İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Elips Model Çadırlar istanbul

Elips Model Çadırlar istanbul

Elips model çadırlar istanbul içerisinde satışını yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Gerek branda gerekse de tente olsun, pek çok alanda kullanılmaktadır. Brandaların kullanım alanı çok çeşitlidir. Brandaların, ürün nakliyatında, depolama işlemlerinde kullanıldığı görülmektedir. Uzak yerlere gıda maddesi nakliyatında, taşıma araçlarının üzerinin örtülmesi gerekmektedir. Bu sayede kötü hava koşullarının oluşturabileceği kötü etkilerden ürün etkilenmeyecektir. Depolama alanlarında da […]

Elips model çadırlar istanbul içerisinde satışını yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Gerek branda gerekse de tente olsun, pek çok alanda kullanılmaktadır. Brandaların kullanım alanı çok çeşitlidir. Brandaların, ürün nakliyatında, depolama işlemlerinde kullanıldığı görülmektedir. Uzak yerlere gıda maddesi nakliyatında, taşıma araçlarının üzerinin örtülmesi gerekmektedir. Bu sayede kötü hava koşullarının oluşturabileceği kötü etkilerden ürün etkilenmeyecektir. Depolama alanlarında da ürünün serilmesi ve üzerinin muhafaza edilmesi için gerek altına gerekse de üst kısmına branda serilmesi söz konusudur. Branda ya da tente alırken, uygun kalınlıkta ve üstün kalitede olan örtülerin alınması gerekmektedir. Bu konuda hizmet veren firmalar içerisinde, alınacak tavsiye ve öneriler son derece önem taşımaktadır.

Çadır Tentelerin Kullanım Alanları

Elips model çadırlar istanbul ve yöresinde hizmet veren firmaların sayısı oldukça fazladır. Çadır tentelerin kullanım alanları oldukça fazladır. Spor tesislerinde, etkinlik alanlarında, fuar, düğün ve organizasyonlarda kullanıldığı görülmektedir. Çadır tenteler de kendi aralarında sınıflara ayrılmaktadır. Çadır tenteler içerisinde, elips model olan çadırlar, yemekhanelerde, hayvan barınaklarında ve bazı sosyal tesislerde kullanılmaktadır. Özellikle, etkinlik alanlarında yemekhane gibi kullanılması, bazı alt yapı teşkilatının da yapılmasını gerekli kılmaktadır. Hayvan barınakları olarak kullanılırken de havalandırma teşkilatının olması gerekecektir. Adından da anlaşıldığı gibi yarım küre ve elips biçiminde olması, kubbeli bir yapıya sahip olmasını gerektirmektedir. Ayrıca, tarım maksatlı olarak ta bu tarz çadır tentelerin kullanımı söz konusudur. Seralarda elips model şeklinde çadırlar yer almaktadır. Elips model olan bu çadırlar, yapılacak etkinliğe uygun olarak, alan büyüklüğü ve tavan yüksekliği değişmektedir.

Kaliteli Çadır Tenteler

Elips model çadırlar istanbul içerisinde kaliteli üretim ve satış yapan firmalar bulunmaktadır. istanbul’nın büyük şehir olması ve çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapması, çadır tentelerin kullanım alanlarını da arttırmıştır. Çadır tentelerin en önemli özelliği, kubbeli tavanları ile etkinlik için en çok tercih edilen özelliklere sahip olmasıdır. Farklı renklerde ve desenlerde olması, yapılacak etkinliğe uygun tasarımlarda olmasını gerekli kılmaktadır. Sirk gibi etkinlikler için kullanılan çadır tentelerin oldukça büyük ve yüksek tavanlı olması gerekmektedir. Ayrıca, dış ortam ısısını içeriye geçirmemesi, yağmur ve kar gibi faktörlere karşı korunaklı olmasını sağlamıştır. Uygun kalınlıkta olan kaliteli çadır tenteler her zaman tercih sebebi olacaktır.

Yaşam Alanlarında Sıkça Kullanılan Tenteler

Elips model çadırlar istanbul içerisinde talep gören tasarımlar içerisindedir. Bunun en önemli nedeni, yaşam alanlarını güzelleştirmesi ve farklı ebatlara sahip olmasıdır. Yaşam alanlarında en çok kullanılan tenteler, ev ve iş yerleri için dikey ve sabit tenteler, körüklü ve mafsallı tentelerdir. Körüklü tenteler, hafif elips biçiminde olması ve adından da anlaşıldığı şekilde körüklü yapıya sahip olmasıdır. Kafe ve lokantaların camekânlarında en çok karşılaşılan bu tür modellerdir. Ayrıca, rahat açılıp kapanan mekanizması sayesinde, son derece de kullanışlı tasarımlardır. Mekanizmaların, paslanmaz yapıda olması son derece önem taşımaktadır. Bu sayede uzun süre kullanım imkânı olacaktır. Şık durması ve ortamı güneş ışıklarından koruması sayesinde tercih edilmektedir.

Kış Bahçeleri ve Kamelyalarda Kullanılan Tenteler

Elips model çadırlar istanbul ve ilçelerinde her geçen gün daha da çok talep görmektedir. Kış bahçelerinin kullanım alanları, en çok müstakil yaşam alanları ve restoranlarda görülmektedir. Özellikle, şık bahçe peyzajının yer aldığı alanlarda, kışın da bahçe kullanımından yararlanmak isteyenlere öneri, kış bahçelerinin tesis edilmesidir. Kış bahçeleri, ortamdaki olumsuz hava koşullarından koruduğu gibi rahat dinlenme alanları oluşturacaktır. Kamelyalar da aynı maksatla kullanılan şık dinlenme alanlarıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM