İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Elle Açılır Tente Nedir?

Elle Açılır Tente Nedir?

Manuel tente sistemleri genellikle kanopili manuel yönetim sistemleridir. Ataşehir Elle Açılır Tente otomatik motoru yoktur. Motor olmadığı için maliyeti de daha düşüktür. Bazı işletmeler veya özel alanlar için manuel tente sistemleri iyi bir çözümdür. Ekonomiktir, yönetimi kolaydır ve beklentileri karşılar. Kaliteli bir kumaş yapısı sağlamak için birçok farklı renk seçeneğinin yanı sıra desen seçenekleri de mümkündür. Sonuç […]

Manuel tente sistemleri genellikle kanopili manuel yönetim sistemleridir. Ataşehir Elle Açılır Tente otomatik motoru yoktur. Motor olmadığı için maliyeti de daha düşüktür. Bazı işletmeler veya özel alanlar için manuel tente sistemleri iyi bir çözümdür. Ekonomiktir, yönetimi kolaydır ve beklentileri karşılar. Kaliteli bir kumaş yapısı sağlamak için birçok farklı renk seçeneğinin yanı sıra desen seçenekleri de mümkündür.

Sonuç olarak manuel tente sistemleri, manuel tente sistemleri olarak da adlandırılır ve ekonomik, şık ve pratik kurulumları nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Firmamız dayanıklı kumaş cinsi ile en az 5 yıl kullanılabilen ve yüksek kalitede malzeme garantisi sağlayan manuel tente sistemi kurmuştur. Alan ihtiyacınız olan manuel tente sistemini kurmak için. Firmamız ile iletişime geçerek kolayca uygun bir fiyat teklifi alabilir ve tente sisteminin manuel kurulumunu talep edebilirsiniz.

Branda ve Tente - SUNTENT Modern Gölge Sistemleri

Elle Açılır Tente Neden Tercih Edilir?

Ataşehir Elle Açılır Tente  en büyük tercih sebebi yağmur, güneş ve rüzgârın tenteye zarar vermesini engelleyebilirsiniz. Tente altındaki mobilyaların korunması için sensörler de önemlidir. Tentenin kullanım konumunu güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşli bir yerde, tente önündeki jalûziler kullanılmalıdır. Tentenin yapısı en önemli faktörlerden biridir. En iyi tente kumaşları; hava şartlarından etkilenmeyen, su geçirmeyen ve solmayan kumaşlardır. Tente için kullanılan malzeme paslanmaz çelik olmalıdır.

Kanvas malzemeyi çeşitli teknik ve mekanik komponentlerle gerdirerek kanvas malzemeyi kötü hava koşullarından korumak için üreten ve tasarlayan bir sistem olarak bilinir. Tente alanı, alanı güneş ve yağmur gibi hava koşullarından korumak için kullanılır. Tente modelleri arasında birçok seçenek bulunmaktadır. Bu modellerin mekâna uygunluğu veya kullanılabilirliği uzman ekibimiz tarafından belirlenmektedir. Bu nedenle mekânınız pergola tenteler için uygun değilse diğer tip tenteleri de kullanabilirsiniz.

Elle Açılır Tente Nerelerde Kullanılır?

Günümüz modasındaki en önemli faktör kapalı alanlarda sigara içmenin yasaklanmasıdır. Ataşehir Elle Açılır Tente kafe ve restoranlar gibi yiyecek ve içecek hizmetleri sunan şirketler, müşterilere sigara içme alanları oluşturmak için “manuel olarak açılan” tente sistemlerini kullanır. Elle açılan  sistemi, ileri ve geri hareket kabiliyeti gibi gelişmiş özelliklere sahip manuel açık tente, daha sağlam ve hava koşullarına duyarlıdır. Bahsi geçen  tenteleri genellikle malzemenin çoğu alüminyum olacak şekilde yapılır.

En iyi bu sistemi, hava şartlarına uyumlu ve manuel olarak açılan tente sistemidir. Tentenin kumaşı su geçirmezdir ve solmaz. Elle açılan tente sisteminde kullanılan tüm malzemeler  paslanmaz çelik ve dayanıklı olmalıdır.

Elle Açılır Tente Özellikleri Nelerdir?

Her türlü hava şartlarına dayanabilecek iskelet ve kumaş yapıya sahiptir. Bu sayede yıl boyunca kullanım alanında koruma sağlanabilir. Kol ile kullanın. Günün saatine bağlı olarak tenteyi belirli bir açıda tutabilir ve gerektiğinde açıp kapatabilirsiniz. Her türlü; farklı iş alanlarına kafe, restoran, kasap gibi) uygun tente sistemleri, kişisel alanlara uygun yapı ve fonksiyonlara sahip modelleri mevcuttur. Birçok renk ve tasarım seçeneğine sahiptir. Ek olarak, belirli dijital görüntüleri de yazdırabilirsiniz. Bu özellikle şirketler için faydalıdır. Müşterilerimizin tercih ettiği model olan,  hem zamanda hem ekonomik tente sistemi olan manuel tente sisteminin tüm bu özelliklerini daha sonra sıralayabiliriz. Fiyatlar uygulama alanlarına ve özelleştirme seçeneklerine göre değişmekle birlikte size en iyi fiyatları sunuyoruz.

Mafsallı Villa Tente Modeli | Bogaziçi Branda istanbul

Elle Açılır Tente Avantajları Nelerdir?

Mükemmel geçişi sağlayan elle açılır tente  sistemi yardımıyla, tente sistemi mevsimsel geçişi teşvik edebilir ve mekâna dinamik ve estetik bir atmosfer getirebilir. Düzinelerce farklı model ve yüzlerce tasarım arasından seçim yapın. Tek başına veya kurumlarda dekoratif, işlevsel alanlar oluşturun. Tente üretimi ve tente modeli iki alt başlığa ayrılmıştır.

Manuel kontrole izin veren tente modeli ile otomatik kullanıma imkân veren tente modeli arasındaki fark, görünüm, kullanım kolaylığı ve fiyat olarak farklıdır. Uygun fiyatlı ürünler ve basit çözümler arayan kullanıcılar için genellikle manuel sistemleri öneriyoruz. Mekânınızın genel konseptine uyacak şekilde daha karmaşık ve güzel bir görünüm sağlayabilecek bir tente çözümü arıyorsanız, o zaman elle açılır tente doğru seçiminiz olacaktır. Lütfen uzmanlarımızla iletişime geçin ve daha fazla zaman kaybetmeyin. En eşsiz modelleri ve en uygun fiyatları keşfedin.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM