İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Halk Tipi Brandası istanbul

Halk Tipi Brandası istanbul

Halk tipi brandası istanbul  4 mevsim içinde oldukça dayanıklıdır. Yaz aylarında yakıcı güneşlerden insan bedenini koruyor. Güneş ışınları ultraviyole cinsi olduğu için, brandanın yapısına zarar vermez. Kış aylarında ise dolu, yağmur ve kar gibi soğuk etkenlerden korur. Otomatik ayarı olduğu için uzaktan kumandası sayesinde istenilen boyutta açılabilir ve kapanabilir. Yapı itibari ile bahçe, ev, eğlence parkları […]

Halk tipi brandası istanbul  4 mevsim içinde oldukça dayanıklıdır. Yaz aylarında yakıcı güneşlerden insan bedenini koruyor. Güneş ışınları ultraviyole cinsi olduğu için, brandanın yapısına zarar vermez. Kış aylarında ise dolu, yağmur ve kar gibi soğuk etkenlerden korur. Otomatik ayarı olduğu için uzaktan kumandası sayesinde istenilen boyutta açılabilir ve kapanabilir. Yapı itibari ile bahçe, ev, eğlence parkları gibi birçok alan içerisinde kullanılabiliyor. Brandanın ortamına uygun olan renkleri mevcuttur. İç polyesterleri oldukça dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Tercihe bağlı olarak tekne veya gemi içerisinde de kullanım bakımından uygundur.

Pratik Özelliği Olan Brandalar

Halk tipi brandası istanbul  yapımı sırasında mafsalları eklenmiştir. Mafsal brandanın açılıp kapanmasına destek oluyor. Ray üzerinde hareket ettiği için, tercih edilen ayarda değişim sağlanıyor. Brandanın ana yapısında kumaş bulunuyor. Kumaş türü, sıradan kumaşlardan farklılık gösteriyor. Halkın iç içe olduğu mekânlarda branda kullanımı oldukça fazladır. Cafe veya restaurant alanlarında sigara içmek isteyen bireyler olabilir. Sigara içen ve içmeyenler arasında koruyucu işlev gören brandalar, hızlı bir şekilde açılır. Genellikle ticari ilişkilerin yoğun olduğu alanlarda kullanıma açıktır. Plajlarda veya bahçe şemsiyelerinde de işe yarıyor.

Brandanın Boyutları

Halk tipi brandası istanbul boyut olarak her alana uygun olarak tasarlanır. Oranları; eni 120 boyu ise 150 metre olacak şekilde tasarlanmıştır. Eğer çay bahçesi gibi alanlardan küçük bir yere branda konulacak ise, eni ve boyu daha kısa olanlar tercih edilebilir. Herhangi bir ateşle temas ettiği zaman yanma ihtimali vardır. Bunun için ateş ile temas etmeye ye özen gösterilmelidir. Rengi , 4 mevsim içerisinde hava şartlarına bağlı olarak değişmez. Kaliteli boya kullanıldığı için, uzun yıllar boyunca tek bir renk çeşidi kullanılır. Brandanın içinde yaylı sistem zarar görür ise değişimi kolaydır. Yaylar düzeltilir ve kaldığı yerden kullanıma devam edilir.

Brandanın Kullanılmasının Nedenleri

Halk tipi brandası istanbul her mevsimde kullanılan branda, müthiş bir kolaylık sağlıyor. Branda yapısal açıdan betonarme özellikler ile benzerlik göstermiyor. Asimetrik çekim gücü ile hareket ediyor. Branda adeta bir denge ortamına sahiptir. Görünüm olarak örtü şeklini andırdığı gibi, hareketsel özelliklere sahiptir. Gün içerisinde uygulanan ön alanın gerilmesi, mevcut alanın kapanmasına destek oluyor. Yapım sırasında statik bir hesaplama modeli kullanılmıştır. Oluşan yapının yeni formu dizayn edilen aşamaları ile ilgilidir. Brandanın örtüsünde lifsel dokulardan yararlanılmıştır. Örtünün dayanıklı olması için sağlam kumaş örtüleri kullanılmıştır. Lif sayesinde branda dış etkenlerden korunmuş olur.

Brandanın Uzun Yıllar Boyunca Kullanımı

Halk tipi brandası istanbul  içindeki malzemeler, doğal bitki özlerinden yapılmıştır. Branda dayanıklıdır ve kolayca yırtılmaz. İstenildiği zaman kendi kendisini dezenfekte edebilme özelliğine sahiptir. Ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklılığı arttırmak için özel malzemelerden yararlanılmıştır. Brandanın çalışma sıcaklık oranları -20 ve +50 derece arasında değişim gösteriyor. Yırtılan alan mukavemetleri  300 ve 450 N aralığında yer alır. Işık oranını geçirme rakamı 6 şeklinde belirlenmiştir. İçerisinde 2000′ e yakın dokunmuş iplik bulunuyor.

Brandanın Renk Çeşitliliği

 Brandalar ticaret, eğlence, eğitim kampları, turistik alanlar branda kullanımı için oldukça uygundur. Eni ve boyu içinde bulunan yaylı sistem sayesinde uzayabiliyor ve kısalabiliyor. Yay sistemi herhangi bir şekilde zarar görür ise onarılabilir. Sarı, kırmızı, yeşil ve bu renklerin karışımı branda çeşitlerini oluşturuyor. Güneşin ışınları absorbe etmesine destek olan yapısı vardır. Ağırlığı yaklaşık olarak 170 gramdan meydana geliyor. Polyester yapısı her zaman ki yeniliğini koruyor. İhtiyacı olan her birey branda alarak keyifli zaman geçirebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM