İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Deprem Çadırı istanbul

Deprem Çadırı istanbul

Deprem çadırı istanbul, zamanı ve yeri belli olmayan deprem sonrasında ihtiyaç duyacağımız çadırların üretim ve satışını yapmaktadır. Hayatımızın en kötü anlarından biri olan deprem ve çeşitli afetler sonrasında evlerimizin hasar gördüğü ya da evde ikametin sakıncalı olduğu durumlarda kullanılarak geçici bir dönem hayatımızda yer alır. Bu geçici dönemde gece ve gündüz geçici de olsa ikamet […]

Deprem çadırı istanbul, zamanı ve yeri belli olmayan deprem sonrasında ihtiyaç duyacağımız çadırların üretim ve satışını yapmaktadır. Hayatımızın en kötü anlarından biri olan deprem ve çeşitli afetler sonrasında evlerimizin hasar gördüğü ya da evde ikametin sakıncalı olduğu durumlarda kullanılarak geçici bir dönem hayatımızda yer alır. Bu geçici dönemde gece ve gündüz geçici de olsa ikamet edeceğimiz birer çadır tedarik etmeliyiz. Evlerimizdeki bir takım portatif ve pratik eşyaların da çadır içerisinde kullanımına ihtiyaç duyarız. Örneğin bez dolap giysilerimizin derli toplu bir biçimde muhafaza edilmesini sağlar.

Rahatlığınız Önemli

Deprem çadırı istanbul deprem sonrası ev sıcaklığını bulabilmemiz için, içinde güven ve rahatlıkla vakit geçireceğiniz bir ortam kurmanızı sağlar. Örneğin yemek yeme ihtiyacınız olduğunda bir kaç mutfak eşyası lazım olacaktır. Tabak, çanak, bardak gibi bazı eşyaları koymak için portatif bir tezgâh ve yemek yemek için açılır kapanır masa sığmalıdır. Öncelik can güvenliğimizin korunmasıdır, sonrasında rahat etmemiz de gereklidir.

Mevsimlik Çadırlar

Deprem çadırı istanbul firması kalite, kurulum, dayanıklılık, kullanışlılık ve fiyat bakımından birçok çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitler doğrultusunda ihtiyaç duyulduğu yer ve hava şartlarının nasıl olduğu da önemlidir. Deprem çadırına ihtiyaç duyulduğu dönem, yaza denk gelmiş ise 3 mevsim kullanıma müsait çadırlardan faydalanmamız mümkündür. İlkbaharın sonlarından yaz ve son baharın ilk aylarına kadar kullanılması mümkün olan çadırlar tedarik ederek evimizin tadilatı ya da kendimize başka bir kalıcı yaşam alanı ayarlayana kadar kalabiliriz. Bu çadırlar yağmura, rüzgâr ve soğuk havaya karşı dayanıklı olup, çabuk ısınabilen özelliktedir.

İki Bölmeli Çadırlar

Deprem çadırı istanbul firması, deprem çadırlarında mutak bölümünün ayrı tutularak yatılan bölümden ayrı bir bölmede bulunmasını tasarlamıştır. İlk giriş kısmında deprem çadırının, şeffaf camlı mutfak bölmesi bulunmaktadır. Mutfak bölümünün yatak bulunan kısımla arasında branda kapı perde bulunmaktadır ki, bu da çok kullanışlı ve pratik bir çözümdür. Bu perde kapı çırtlı klipslerle tutturularak kapatılıp kolayca tekrar açılır. Deprem sonrası sokaklarda yada derme, çatma yerlerde kalmamak için kurulumu çok kolay ve rahat, kullanışlı çadırlarımızı mutlaka önceden hali hazırda bekletmemiz tavsiye edilir.

4 Mevsim Çadır

Deprem çadırı istanbul olarak kış günlerinin zorlu şartlarına dayanıklı ve kolay ısınabilen çadırlar üreterek biz müşterilerine sunmaktadır. Tüm deprem çadırlarının üretiminde işinin ehli, deneyimli çalışanları, yaz, kış, son bahar, ilk bahar her mevsim kullanabileceğimiz çadırların tasarım ve üretimini yaparlar. Geniş bir çeşit yelpazesine sahip olan firmanın kaliteli ve uygun  deprem çadırlarını web sitelerinden inceleyerek online alışveriş yapabilirsiniz. Her aileye göre büyüklükte ve rahatlıkta çadırlardan mutlaka bizler de bir tanesini seçip evimizde ya da güvenli bir yerde bulundurmamız tavsiye edilir.

Kara Gün Dostu Çadırlar

Deprem çadırı istanbul olarak o zor günlerin aşılmasında bizleri evimizde hissedebilmenizi sağlayacak, yağmurdan, güneş ve rüzgardan hatta kardan bile koruyarak, ev ve yaşam alanlarınızın onarımı sırasında kara gün dostu olarak yanımızda olmaktadır. Yağan kar üzerinde durmayan, kayan özel bir imalat brandasıdır. Zeminin de bile çadır ölçülerinde branda halısı olup dış çevreden herhangi bir börtü, böcek, su, çamur girmesine imkan vermez. Deprem çadırları gönül rahatlığı ile uyumamızı sağlar.

Firmayla İrtibat Kurun

Sizler de deprem ve afet günlerinde başınızı güvenle sokup, yaşantınıza devam edebileceğiniz bir çadıra ihtiyaç duyuyor iseniz, web sitelerinden firmaya ulaşarak destek alabilirsiniz. Deprem çadırları bir telefon kadar yakınımızda olup, 4 mevsim kulanabileceğimiz, her aileye uygun büyüklükte ve kullanışlı yapısı ile hizmetinizdedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM