İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Havuz Brandası istanbul

Havuz Brandası istanbul

Havuz brandası istanbul, istenilen her mekânda olduğu gibi havuzların kullanılmadığı zamanlarda kirlenmesini önlenmek ya da içine düşme tehlikesi taşıdığı durumların olması halinde kullanılır. Üzerine ölçülerine uygun olarak özel bir şekilde dikilen brandalar ile havuzlarda koruma sağlanır. Açık alan süs havuzları ile açık hava yüzme havuzlarının üzerlerini örtmekte kullanılır. Bir ucundan diğer ucuna kadar, tasarlanıp dikilerek köşelerden […]

Havuz brandası istanbul, istenilen her mekânda olduğu gibi havuzların kullanılmadığı zamanlarda kirlenmesini önlenmek ya da içine düşme tehlikesi taşıdığı durumların olması halinde kullanılır. Üzerine ölçülerine uygun olarak özel bir şekilde dikilen brandalar ile havuzlarda koruma sağlanır. Açık alan süs havuzları ile açık hava yüzme havuzlarının üzerlerini örtmekte kullanılır. Bir ucundan diğer ucuna kadar, tasarlanıp dikilerek köşelerden ve orta kısımlarından delikli branda tutturmalıkları ile monte edilerek kullanması sağlanır. Çocukların ya da denge problemi olanların düşmesini önler ve son bahar ve kış aylarında çok kullanılmamakla beraber dökülen kuru yaprakların havuzun su deliklerini tıkamaması ve havuzun kirlenerek meşakkatli bir şekilde temizleme zorluğu yaşatması gibi durumlar yaratması bir nebze de olsa engellenmiş olmaktadır.

Havuz Koruma Brandası Nedir?

Havuz brandası istanbul firmasının çok çeşitli renk ve desenlerde ki ev ve bahçelerde, dükkân ve kafelerde, plaj ve kamplarda, tekne ve araçlarda kullanılabilecek korumalık tente, branda ve çadır ürünlerinin yanı sıra havuz üzeri koruma brandaları da günümüzde oldukça revaçtadır. Havuzların kullanım dışı olduğu dönemlerde (kışın ya da özel sebepler neticesinde), kirlenmesini önlemek ya da havuza düşme tehlikesi bulunulan durumlarda üzerini dayanıklı brandalar ile kapatarak korumuş olursunuz.

Özel İmalat Kumaşından Üretimi Yapılır

Havuz brandası istanbul olarak evlerimizin bahçesinde bulunan küçük süs havuzları ya da yüzme havuzlarının üzeri açık ortamlarda bulunması sebebi ile kışın is, toz, yaprak gibi kirletici durumlardan korunmasını sağlamak amacı ile kapatmak isteyebilirsiniz. Keza iş yerleri ve spor komplekslerinde bulunan açık yüzme havuzlarında da aynı uygulamaya gidilebilir. Havuzunuzun enine boyuna ölçüsünü vererek tasarıma gönderdiğiniz brandanız, uçlarına tutturulan branda ipleri ile ya da demir delikler sayesinde havuz kenarlarına sabitlenerek sağlam ve dayanıklı bir şekilde havuzunuzu koruyarak, size ilkbaharda daha rahat temizlenebilecek bir havuz bırakır.

Toplaması Kolay Brandalar

Havuz brandası istanbul üretimini yaptığı branda, tente ve çadır ürünlerinin havuza takılan çeşidinde toplarken rahat bir şekilde toparlanmasını sağlıyor. Katlanarak muhafaza edilecek olan ve depo tarzı yerinizde saklamanızı hatta kolayca temizleyeceğinizi düşünülerek üretilmiştir. Sıvı ve ışığı geçirmeyen dayanıklı bir malzemeden yapılan havuz brandasının deterjan ve araç fırçası yardımıyla köpürterek yıkanıp durulamanız ile temizlenmiş olur. Solma yapmayan güneş ışınlarına dayanıklı havuz brandasını uzun yıllar kullanarak işlerinizin kolaylaması sağlayabilirsiniz. Brandalar havuzlarda kullanılmadığı zamanlarda başka bir yerde üzerini güneşten korumak istediğiniz her hangi bir eşyanızın üzerine de koyarak yazın başka, kışın başka bir yerin korumasını sağlamış olursunuz. 

Ayak Taktırarak Güneş İçin De Kullanabilirsiniz

Havuz brandası istanbul biraz daha yaratıcı fikirler konusunda müşterilerine yardımcı olmak anlamında, havuzunuzun brandasının kışın havuza bitişik monte edilerek kullanılması ile tozdan kirden korurken, yazın ise güneşten koruma sağlama şansına sahip olabileceğiniz olasılığını sizlere hatırlatır. Havuzun köşelerine yaptırılan demir ayaklar sayesinde tenteye dönüştürülerek, güneş ışınlarından etkilenmeden havuz keyfinizi sürmeniz sağlanabilir.

Ticarethane Havuzu Ve Korunması Havuz Brandası istanbul 

Ülkemizde çok yaygın bir şekilde görülen branda tente ve çadır ürünlerine olan yoğun talep ve istekler doğrultusunda her geçen gün yeni modellere yer vermektedir. Son yıllarda tasarlanarak usta ellerde ve on numara işçilik ile balkon, bahçe, havuz ve açık alan oturma yerlerinin ambiyansını değiştirerek görsel bir şölen havası katar ve gözünüze, gönlünüze, hatta cebinize hitap eder. Uygun fiyat ve kalitenin aynı anda elinizin altında bulunmasını sağlamak için bir telefon yeterlidir. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM