İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.792,5900
 • EURO
  $0,7273
 • ALTIN
  $40.232,5600
 • BIST
  $142,3500
Deprem Çadırı istanbul

Deprem Çadırı istanbul

Deprem çadırı istanbul bölgesinde her türlü deprem çadırının üretimi ve satışı yapılır. Hayatınızın en kötü anlarından biri olan deprem ve çeşitli afetler sonrasında evlerinizin hasar gördüğü ya da evde ikametin sakıncalı olduğu durumlarda kullanılarak geçici bir dönem hayatınızda yer alır. Bu geçici dönemde gece ve gündüz geçici de olsa ikamet edeceğiniz birer çadır tedarik etmeniz […]

Deprem çadırı istanbul bölgesinde her türlü deprem çadırının üretimi ve satışı yapılır. Hayatınızın en kötü anlarından biri olan deprem ve çeşitli afetler sonrasında evlerinizin hasar gördüğü ya da evde ikametin sakıncalı olduğu durumlarda kullanılarak geçici bir dönem hayatınızda yer alır. Bu geçici dönemde gece ve gündüz geçici de olsa ikamet edeceğiniz birer çadır tedarik etmeniz gerekir. Evlerinizdeki bir takım portatif ve pratik eşyaların da çadır içerisinde kullanımına ihtiyaç duyarsınız. Örneğin bez dolap giysilerinizin derli toplu bir biçimde muhafaza edilmesini sağlar.

Rahatlığınız Önemli

Deprem çadırı istanbul deprem sonrası ev sıcaklığını bulabilmeniz için, içinde güven ve rahatlıkla vakit geçireceğiniz bir ortam kurmanızı sağlar. Örneğin yemek yeme ihtiyacınız olduğunda bir kaç mutfak eşyası lazım olacaktır. Tabak, çanak, bardak gibi bazı eşyaları koymak için portatif bir tezgâh ve yemek yemek için açılır kapanır masa sığmalıdır. Öncelik can güvenliğinizin korunmasıdır, sonrasında rahat etmeniz de gereklidir.

Mevsimlik Çadırlar

Deprem çadırı istanbul firması kalite, kurulum, dayanıklılık, kullanışlılık ve fiyat bakımından birçok çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitler doğrultusunda ihtiyaç duyulduğu yer ve hava şartlarının nasıl olduğu da önemlidir. Deprem çadırına ihtiyaç duyulduğu dönem, yaza denk gelmiş ise 3 mevsim kullanıma müsait çadırlardan faydalanmanız mümkündür. İlkbaharın sonlarından yaz ve son baharın ilk aylarına kadar kullanılması mümkün olan çadırlar tedarik ederek evinizin tadilatı ya da kendinize başka bir kalıcı yaşam alanı ayarlayana kadar kalabilirsiniz. Bu çadırlar yağmura, rüzgâr ve soğuk havaya karşı dayanıklı olup, çabuk ısınabilen özelliktedir.

İki Bölmeli Çadırlar 

Deprem çadırı istanbul firması, deprem çadırlarında mutfak bölümünün ayrı tutularak yatılan bölümden ayrı bir bölmede bulunmasını tasarlamıştır. İlk giriş kısmında deprem çadırının, şeffaf camlı, ayrı bir mutfak bölmesi bulunmaktadır. Mutfak bölümünün yatak bulunan kısım ile arasında branda malzemesine yapılmış, açılır, kapanır kapı perde bulunmaktadır ki, bu da çok kullanışlı ve pratik bir çözümdür. Bu perde kapı cırtlı klipslerle tutturularak kapatılıp kolayca tekrar açılır. Deprem sonrası sokaklarda ya da derme, çatma yerlerde kalmamak için kurulumu çok kolay ve rahat, kullanışlı çadırlarınızı mutlaka önceden hali hazırda bekletmeniz tavsiye edilir.

4 Mevsim Çadır

Deprem çadırı istanbul olarak kış günlerinin zorlu şartlarına dayanıklı ve kolay ısınabilen çadırlar üreterek siz müşterilerine sunmaktadır. Firmalar tüm deprem çadırlarının üretiminde işinin ehli, deneyimli güler yüzlü çalışanları ile yaz, kış, son bahar, ilkbahar her mevsim kullanabileceğiniz çadırların tasarım ve üretimini yaparlar. Tasarımlarını yaparken, siz müşterilerinin ihtiyaç duyacağı, güneşten, yağmurdan, kar ve rüzgâr ile her türlü haşerelerden koruyabilecek şekilde düşünerek üretimine başlanmaktadır.

Kullanışlı Çadır Modelleri

Deprem çadırı istanbul firmaları o zor günlerin aşılmasında sizleri evinizde hissedebilmenizi sağlayacak, yağmurdan, güneş ve rüzgârdan hatta kardan bile koruyarak, ev ve yaşam alanlarınızın onarımı sırasında yanınızda olmaktadır. Yağan kar üzerinde durmayan ve kayan özel bir imalat brandasıdır. Zeminin de bile çadır ölçülerinde branda halısı olup dış çevreden herhangi bir böcek, su, çamur girmesine imkân vermez. Deprem çadırları gönül rahatlığı ile uyumanızı sağlar. Altı ve üstü dayanıklı özel üretim branda ile çevrili olduğundan elektrikli ya da tüplü ısıtıcıların kolaylıkla ısıtabildiği bir çadır türüdür.

Kaliteli Deprem Çadırı Modelleri

Deprem çadırları deprem anında hizmet verdiğinden dolayı oldukça kaliteli malzemeden üretilen çadırlardır. Kullanım süresi oldukça uzundur ve birçok ailenin rahat bir şekilde barınabilmesi ön planda tutularak tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça rahat olan çadırların kurulumu da oldukça kolaydır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM