İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Dekoratif Sabit Tente istanbul

Dekoratif Sabit Tente istanbul

Dekoratif sabit tente İstanbul firmalarında bulunan özel ürünlerdir. Mevsim değişikliği ile birlikte görülen doğa olaylarından dış mekânınızı ya da iç mekânınızı korumak için tente kullanımına özen göstermek gerekir. Pek çok farklı şekilde karşımıza çıkan tentelerin model ayrımı söz konusudur. Görselliği geri planda tutup sadece işlevi öne çıkaran tenteler olduğu gibi dekoratif amaçla üretilen sabit tenteler […]

Dekoratif sabit tente İstanbul firmalarında bulunan özel ürünlerdir. Mevsim değişikliği ile birlikte görülen doğa olaylarından dış mekânınızı ya da iç mekânınızı korumak için tente kullanımına özen göstermek gerekir. Pek çok farklı şekilde karşımıza çıkan tentelerin model ayrımı söz konusudur. Görselliği geri planda tutup sadece işlevi öne çıkaran tenteler olduğu gibi dekoratif amaçla üretilen sabit tenteler de mevcuttur.

Sabit tentelerin açılıp kapanma gibi bir durumun söz konusu olmayıp monte edildiği gibi kalır. Dekoratif tente modellerinde daha çok görsellik ön plana çıkar. Dekoratif sabit tente modelleri pek çok yerde kullanıma sunuluyor. Evlerinizin balkon ya da bahçesinde kullanabileceğiniz gibi çeşitli mağaza kapılarında da sıkça rastladığımız bir model olur. Görselliği ön plana çıkaran dekoratif sabit tenteler daha çok iç mekân ile uyumlu desenlerle yapılmalıdır.

Dekoratif tente satan işletmelerden satın alınabilir. Aynı zamanda kendi talebinizi oluşturarak istediğiniz kumaş ve desende tente yaptırmak mümkün olur. Son zamanlarda pek çok kafenin girişimde ya da dış mekânında dekoratif sabit tente modellerini görmek mümkün oluyor. Dışarıdan insanların dikkatini çektiği için dekorasyon yapmak isteyen kişilerin göz önünde bulundurması gereken dekoratiflerden biridir.

Dekoratif Sabit Tente Nedir?

Dekoratif sabit tente çeşitli mekânlarda görünüş olarak dikkat çeken ve ayrıca kar, rüzgâr gibi oluşumlarda mekân dışını koruyan yapılara denir. Dekoratif sabit tenteler mekân dışından pencere üstü ya da kapı üstüne monte edilir. Son zamanlarda çok fazla tercih edilen bir modeldir. Dekoratif sabit tenteler işlevselliğinden çok görselliği ile ön plana çıkar.

Bu tentelerin pek çok desende modeli bulunur. Sizin mekânınız ile en uygun olacak desen ve rengi seçerek çok iyi bir uyum yakalamak mümkün olur. Pek çok alanda görmeye alışkın olduğumuz tenteler tarihsel açıdan çok eski yıllara dayanıyor. Fiyat bakımından da işlevselliğine ve desenine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Tente tercihi yaparken daha çok kumaşın dayanıklılığı ön planda tutulur.

Dekoratif Sabit Tente Nerede Kullanılır?

Pek çok alanda kullanımı bulunan sabit dekoratif tenteler daha çok kafe önlerinden tercih edilir. Kapıların ya da pencerelerin üzerine monte edilerek görünüş olarak dikkat çekici bir hale gelir. Aynı zamanda küçük işletmelerde de çok fazla tercih edilen tente modellerinden biridir. Dekoratif sabit tente istanbul firmasında pek çok model bulmak mümkün olur. Teras ya da pencere önlerinde de çok fazla tercih edilen modellerden biridir.

Sokaklarda bulunan mağazaların üzerine de son derece uygun olan bir modeldir. Doğru kumaş ve desen seçimi ile son derece güzel bir görünüm yakalamak mümkün oluyor. Doğru bir şekilde monte edilmesi de son derece önemlidir. Yamuk bir görünüm ortaya çıkarmamak için uzman kişilerden yardım almak gerekir. İstediğiniz desen ve renkte dekoratif sabit tentelere ulaşmak mümkün olur

Dekoratif Sabit Tente Modelleri

Dekoratif sabit tente pek çok model ile karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda istediğiniz model ve renkte kumaş seçilerek üretimi yapılabiliyor. Sabit dekoratif tente seçiminde iç mekân ile uyumuna dikkat etmek gerekir. Sabit dekoratif tenteler de tek bir renk kullanılabildiği gibi desenler de tercih edilebilir. En çok tercih edilen desenler kareli ve çizgili desenler oluyor. Kareli ve çizgili desenlerin pek çok rengi yer alıyor. Mekânımız ile uyumlu göz önünde bulundurularak bu desenlerden birini tercih etmeniz mümkün olur. Aynı zamanda mağazanızın logosunu bu tenteler üzerine yaptırarak reklam yapma imkânınız da mümkün olur. Aynı zamanda insanlar uzaktan mağazanızın ismini görerek gelebilir.

Dekoratif Sabit Tentenin Avantajları

Mevsim değişikliğinde yağmur, rüzgâr ve kar gibi doğal oluşumlara karşı mekânınızı korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda dekoratif amacıyla kullanılarak insanların dikkatini çekmeye yardımcı olur. Son zamanlarda en çok tercih edilen tente modeli dekoratif sabit tente modeli oluyor. Aynı zamanda kumaş olarak çok dayanıklı olduğu için uzun süreli bir kullanım sağlar.

Son derece avantajlı olan bu tente modeli özellikle evlerin teraslarında ve mağazalarda çok sık kullanılıyor. Sabit olmasından kaynaklı olarak kapanıp açılma gibi bir özelliği bulunmuyor. Yağmur suyunun dışarı verilmesi için bir boru barındırıyor. Dekoratif sabit tente istanbul firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM