İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Gölgelik Tente Fiyatları

Gölgelik Tente Fiyatları

Mevsim değişimine karşım iç mekân ya da dış mekanınızı korumaya yönelik tente kullanımı söz konusu oluyor. Pek çok tente modeli bulunuyor. Bu modellerden bir tanesi gölgelik tente modeli oluyor. Fiyat olarak değişiklik gösteren tente modelleri ebat ve desen olarak da fiyat değişikliğine yansıyor. Gölgelik tente modelleri diğer tente modellerinden işlev olarak daha farklıdır. Yağmur ve […]

Mevsim değişimine karşım iç mekân ya da dış mekanınızı korumaya yönelik tente kullanımı söz konusu oluyor. Pek çok tente modeli bulunuyor. Bu modellerden bir tanesi gölgelik tente modeli oluyor. Fiyat olarak değişiklik gösteren tente modelleri ebat ve desen olarak da fiyat değişikliğine yansıyor. Gölgelik tente modelleri diğer tente modellerinden işlev olarak daha farklıdır.

Yağmur ve rüzgâr gibi doğa olaylarını engellemek için yapılan tenteler gölgelik tente modellerinden çok daha pahalıdır. Aynı zamanda bu tente modelleri monte edilmeden de kullanılan modellerden biridir. Son zamanlarda pek çok alan için kullanılan modeller oluyor. Diğer tente modellerine kıyasla çok daha farklı alanlarda kullanım imkânı buluyor. Çok farklı boyutlarda ve görünümlerde tente modellerini bulmak mümkün oluyor. Gölgelik tente fiyatları bu duruma bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Sunstar Bahçe Çardak Gölgelik Tente Modelleri AA091 Fiyatları ve Özellikleri

Gölgelik Tente Nedir?

Doğada uzun süre vakit geçirecek olan kişilerin en çok tercih ettiği tente modellerinden olan gölgelik tente güneş ışınlarına karşı koruyucu bir özelliğe sahip olan kumaşlardan yapılmıştır. Bahçede ya da kampta vakit geçiren kişiler için en ideal tente modellerinden biridir. Çok dayanıklı kumaş yapısına sahip olmasından dolayı uzun süreli bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda monte etmek gibi bir durum söz konusu olmadığı için istediğiniz yere kolayca taşıma imkânınız bulunuyor.

Doğada vakit geçirirken güneş ışınlarından etkilenmemek için en ideal yöntemlerden biridir. Sürekli olarak kamp yapan kişiler daha çok gölgelik tente modellerini tercih ederek çadırlarının üstlerine yerleştiriyorlar. Böylece güneş ışınlarından çadırda korumak mümkün oluyor. Konforlu bir şekilde vakit geçirmek için gölgelik tente her evde bulunması gereken ürünlerden biridir. Güneş ışınlarından korumasının yanı sıra yağmur ve rüzgâr gibi etkenlerden de koruma özelliği ile ön plana çıkan tente modellerinden biridir. Gölgelik tente fiyatları boyutuna bağlı olarak ve işlemine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Gölgelik Tente Ne İşe Yarar?

Pek çok alanda kullanım sağlayan gölgelik tente özellikle kamp esnasında çadırı ve kişileri yağmur ya da güneş gibi doğa olaylarına karşı korumaya yönelik olmaktadır. Doğada vakit geçirmeyi seven kişiler mutlaka bir gölgelik tente edilmesi gerekir. Çadır ile kamp kuracaksanız ya da uzun bir yürüyüş yapacaksınız mutlaka yanınızda bir tane gölgelik tente bulunması gerekir. Gölgelik tente sağlam bir iskelet yapısına sahip olmasından kaynaklı olarak paslanma ve deformasyon gibi olumsuz olayların yaşanması mümkün olmaz.

Aynı zamanda kumaş olarak da çadır kumaşları tercih edilerek kampta büyük bir kolaylık sağlar. Dinlenme esnasında da kullanılan gölgelik tenteler daha çok yüksek boyutlu tercih edilerek altına sandalye ya da çadır kurma imkânı bulmak gerekir. Çok amaçlı olarak kullanımı mümkün olmaktadır. Boyutuna ve kullanılan kumaşa bağlı olarak gölgelik tenteler de fiyat olarak değişmeler söz konusu oluyor. Her bütçeye uygun olacak şekilde tente modelleri bulunuyor.

 

 

Gölgelik Tente Fiyatları Nedir?


Gölgelik tente fiyatları 
değişiklik gösteriyor. Genellikle 400 TL ile 1500 TL arasında değişiklik gösteren modeller küçük olan gölgelik tente modelleri oluyor. Daha büyük olan modeller ise 1500 TL ile 4000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen tente modellerinden biridir. Her amaca uygun olarak kullanıma sunulabilir.

Tek kişilik bir gölgelik tente alacaksınız uygun fiyata bulmanız mümkün olur. Fakat büyük ve çok kişiyi barındıracak kadar bir tente istiyorsanız daha yüksek fiyatları vermeye razı olmanız gerekir. Kumaş kalitesi de gölgelik tente fiyatını etkileyen faktörlerden biridir. Fakat kalitesiz kumaşlar çok kısa bir sürede deforme olduğu için daha zararlı çıkma durumu söz konusu olur.

3x3 Gazebo Gölgelik Bahçe Çadır Polyester Tente | Clk Ticaret

Gölgelik Tente Kullanım Alanları

Daha çok kamp ve sahil tatilinde kullanılan gölgelik tente modelleri geniş teraslarda ve bahçelerde de çok tercih edilen modellerden biridir. Sahilde güneşten korunmak için gölgelik tente kullanımı söz konusu oluyor. Son derece dayanıklı ve etkin bir koruma sağladığı için çok fazla tercih ediliyor. Aynı zamanda çok uzun süreli bir kullanım söz konusu oluyor.

Kampa gidecek olan kişilerin mutlaka yanında bulundurması gereken tente modellerinden biri oluyor. Gölgelik tente modeli seçerken kumaş tercihine çok dikkat etmek gerekir. Hem yağmura hem de güneşe karşı en dayanıklı kumaşları tercih etmek hayatınızı kolaylaştıracaktır. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM