İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Güneşlik Tente istanbul

Güneşlik Tente istanbul

Tente, bilindiği gibi balkon ve benzeri gibi alanların kapatılması için ihtiyaç duyulan bir üründür. Tente sistemlerinin kullanım alanları geliştikçe modellerinde de farklılık göstermektedir. Birbirinden hem farklı tente modelleri mevcut olmakla birlikte hem de farklı özelliklere sahiptirler. Sizler ne şekilde bir tente ihtiyacı duyuyorsanız ona uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Özellikle ev içerisinde ya da şirket gibi […]

Tente, bilindiği gibi balkon ve benzeri gibi alanların kapatılması için ihtiyaç duyulan bir üründür. Tente sistemlerinin kullanım alanları geliştikçe modellerinde de farklılık göstermektedir. Birbirinden hem farklı tente modelleri mevcut olmakla birlikte hem de farklı özelliklere sahiptirler. Sizler ne şekilde bir tente ihtiyacı duyuyorsanız ona uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Özellikle ev içerisinde ya da şirket gibi noktalarda açık bir terasınız varsa kötü hava koşullarında da terasınızı kullanmak ve keyif yapmak için mutlaka tente yaptırmanız gerekir. Tentelerin kumaşı hem yıkanabilir hem de silinebilir malzemeden meydana gelir. Branda türü malzemelerden meydana gelerek güneşten koruyan bir üründür. Dilerseniz yaz aylarında güneş faktöründen korunmak için tente kullanabilirsiniz.

Tenteyi Dekoratif Olarak da Kullanabilirsiniz

Güneşlik Tente istanbul dekorasyon konusunda da sıklıkla tercih edilir. Yapılan yerin görüntüsünün değişmesinde büyük katkı sağlayan güneşlik tente farklı çeşitte olan modelleri ile sizlere sunuluyor. Sizlerin zevki ve beğenisi neye uygun ise o duruma uygun bir model seçerek tercih edebilirsiniz. Her terasın ve her açık alanın en büyük ihtiyacı olan tenteler açılır kapanır özelliği sayesinde dilediğiniz zamanda tenteyi kaldırıp açma imkânı veriyor. Sizler ne zaman tente kullanmak isterseniz tentenin düğmesine basarak kullanabilirsiniz. Kumaşlar su geçirilmez şekilde üretilmekle birlikte ne kadar yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşulları olursa olsun bu gibi durumlarda etkilenmemenizi sağlar.

Güneşlik Tente istanbul Özellikleri Nelerdir?

Güneşlik Tente istanbul özellikleri bakımından birçok özellikleri söz konusudur. Ürün çeşitliliği zengin olmasından dolayı genel olarak seçim yapmak zordur. Bu nedenle sizler ne özellikte bir model isterseniz onu yaptırabilirsiniz. Güneşlik Tentenin özellikleri şu şekildedir;

Hem açılıp hem de kapanabilen özelliği mevcuttur. Bu özellik sayesinde de istediğiniz zaman açılıp kapanabilir olarak kullanabilirsiniz.

Pergola tente sistemi tüp motor teknolojisi yapılarak piyasaya sürülmüştür. Aynı zamanda LED ışık sistemi sayesinde siz tenteyi açıp kapattıktan sonra ortamı daha şık bir hale çevirerek ortamı aydınlatmaya fayda sağlar.

Pergola tente sisteminde yan taraflar tamamen kapatılabilir ve böylelikle de kış bahçesi şekline dönüştürerek kullanım yapabilirsiniz. Özellikle teraslarda en çok tercih model olan güneşlik tentesi sigara kullanan insanlara ayrı bir bölge olarak da yapılabilir.

Sabit Tenteler Daha Ekonomik Tentelerdir

Hem ekonomik olsun hem de şık bir görünüm kazansın isteyenler için sabit tenteler tam anlamıyla bu şekilde düşünen kişiler için uyumlu bir modeldir. Ortama dekoratif bir hava katmakla birlikte aynı zamanda alt kısımlarına da saçak eklenebilir. Bu tentelerin en önemli özelliklerinden bir tanesi küçük boyutlarda yapılabiliyor olmasıdır. Sizler ne kadar küçük model isterseniz o kadar boyutta bir model yaptırabilirsiniz. Mekânınızı renkli bir ortama çevirip canlılık kazandırmak isterseniz sabit tenteyi yaptırarak gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Güneşlik Tente İçin Bizden Faydalanabilirsiniz

Güneşlik Tente istanbul firmamız üzerinden istediğiniz tente modelinden yaptırarak kendi alanınızı en güzel şekilde oluşturmaya fırsat bulabilirsiniz. Tenteler hem balkon hem de teraslar için oldukça önemli olan bir üründür. Son dönemlerde AVM içlerine de yapılan tenteler hava almak isteyen kişiler için birebir. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan manuel, motorlu tente, çift açılır tente gibi modeller üretilerek piyasaya sunulmaktadır. Sizlerde firmamız üzerinden yaptırmak istediğiniz tente ile alakalı olan tüm sorularınızı, merak ettiklerinizi, ölçü ve benzeri gibi ihtiyaç olan tüm bilgileri bizlere vererek hem fiyat konusunda destek alabilir hem de istediğiniz zamanı söyleyerek evinize yaptırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM