İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Çift Açılır Tente Kadıköy

Çift Açılır Tente Kadıköy

Bahçe, teras, kafelerin açık alanı, otel bahçesi gibi kişilerin oturmasına imkân sunan alanların üstünü kapatmaya yarayan tente aynı zamanda kullanıldığı bölgeyi yağmur, kar, güneş gibi dış etkenlerden de korur. Tente modelleri son yıllarda farklı ihtiyaç ve talepler doğrultusunda şekillenmektedir. Bu ihtiyaçlara göre üretilen modellerden biri de çift açılır tente modelidir. Çift açılır tente modelleri aynı […]

Bahçe, teras, kafelerin açık alanı, otel bahçesi gibi kişilerin oturmasına imkân sunan alanların üstünü kapatmaya yarayan tente aynı zamanda kullanıldığı bölgeyi yağmur, kar, güneş gibi dış etkenlerden de korur. Tente modelleri son yıllarda farklı ihtiyaç ve talepler doğrultusunda şekillenmektedir. Bu ihtiyaçlara göre üretilen modellerden biri de çift açılır tente modelidir. Çift açılır tente modelleri aynı anda iki taraflı açılması, istenildiği zaman tek taraflı da kullanılabilmesi alan sahipleri tarafından sıkça tercih edilmektedir. En fazla 7 metre öne ve arkaya doğru açılabilecek genişlikte yapılması ile 30 metrekarenden daha büyük alanlarda koruma sağlayan çift açılır tente Kadıköy firmamız tarafından, profesyonel ekipler ile kaliteli bir şekilde üretilmektedir.

Yarasa Tente, Yarasa Çadır, Yarasa Branda, fiyatları, Modelleri

Çift açılır tente modelleri nelerdir?

Çift açılır tentenin farklı modelleri bulunur. Üzerine örtülen brandadan kullanılan sisteme kadar farklı şekillerde çift açılır tente Kadıköy firmamız tarafından üretilebilir. Çift açılır tentenin sistem olarak iki alternatifi bulunmaktadır. Bunlardan biri yere sabitlenebilen çift açılır tentedir. Bu modelde üretilen tente desteklenmesi için kenarlardan 4 direk ve ortadan bir direk ire iskelete oturtturulur. Ardından branda germesi yapılır. Bir diğer seçenek ise taşınabilir çift açılır tentedir Burada iskelet tekerleklerin üzerine oturtulur ve istenildiği zaman, ihtiyaca göre farklı alanlarda kullanılabilir. Çift açılır tentede branda uzunluğu en az iki metre en fazla ise 7 metre olarak öne ya da arkaya doğru açılım yapabilir.

Çift açılır tente sistemleri

Çift açılır tente sistemleri içerisinde açınmasını ve kapanmasını sağlayan sistemler de ikiye ayrılır. Kişilerin ihtiyacına göre manuel olarak ya da motor sistemi takılarak üretilir. Manuel sistemde çift açılır tentenin açılıp kapanması el ile yapılır. Motor sisteminde ise kumanda yardımı ile gerçekleşir. Kumandalı motor sistemi uzaktan da tentenin kontrolünün sağlanmasını sağlar ve kolaylık sunar. Çift açılır tentenin özelliği ise kullanıldığı alanı dış etkenlerden korumasıdır. Burada yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullardan korunmanızı sağlarken, güneşin fazla olduğu zamanlarda gölgelik ihtiyacınızı da karşılamanıza yardımcı olur.

Çift açılır tente nerelerde kullanılır?

Çift açılır tentenin farklı kullanım alanları vardır. Bunlardan bazıları kafe bahçesi, otel bahçesi, teras, ofis bahçesi, festival alanları olabilir. Çift açılır tente de kullanılan brandanın tasarımı, rengi ve tüm özellikleri müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenebilir. Bunun yanı sıra çift açılır tenteler geniş uzunluk ölçüleriyle birlikte firmalar için bir reklam ve tanıtım alanı da yaratmaktadır. Reklam vermek isteyen firmalar istedikleri logo, tasarım ve slogan ile brandaları kullanabilir, hem alanda hizmet alan hem de dışarı da duran kişilerin dikkatini çekerek geniş kitlelere ulaşabilir. Çift açılır tente Kadıköy firmamız bu kapsamda sadece işletmeler değil, firma, kurum ve kuruluşlara da hizmet verir.

Çift açılır tente neden tercih edilir?

Açık alan kullanımı işletmeler için büyük önem arz etmektedir. Kapalı alanlarda bazı ürünlerin kullanılmasının yasak olması, müşterinin açık alanda oturma istediği ya da boş alanın kaliteli bir şekilde değerlendirilmesi için çift açılır tente fayda sağlayan bir ürün olarak karşımıza çıkar. Burada bir tentenin en az ölçüsü iki metredir. En fazla ise  metre olarak açılır. Bu kullanım sadece mekânların kullanımı için değil festival alanlarında oluşturulan stantlar için de uygun olabilir. Bu kadar geniş alanların üstünü istediğiniz zaman açık, istediğiniz zaman kapalı olarak kullanmanızı sağlayan çift açılır tente modellerini firmamız aracılığıyla temin edebilir ya da istediğiniz ölçü ve modellerde üretilmesini talep edebilirsiniz.

körüklü-tente-modelleri » Pergole Tente Bursa | Branda Bursa | Kış BahçesiPergole Tente Bursa | Branda Bursa | Kış Bahçesi

Çift açılır tente fiyatları nelerdir?

Çift açılır tente fiyatları tente üretimi yapan firmaya, kullanılan malzemenin kalitesine ve tente sistemine göre değişiklik gösterebilir. Her firmanın hizmet ve kalite standartları kapsamında farklı fiyatlandırma aralıkları bulunmaktadır. Çift açılır tente aldığınızda dikkat etmeniz gereken ise fiyattan önce tentenin kaliteli ve güvenilir olmasıdır. Alacağınız tentenin dış hava koşullarına dayanıp dayanmayacağı çok önemlidir. Bu aşamadan sonra tentenizin deseni ve sistemi hakkında karar vermelisiniz. Siz de çift açılır tente Kadıköy firmamız ile iletişime geçerek kendinize en uygun tente model ve sistemlerini görebilir ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel ekibimizden çift açılır tente hizmeti alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM