İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000
Çift Açılır Tente Ataşehir

Çift Açılır Tente Ataşehir

Çift açılır tente Ataşehir pek çok farklı tente modeli sunuyor. Değişen mevsim koşullarına bağlı olarak küçük işletmelerimizi ya da evimizin balkonları mevsim değişimine maruz kalıyor. Bu gibi durumlarda işletmelerin ya da balkon ve bahçe gibi alanların etkilenmemesi için tente modellerine başvurulur. Pek çok tente modeli bulunuyor. Bu modeller arasında en ideal olanı tercih etmek gerekiyor. Her […]

Çift açılır tente Ataşehir pek çok farklı tente modeli sunuyor. Değişen mevsim koşullarına bağlı olarak küçük işletmelerimizi ya da evimizin balkonları mevsim değişimine maruz kalıyor. Bu gibi durumlarda işletmelerin ya da balkon ve bahçe gibi alanların etkilenmemesi için tente modellerine başvurulur. Pek çok tente modeli bulunuyor. Bu modeller arasında en ideal olanı tercih etmek gerekiyor. Her mekân için farklı bir tente modeli yer alıyor.

Bu tente modellerini hem kış aylarında hem de yaz aylarında kullanmak mümkün oluyor. En çok tercih edilen çanta modellerinden bir tanesi çift açılır tente modeli oluyor. Son derece etkin bir koruma sağlarken dağınık olmasından dolayı da uzun süreli kullanım sağlıyor. Aynı zamanda bahçeler için son derece güzel bir görünüme sahip oluyor. Tente model tercih ederken çift açılır tente modellerini ön planda tutmak gerekir. Pek çok alanda bu modeli kullanmak mümkün oluyor. Çift taraflı olmasından kaynaklı da avantajları bulunuyor.

Çift Açılır Tente Nedir?

Tente modeli araştıran kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri çift açılır tente konusunda oluyor. Pek çok alanda tercih edilen çift açılır tente çift yönlü açılımı bulunan ve mekânı dış etkilerden koruyan bir gölgelendirme sistemi oluyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen tente modellerinden biridir. Bu tente modelleri isteğe göre otomatik isteğe göre de manuel olarak çalışabilir.

Manuel olarak çalışan çift açılır tente modelleri içerisinde bir motor eklenerek otomatik hale getirilebilir. Çift açılır tente modelleri genellikle alüminyumdan meydana geldiği için paslanma ve deformasyon gibi durumlar çok nadir yaşanır. Çift açılır yönü olduğu için isteğe göre bir ya da iki tarafa birden açılabilir. Özellikle bahçelerde kullanımı çok ideal oluyor.

Çift açılır tente modelleri içerisinde sensor bulunduğu için hava koşullarına karşı bütün önlemleri alır. Çift açılır tente modelleri sabit bir şekilde karşımıza çıkabildiği gibi hareket ettiren modelleri de yer alıyor. Hareket ettirilen modeller daha ideal modeller oluyor.

Çift Açılır Tente Modellerinin Avantajları Nelerdir?

Tente modellerinin her biri son derece avantajlı ürünler olmaktadır. Çift açılır tente Ataşehir son derece büyük avantajları ile karşımıza çıkıyor. Her renk ve her desen mevcut olduğu için kendi tarzınıza uygun olarak çift açılır tente modeli tercih edebilirsiniz. Çift açılır tente modelleri genellikle dış mekan için uygun olan modellerdir.

En büyük avantajlarından biri son derece sağlam bir iskelet yapısına sahip olmasından dolayı uzun süreli bir kullanım sağlaması oluyor. Çift açılır tente modelinin fiyatı diğer tente modellerine göre daha uygun olduğu için daha avantajlı bir konumdadır. Bir firma işletiyorsanız tercih ettiğiniz tente modellerinin üzerine kendi firmanızın logosunu ya da ismini bastırabilirsiniz.

Böylece reklam yapma gibi bir avantaj da sağlayabilirsiniz. Çift açılır tente modelleri alüminyumdan meydana geldiği için paslanma gibi bir durum söz konusu olmaz. Pek çok yönden avantajı bulunduğu için en çok tercih edilen modellerden biri oluyor. Kafe ya da restoran gibi işletmeler daha çok çift açılır tente modelleri tercih ediyor. Görsel olarak dikkat çekici olmasından dolayı böyle alanlara müşteri çekmek için en ideal yöntem oluyor.

Çift Açılır Tente Teknik Özellikleri Nedir?

Çift açılır tente modelleri montaj sırasında kullanılan alüminyumdan dolayı sağlam bir bağlantı kurulur. Etrafında bulunan çerçeve ile birlikte kamelya aparatları ile destekleme imkânı sağlanır. Çift açılır tente modeli yağmur yağma gibi durumlarda suyun aşağı doğru akmasını sağlayan bir kanal sistemine sahiptir.

Aynı zamanda alüminyumdan oluşan bir çatı korumasına sahip olduğu için yağmur ya da kar yağması gibi durumlarda çatıyı korur. Bu sebeple çift açılır tente modelleri hava koşullarına karşı son derece dayanıklı modeller oluyor.

Çift Açılır Tekte Nerede Kullanılır?

Çift açılır tente modelleri pek çok alanda kullanıma sunulur. Çift açılır tente Ataşehir teras, restoran ve kafe gibi alanlara uygun olacak tente modelleri üretiyor. Aynı zamanda çift açılır tente modellerini cami önlerinde ve meydanlarda da çok sık görüyoruz.

Büyük bir terasa sahip olan kişiler çift açılır tente modeli ile kendilerine bir alan yaratabilir. Büyük işletmelerde pek tercih edilmese de küçük işletmelerde çok sık tercih edilen modellerden biridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM