetli bir alan hazırlanmış olur. Tüm gerekli durumlar için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM