İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Dekoratif Tente istanbul

Dekoratif Tente istanbul

Dekoratif Tente istanbul sınırları içinde bulunan camların, pencerelerin ve dış cephenin şekillerine göre özel olarak tasarlanan tente türüdür. Daha çok dışarıdan estetik amaçlı tercih ediliyor. Yağmurdan ve güneşten korunmak için kullanılıyor. Proje sahibinin talebi üzerine mimari yapısı ve dekorunun farklı olacak şekilde gözükmesin sağlıyor. Ekonomiklik ilkeleri doğrultusunda tamamlanıyor. Talebe ve isteğe göre üretiliyor. Sabit olarak […]

Dekoratif Tente istanbul sınırları içinde bulunan camların, pencerelerin ve dış cephenin şekillerine göre özel olarak tasarlanan tente türüdür. Daha çok dışarıdan estetik amaçlı tercih ediliyor. Yağmurdan ve güneşten korunmak için kullanılıyor. Proje sahibinin talebi üzerine mimari yapısı ve dekorunun farklı olacak şekilde gözükmesin sağlıyor. Ekonomiklik ilkeleri doğrultusunda tamamlanıyor. Talebe ve isteğe göre üretiliyor. Sabit olarak üretilen dekoratif tenteler özel olarak istenilen ebatlarda ve şekillerde üretilebiliyor. Saçak kısmına logo ve yazılar yazılabilir. Acrilic kumaş kartelâsına istenilen renk ve özel renk yapılabilir. Dekoratif tenteler özel tasarım olduğu için üretimi olası durumlarda biraz zaman alabilir.

Dekoratif Tente Sistemleri

Dekoratif Tente istanbul sınırları içinde bulunması dekoratif tente sistemlerinin kullanım alanları çalışma prensiplerine göre değişkenlik gösterir. Dekoratif tenteler evinizin dış bahçe, balkon cephesine, iş yerlerinize, restoran kısacası günlük hayatta kullandığımız her yere uygun olacak şekilde şık gözüken dekoratif tenteler kullanılıyor. Dekoratif tenteler tanınan büyük firmalar tarafından da çok sık kullanılıyor.

Büyük işletmeler mekân dekorlarına önem verirler. Çünkü müşteri kapasitesinin artmasını sağlamaları gerekiyor. Verdikleri hizmet dışında mekânın dışarıdan bakıldığında güzel, göze hoş gelmesi gerekiyor. Dekoratif tenteler bunu sağlayan en önemli etkenlerin başında yer alıyor. Mekânın balkon ve bahçe kısmında kullanılan tenteler güneş ışığından ve yağmurdan koruyarak içerisinde rahat şekilde oturmamızı sağlıyor.

Dekoratif Tente Çeşitleri

Dekoratif Tente istanbul en kaliteli tente çeşitlerine sahiptir. Tente çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Pergole Tente: Pergole tenteler yapı gerektirmeyen mekânlar için kullanılan tente türüdür. Tamamen dekoratif yapıya sahiptir. Tamamı otantik olarak açılıp kapanabilir özelliğine sahiptir. Yaz ve kış mevsiminin hava şartlarına göre kullanma imkânı sağlar. Fonksiyonel ve ergonomik teknolojinin üst seviyede olduğu tente sistemidir.
 • Körüklü Tente: Kullanılan diğer Tenteler göre farklıdır. Körüklü tente güneşi ve yağmuru engellediği için kullanılan şık dizayn olan mekanlara farklı bir görsellik katar.
 • Kış Bahçesi: Modern mimari tasarımları içeren açık alanda kullanılan modern bir tentedir. Özellikle her mevsim yüksek performans ve konfor verecek şekilde verimli bir tentedir.

Dekoratif Tente Tasarımı Nasıldır?

Dekoratif Tente istanbul sınırları içinde en kaliteli dekoratif tentelere sahiptir. Dekoratif tente tasarımı modellerine göre değişir. Dekoratif tentenin yapısına, modeline, hacmine, desenine ve rengin göre farklılık gösterebilir. Dekoratif tenteler sabit tente modelleri ile tasarlanarak göze güzel gözüküyor. Genelde kafeler, iş yerleri ve oteller dikkat çekmek için dekoratif tente kullanır. Dekoratif tente dikkat çekmek için otantik bir mekân imajı sağlar. Yerli akrik ve Avrupa akrik özelliği sayesinde şu geçirmeyen kumaştan üretiliyor. İstenilen ebatlarda tasarlanabilir. Hatta farklılık arayanlar istenilen renk ve desende özel tasarım tercih eder. Dekoratif Tenteler dayanıklıdır. Kolay yırtılmaz ve uzun yıllar olarak kullanılıyor.

Dekoratif Tente Yapısı

 

Dekoratif tente istanbul sisteminde dekor görünüşüne önem veriliyor. Otantik yapıda ki dekor tenteler için farklı renk seçenekleri bulunuyor. İşletmeler için oldukça öneme sahiptir. Dekoratif tenteler yağmura karşı dayanıklıdır. Su geçirmeyen malzemelerden üretilen tenteler dekoratif yapıya sahiptir. Dekoratif tenteler bulunan boyalar paslanmaz. Şekil bakımından oval dekoratif tenteler, karpuz şekilde ki dekoratif perdeler olmak üzere üretimi yapılıyor. Daha çok turistik bölgelerde kullanılıyor. Çünkü işletmeler müşteri potansiyelini arttırmak için yeni fikir arayışında bulunurlar. Müşterinin ilgisini çekmek için dekoratif tenteler kullanırlar. Günümüzde dekoratif perdeler çok tercih ediliyor. Mekânın farklılığını dekoratif perdeler oluşturuyor. Kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun yıllar dayanıklıdır. Senede bir defa bakım yapılabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM