İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.013,2200
 • EURO
  $1,0903
 • ALTIN
  $60.989,7800
 • BIST
  $193,2000
Halk Tipi Brandası istanbul

Halk Tipi Brandası istanbul

Halk tipi brandası istanbul ürünleri su, hava ve güneş ışınları geçirmeyen, bizi ve ürünlerimizi bu tür doğa olaylarına karşı koruyan, polyester tarzı kumaştan üretilen bir ürün türüdür. Bu ürün çok kullanışlı ve çok amaçlıdır. Halk Tipi Brandası istanbul Ne Amaçla  Kullanılır? Halk tipi brandası istanbul çeşitleri her mevsim şartlarına uygun kullanılabilen bir ürün çeşididir. Yazın güneş ışınlarından korunmak için kullanılırken, kışın yağmurlu günlerde […]

Halk tipi brandası istanbul ürünleri su, hava ve güneş ışınları geçirmeyen, bizi ve ürünlerimizi bu tür doğa olaylarına karşı koruyan, polyester tarzı kumaştan üretilen bir ürün türüdür. Bu ürün çok kullanışlı ve çok amaçlıdır.

Halk Tipi Brandası istanbul Ne Amaçla  Kullanılır?

Halk tipi brandası istanbul çeşitleri her mevsim şartlarına uygun kullanılabilen bir ürün çeşididir. Yazın güneş ışınlarından korunmak için kullanılırken, kışın yağmurlu günlerde su geçirmez özelliği sayesinde rahatlıkla kullanabilir. Halk tipi brandası istanbul  birçok firma tarafından satılan ulaşımı kolay bir üründür. Bu brandaları üreten çok fazla sektör vardır. Brandaların kullanım alanları oldukça fazladır.

Halk Tipi Brandası istanbul Kullanım Alanları Nelerdir?

Halk tipi brandası istanbul kullanım alanları oldukça  geniştir. Havuz başlarında, bahçe ve plajlarda, araçların korunması için araç üstlerinde, kamyon üstlerinde, yat ve teknelerde, kamelya ve şemsiyelerde, yazın vazgeçilmez uğrağınız olan çay bahçelerinde, Cafe, Restaurant ve kış bahçeleri gibi güneşten korunmak amacıyla sık sık gidilen yerlerde çokça  kullanılan bir ürün çeşididir.. Araçlarda oto brandası olarak kullanılan bu tente ürün, araç koruma kılıfı olarak kullanılır. Bir diğer kullanım alanı ise inşaatlardır. Burada İnşaat iskelesini koruma amaçlı kullanılır. Tekstillerde de bu ürüne çokça rastlayabiliriz. Çadır kullanımında kullanılır. Kullanım alanına göre değişen birçok model ve türü bulunmaktadır.

Halk Tipi Brandasının istanbul Özellikleri Nelerdir?

Halk tipi brandası istanbul, en önemli özelliği su geçirmeyen kumaş türü olması, güneş ışınlarına karşı ve normal ışığa karşı her mevsim koruyucu bir etkisinin olmasıdır. Bu nedenle çok tercih edilen bir modeldir. Polyester ve akrilik bir kumaş türünden üretilmiştir. Kullanım alanına göre kumaş türü de değişen bir üründür. Mesele çadırlarda kullanılan brandalar çadırların çeşitleri ve kullanım alanına göre kumaş türü de değişir. Bazı çadırlar ince bazıları kalın pamuklu kumaştan üretilen brandalar sağlam ve ağır gramajlı bir kumaş türüdür.   Bazı  brandalar çok katlı ipliklerden meydana gelir. Çoğu su geçirmez özelliğe sahiptir ama su geçiren ürünlerde vardır. Bazıları plastik bir ürün olduğu için yanıcı etkisi de olabilir. Yangına karşı garantili değildir. Her renkte ve birçok modelde branda çeşitleri vardır. ve bu brandalarda istenilen desen baskı yapılabilmektedir.

Halk Tipi Brandasının Çeşitleri Nelerdir?

Halk tipi branda istanbul kullanım alanı oldukça fazla olan halk tipi brandaların çok fazla çeşidi de mevcuttur. Bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz. İthal ve İskele branda, Şeffaf-naylon branda, membran branda, oto branda, raylı kapı, soman, beton yorganı ve mumlu branda, tarla brandası, oto branda gibi daha birçok branda türü mevcuttur.

 • Şeffafbranda

Saydam bir yüzeye sahip olan bir çadır çeşididir. Bu branda su, Isı ve ışık geçirmez özelliktedir. Yüzeyin saydamlığı sayesinde her mevsim kullanılabilir. Kurulumu ve kullanımı oldukça basit olan bu branda türü her yere taşınabilir.

 

 • Raylıkapı brandası

Fabrika ve işyerlerinde kullanılan kapı brandalarıdır. En çok bu sektörlerin tercih ettiği ürün tipidir. Güneşe karşı korumalı olan bu ürün su geçirmez özelliğe sahiptir. Dayanıklı ve kaliteli bir üründür. Çadır branda gibi kullanımı, kurulumu ve taşıması kolaydır.

 • İthal Branda

Bu branda çeşidi çok dayanıklıdır, su geçirmez özelliğe sahiptir. Polyester kumaştan üretilen kaliteli bir ürün çeşididir. Isıya, ışığa karşı koruma özelliği vardır.

 • Tarlabrandası

Tarlalarda kullanılabilen bu tür,  kayısı veya fındık bahçelerinde kullanılır. Fındık ve kayısı toplarken ağaçların altına seçilerek kurulur. Kare ya da dikdörtgen bir kumaştır. Dayanıklı ve su geçirmez özellikleri vardır.

 • Otobranda

Otomotiv sektöründe kullanılan branda türü araçların güneşten korunması için kullanılır. Isı ve ışık geçirmezler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM