İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Fabrika Ara Bölme Brandası Modelleri istanbul

Fabrika Ara Bölme Brandası Modelleri istanbul

Fabrika ara bölme brandası modelleri istanbul  firması olarak fabrika ara bölme brandaları ile hizmet vermekteyiz. Her markadan, her tarzdan fabrika ara branda modellerimiz, firmamız bünyesinde mevcuttur. Kalitemizden asla ödün vermeden, geçmişten bugüne 15 yılı aşkın süredir bu hizmeti vermekteyiz. Ara branda modellerimiz, fabrika ve imalathanelerde istenilen her bölgeye uygulanabilmektedir. Brandalarımız modeline göre perdeli sistem, raylı sistem […]

Fabrika ara bölme brandası modelleri istanbul  firması olarak fabrika ara bölme brandaları ile hizmet vermekteyiz. Her markadan, her tarzdan fabrika ara branda modellerimiz, firmamız bünyesinde mevcuttur. Kalitemizden asla ödün vermeden, geçmişten bugüne 15 yılı aşkın süredir bu hizmeti vermekteyiz. Ara branda modellerimiz, fabrika ve imalathanelerde istenilen her bölgeye uygulanabilmektedir. Brandalarımız modeline göre perdeli sistem, raylı sistem ve sürgülü sistem olarak farklı tarzlarda üretilmektedir. Birinci sınıf kalitede olan brandalarımız, pvc malzemelerinden üretilmektedir. Firmamız hızlı teslimat ile siz değerli müşterilerimiz daima emrindedir. Kapı şeklinde tasarlanan ara bölme branda modelleri, bütün her alana uygun olabilmektedir.

Fabrika Ara Bölme Brandası Nedir?

Fabrika ara bölme brandası fabrikalar, imalathaneler, büyük sanayi tesislerini kısım kısım ayırmak için kullanılan sistemlerdir. Raylı, perdeli, sürgülü gibi birçok modeli mevcuttur. Genel olarak pvc, plastik ve şeffaf malzemeler ile üretilmektedir. İş sahasının bölümlerini, kısım kısım ayırsa da farklı alanlarda da kullanılabilir. Fabrikalarda, imalathanelerde çardak gibi alanların kısım olarak ayrılmasını da sağlamaktadır. Ara bölme brandalarının, birçok renk çeşidi ve modeli de mevcuttur. Özellikle soğuk hava depolarında çok tercih edilen bir ürün olsa da birçok iş sahasının cazibesi haline gelmiştir. Bundan dolayı günümüzde iş alanlarında ara bölme brandaları ile karşılaşmak mümkündür. Çok geniş iş alanları bölüm bölüm ayıran bu sistem, tamamen dayanıklı malzemeler ile üretilmektedir.

Fabrika Ara Bölme Brandası Ne İşe Yarar?

Oldukça dayanıklı üretilen fabrika ara bölme brandaları her alanda kullanabilme özelliğine sahiptir. Her iş sahasına uygundur. Fabrika ara bölme brandası, fabrikalar ve  imalathaneler gibi büyük iş yerlerinde, alanı farklı şekillerde ayırmaya yaramaktadır. Bu sayede ısı kaybı daha çok  azaltarak, ayrılan bölümlerde iş olanakları artacaktır. Brandalar ile fabrikalar kısım olarak ayrıldığında, atölye, çay içme yeri gibi birçok oda oluşturulması sağlanacaktır. Farklı ebatlarda çalışma odaları mevcut olacaktır. Bu sayede iş sahasının düzeni sağlanacaktır. Atölyelerde toz, duman eksik olmaz. Fabrika ara bölme brandası sayesinde, tozlardan korunacaktır. Fabrika ara bölme brandası modelleri istanbul firmamız, siz değerli müşterilerimize yepyeni iş alanları sunmaktadır. Birçok işe yarayan ara bölme brandaları, bütün iş alanlarının dekorunu daha güzel hale getirmiştir.

ETİMESGUT SİNCAN ÇADIR TENTE SİSTEMLERİ | 0 543 882 33 87

Fabrika Ara Bölme Brandası Modelleri istanbul Firmasını Neden Tercih Etmeliyim?

Fabrika ara bölme brandası modelleri istanbul olarak 15 yılı aşkın bir zamandır siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin onurunu yaşamaktayız. Sizlere en iyi hizmeti sağladığımız gibi sizlerin memnuniyetiniz de firmamızın ilk prensibidir. Firmamızla irtibata  geçmeniz durumunda, güler yüzlü personellerimiz, işyerinize gelip ölçüsü çıkarılacaktır. İsteğinize göre modelde, tarzda ebatta atölyelerimiz de itinayla ara bölme brandaları üretilecektir. Birebir aldığımız ölçü ile sorunsuz bir şekilde iş yerinize brandalar uygulanacaktır. Brandaların renkli görüntüleri ile iş sahasında çok güzel bir görüntü oluşturulacağımızın da sözünü veriyoruz. Firmamız güler yüzlü ekibi ile memnuniyetle hizmetinizdedir.

Fabrika Ara Bölme Brandası Avantajları

Fabrika ara bölme brandası su geçirmez ve yanmaz özelliğe sahiptir. Kullanılan malzemelerden kaynaklı olarak asla solmayan ve rengi bozulmayan bir yapıya sahiptir. Bütün işyerlerinde ara bölmeleri oluşturur. Bu sayede iş odaları kısım kısım ayrılır. Ara bölme brandaları ile çay içme, toplantı gibi birçok kısım oluşturulabilir. Soğuk depolarda rahatlıkla kullanılabilir. İş sahası farklı alanlar şeklinde oluşacağı için, düzenli bir ortam da beraberinde gelecektir. Çünkü fabrika ara bölme brandaları, renkleri ile dekoratif yapıyı da oluşturmaktadır. İsteğe göre, tarzda, modelde, renkte, ebatta üretilmektedir. Sayısız avantaj sağlayan fabrika ara bölme brandası firmamızı memnuniyetle tercih edebilirsiniz.

T30 Tente | Mevsim Tente Katlanır Tente, Kış Bahçesi, Branda ve Çadır Sistemleri

Fabrika Ara Bölme Brandası Fiyatları

Firmamızın temel hedefi kalitedir. Fabrika ara bölme branda sektöründe lider firma olarak, sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Fiyatlarımız daima ölçülü ve çok uygundur. Fiyatlarımız malzemeye göre, ebada göre, iş alanına göre, tarza göre ve modele göre değişebilmektedir. Aynı zamanda branda fiyatlarımız, sürgülü, raylı ve perde sistemlerine göre değişebilmektedir.  Firmamız ile iletişime geçerek branda modellerinin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca istanbul şubemize gelerek fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatı sunacağımızı unutmayınız. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek, fabrika ara bölme brandası modelleri istanbul firmamız için gurur ve onur vericidir.  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM