İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Hangar ve Depo Çadırı istanbul

Hangar ve Depo Çadırı istanbul

Günümüz şartlarına baktığımızda maliyet oranı düşük olan depo çadırı, sağlam bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda uzun ömürlüdür diyebiliriz. Yüksekliği ve genişliği istenildiği şekilde ayarlanabilen depo çadırları betonarme yapı gibi izin alma gereksinimi duyulmaz. Depo veya hangar çadırları ister kalıcı halde yapılsın ister geçici olarak yapılsın bazı nitelikler sahip olması gerekir. Betonarme depolar ya da prefabrik […]

Günümüz şartlarına baktığımızda maliyet oranı düşük olan depo çadırı, sağlam bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda uzun ömürlüdür diyebiliriz. Yüksekliği ve genişliği istenildiği şekilde ayarlanabilen depo çadırları betonarme yapı gibi izin alma gereksinimi duyulmaz.

Depo veya hangar çadırları ister kalıcı halde yapılsın ister geçici olarak yapılsın bazı nitelikler sahip olması gerekir. Betonarme depolar ya da prefabrik depolar gibi birçok farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilme özelliğine sahiptir.

Kaliteli Çadır Üretimi

Depo çadırı dendiğinde kısa süreli, geçici olarak kullanılan alanlar akla gelmektedir. Hangar ve depo çadırı istanbul firması olarak kaliteli bir şekilde üretilmesi, son teknoloji ile üretilmesi, kurulum sisteminin yine kaliteli olmasıyla depo çadırlar artık uzun ömürlü olmaktadır. İnsanlar artık geçici değil kalıcı olarak kullanmaktadır.

Bu sektörde yer alan standartlara uygun olarak üretilmektedir. Üretim aşamasında her türlü olumsuzluk düşünülerek üretilmektedir. Kötü hava koşulları yine yırtılma riskleri düşünülerek yapılmaktadır. Yapılma aşamasında kaliteli malzemeler kullanılır. Müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla her zaman işimizde, amacımız kaliteli üretim olmuştur.

Depo çadırı fiyatları değişkendir. Ölçülerine göre, malzeme kalitesine göre değişmektedir. Kişiye özel tasarım olduğu için çadıra eklemelerde yapılmaktadır. Yani çadıra farklı özelliklerde katılmaktadır. Bu maliyet oranını değiştirmektedir.

Konu hakkında bilgisi olmayan insanlar merak ediyor. Sonuçta çadır ne kadar sağlam olabilir ki diyerek vazgeçenlerde oluyor. Doğru bilgi, doğru kaynaktan öğrenilmesi gerekmektedir. Konu hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hangar ve depo çadırı - Real Branda

Hangar Ve Depo Çadırı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Öncelikli özelliği depo olarak kullanılmasıdır. Evlerin veya işyerlerin fazla eşyalarımı, kullanılmayan eşyalarını topladıkları alan için kullanılır. İstenilen ölçüde yapıldığı için ne kadar eşyanız var ise ona göre üretilir. Bu yönüyle insanlar için tercih sebebidir.

Ülkemizde birçok alanda depo çadırları bulunmaktadır. İnsanlar günümüzde eşyalarını sığdıramaz hale geldi. Fazla eşyaların koyacak alanlar oluşturma içerisine girdi. Bu yönüyle depo çadırları insanlar için cazibe alanı haline geldi. Kurulumu çok kolay olan bu ürünler insanlar tarafına oldukça tercih edilmektedir.

Hangar Ve Depo Çadırı Üretimi Nasıl Yapılır?

Eğer çadırın kumaşını sağlam yaparsanız. Uzun ömürlü olur. Ayrıca yırtılma gibi durumlarda tekrar onarılma şansına da sahiptirler. Bu çadırlar sıradan bez çadırlar gibi değildir. İçerisinde sağlamlığını arttıracak fiziksel veya kimyasal maddeler içermektedir. Yani özel olarak üretilmektedir. Bu yönüyle sıradan bez çadırlar ile karıştırılmaması gerekir.

Çadır brandası yelken gibi kayış yapımında kullanılan sağlam ve ağır gramajı olan kumaş türüdür. Genellikle bez ayağı örgüde, çok katlı olan kalın iplikler ile üretilir.

Hangar Ve Depo Çadırının Avantajları Nelerdir?

Betonarme yapılarının aksine maliyet oranı oldukça düşüktür. Depo çadırlarımız hangar, barınak ve birçok alan için kullanıma uygundur. Kişiye özel tasarımlar yapılmaktadır. Boyutlarını ve ölçüleriniz belirleyebilirsiniz. Farklı ebatlarda olabildiği için evininizin bahçesine, bağınıza, tarlanıza rahatlıkla istediğiniz alanlara yerleştirebilirsiniz

Depo çadırı ürünleri hem kişiye özel tasarımları mevcuttur. Hem de standart olarak da üretilmektedir. Depo çadırları, samanlık çadırları, ardiye çadırları, balya deposu çadırları, traktör garajı çadırları gibi çok farklı alanlarda tasarlanmaktadır.

Branda kumaşları ve tente sistemleri tarzındaki özel üretimlerimizde hangar ve depo çadırı istanbul olarak depo çadırlarınızı her ortama uygun olarak iskelet sistemlerini kurarak, kaplama işlemlerinizde gerçekleştiriyoruz. Bu konuda deneyimli ve uzman ekiplerimiz ile siz elinizi değmeden çadırlarınız kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Petek Branda, Pergola Tente ve Depo Ve Hangar Çadırı

Çadırların Kullanımının Önemi

Çadırlar en az betonarme sağlamlığında son teknoloji ile üretilmektedir. Her türlü kötü hava şartları düşünülerek üretilmektedir. Yağmurlu havalarda, fırtınalı havalarda, karlı havalarda yine çok sıcak, bunaltıcı havalar da içerisini güvenli tutacak şekilde üretilir. Çadırların aynı zamanda iskelet sistemi önemlidir. En az çadır kadar önem taşır. Çünkü çadır sistemini ayakta tutan iskelet kısmıdır. İskelet kısmı da firmamız tarafından sağlam çelikten üretilir. Kolonsuzu ve direksiz olarak geniş ve ferah bir ortam koşulu oluşturarak tasarlanma imkânına sahiptir

Firmamız her türlü tasarımlara açıktır. Hangar ve depo çadırı istanbul firması olarak her türlü proje içinde yer almaktayız. Örneğin alt kısmını inşa ettiğiniz bir yapının üst kısmını da firmamızın ürettiği çadır branda ile örtebilirsiniz. Bu tip çadırların bir diğer avantajı demonte edilerek başka bir alana uyulabilmesidir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM