İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Gölgelik Branda istanbul

Gölgelik Branda istanbul

Gölgelik branda istanbul firmasının çadır ürünleri konusunda çok geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir. Hizmet kalitesi ve uygun fiyat seçenekleri ile de göz dolduran firma, gölgelik branda ve tentelerde renk ve model çeşidi ile müşteri memnuniyetine önem göstermektedir. Yaz aylarında park ve bahçelerde güneş ışınlarına maruz kalmadan keyfini çıkarmak için gölgelik brandalara ihtiyaç duyulur. Brandalar istenilen renk […]

Gölgelik branda istanbul firmasının çadır ürünleri konusunda çok geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir. Hizmet kalitesi ve uygun fiyat seçenekleri ile de göz dolduran firma, gölgelik branda ve tentelerde renk ve model çeşidi ile müşteri memnuniyetine önem göstermektedir. Yaz aylarında park ve bahçelerde güneş ışınlarına maruz kalmadan keyfini çıkarmak için gölgelik brandalara ihtiyaç duyulur. Brandalar istenilen renk ve kalitede dikilerek siz müşterilerin hizmetine sunulur. Evinizin ya da işletmenizin bahçesinde kuracağınız bir veya birçok çeşit kamelya ve tenteler ile güneş ve yağmurun önüne geçmiş olursunuz.

Cafeterya Ve Dükkânlarda

Gölgelik branda istanbul öyle çok ürün seçeneğine sahip ki, ilk etapta sabit tente ve açılıp kapanan mekanizmalı yani mafsallı tanteler aklımıza gelmektedir. Kafeteryaların ve restoranların yarı açık bölümlerinde gölgelik olarak kullanılan brandalar ile yapılan tenteler çok kullanışlı birer koruyucudur. İstenilen zamanda açılıp kapatılarak sizlere açık havada çay, kahve keyfi yapmanızı sağlar. Tente ve brandalar dükkânların camekân kısmına vuran güneş ışınları ile satılan malzemelerin zarar görmesini engelleyerek, müşterilerin baktığı vitrin önlerine de gölge etmesi için konulur.

Bahçe Ve Parklarda Kullanımı

Gölgelik branda istanbul bahçelerin en sevilen bölümlerini sizler için oluşturmaktadır. Yaz, ilkbahar ve son bahar aylarının bahçe keyfi ile devam etmesini sağlamak açısından dayanıklı ve istediğiniz renkteki branda kumaşından tasarlanan sabit tenteler, kamelya ve şemsiyeler ile yağmur suyu, güneş ışınları ve ağaçlardan gelebilecek toz, yaprak kırıntılarından sizleri korumaktadır. Keyfinizi hiç bir şeyin kaçırmaması için bir de şeffaf kenarlıklar düşünülerek kamelyalara ilave edilmiştir. Bu kenarlıklar sayesinde rüzgâr ve sepken yağan yağmura aldırmadan bahçenizin o huzur veren ambiyansında sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Havuz, Bitki Serası Ve Küçükbaş Hayvan Bakıcılığında

Gölgelik branda istanbul firmasına gelen talepler içinde çiftçinin ve küçükbaş hayvancılığın da branda ve çadır ürünlerinden faydalandığı görülmektedir. Kalıcı taş binaların örülmesini gerektirmeyen ve kolay ısınabilen brandalar altında civciv yetiştiriciliği yapan kimselere de oldukça kolaylık sağlamaktadır. Kış mevsiminde sebze yetiştiriciliği de brandalardan yararlanılarak yapılan portatif seralarda korunaklı bir şekilde yapılmaktadır. Çiftçilik ve hayvancılık yapanların ilk önce gerek duyduğu malzemelerdendir branda ve çadır ürünleri. Güneş, yağmur, kar ve rüzgârın bitkilere zarar vermeden sağlıklı bir şekilde yetiştiriciliğini yapmak için gerekli ölçülerde dikilen branda seralar, kullanışlı olduğu kadar, dayanıklıdır ve uzun yıllar hizmet vermeye devam eder.

Asma Germe Gölgelikler

Gölgelik branda istanbul olarak asma germe şemsiyeler ile bahçenizin ve çeşitli organizasyon işletmelerinin bahçelerinde birçok yerlere kurularak hizmet edilmektedir. Görsel anlamda da çok modern ve şık bir görüntü sergileyen gölgelik branda asma germe şemsiyeler ile sevdiklerinizi ve müşterilerinizi ağırlamanın keyfini sürün. Birçok köşesi bulunan ve kancalar ile tutturularak sabitleştirilen ve istenilen ölçülerde tasarlanarak bahçenizin belirli bir bölgesine ya da bölgelerine kurdurmanız mümkündür. Bahçenizin gölgelik branda ile yaz mevsiminde oturulası bir mekâna çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

Plaj Şemsiyeleri

Gölgelik branda istanbul ile plajlarda yani gölgeye en çok ihtiyaç duyulan yerlerde rastlanır. Plajlarda kumun ve güneşin sıcaklığı arasında kavrulmamak için gölgelik brandalardan yardım alarak ve deniz, kum, güneş üçlüsünün keyfini sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz. Birçok renk ve desen seçeneğine sahip gölgelik branda ve çadır ürünlerindeki şemsiyeler sıcak iklime sahip yerlerde olmazsa olmazdır.

Sizler de güneş ışınlarından korunarak açık havalarda bahçe keyfi sürmek istiyorsanız ve eviniz ile işletmenizin bahçesinde kullanabileceğiniz gölgelik brandalardan faydalanabilir, bizlere web sitelerinden ulaşarak destek alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM