İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Çift Açılır Mafsallı Tente

Çift Açılır Mafsallı Tente

Pek çok alanda kullanım sağlayan çift açılır mafsallı tente son zamanlarda en çok karşımıza çıkan tente modellerinden biridir. Çift yönlü olarak 3 metreye kadar açılan bir modeldir. Daha çok müstakil evlerde bahçe için yapılan bir koruma sistemi olarak bilinir. Tente hem yaz aylarında güneşten korumak için hem de kış aylarında yağmur ve kardan korumak için kullanılır. Bu […]

Pek çok alanda kullanım sağlayan çift açılır mafsallı tente son zamanlarda en çok karşımıza çıkan tente modellerinden biridir. Çift yönlü olarak 3 metreye kadar açılan bir modeldir. Daha çok müstakil evlerde bahçe için yapılan bir koruma sistemi olarak bilinir. Tente hem yaz aylarında güneşten korumak için hem de kış aylarında yağmur ve kardan korumak için kullanılır. Bu sebeple dış mekanını kullanmak isteyen kişiler mutlaka tente yaptırmalıdır.

Tente yaptırılırken kullanım bakımından en kolay olan ve uzun yıllar dayanıklı olan modeller tercih edilmelidir. Klasik bir model olarak bilinen çift açılır mafsallı tente son derece dayanıklı olmasının yanı sıra görünüş olarak da klasik bir görünüme sahiptir. Çevremizde pek çok yerde bu tente modellerine rastlamak mümkün oluyor. Pek çok model ve desen de karşımıza çıkan tenteler uygun kumaş seçildiği zaman hem güzel bir görünüm ortaya çıkarır hem de işlevsel olarak kalite sağlar.

Branda Evi Pergole Tente Fiyatları Çeşitleri

Çift Açılır Mafsallı Tente Nedir?

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz mafsallı tente tek yönlü olabildiği gibi çift yönlü de yapılabiliyor. Her yönü 3 metreye kadar açılabilen bu tente modelleri daha çok bahçede kullanılıyor. Bunun dışında pek çok kullanım alanı da mevcut oluyor. Özellikle rüzgâr ve yağıştan korumak için kullanılan bu tente modelleri klasik modelleri arasında yerini alıyor.

Özellikle iş yerlerinde ve bahçelerde görmeye alışkın olduğumuz bu modeller sağlam bir iskelet yapısına sahip olduğu için çok uzun süreli bir kullanım sağlıyor. Diğer modellerden mafsallı tente sistemini ayıran en büyük özellik eklemli bir yapıya sahip olmasından kaynaklanıyor. Dışa doğru açılması da en büyük avantajlarından biridir.

Çift açılır olmasının daha pek çok avantajı vardır. Bahçesinde ya da işyerine tente yaptırmak isteyen kişiler mutlaka bu modeli göz önünde bulundurmalıdır. Sağlam bir eklem yapısına sahip olmasından dolayı dolu gibi şiddetli hava olaylarına karşı bile büyük bir koruyucu özelliği vardır. Çanta yapımında kullanılan kumaş son derece önemli bir konudur. Kaliteli kumaş seçildiği takdirde uzun yıllar bu tenteyi kullanmak mümkün olur.

Çift Açılır Mafsallı Tente Nerede Kullanılır?

Çift açılır mafsallı tente pek çok alanda kullanıma sunulur. Bu kullanım alanlarından en çok tercih edileni bahçeler oluyor. İşyerinizin ya da evinizin bahçesine bu gibi tente modellerini tercih ederek hem çok güzel bir görünüm ortaya çıkarır hem de kış aylarında yaşanan yağış gibi doğa olaylarından en iyi şekilde korunmuş olursunuz. Son zamanlarda çok fazla tercih edilmesinden kaynaklı olarak adını sıkça duymaya başladık.

İşyeri ve restoran gibi mekânların kapılarının üzerinde de bu tente modellerine rastlamak mümkün oluyor. Mafsallı tente seçiminde kumaş özelliği son derece önemlidir. Avrupa’dan getirilen özel kumaşlar tercih edilir. Evlerin balkon ve camlarının üzerine de bu tente modeli tercih ediliyor. Tenteleri monte eden kişilerin konuda uzman olması çok önemlidir.

 

Çift Açılır Mafsallı Tentenin Avantajları Nelerdir?

Mafsallı tente modelleri özellikle kış aylarından yağmur, kar ve rüzgâr gibi durumlardan korunmak için son derece ideal bir seçim olur. Çift açılır olması da iki kat koruma sağlar. Evlerin bahçelerinde yapılabilecek en uygun tente modellerinden biridir. Bu modellerin temizliği son derece kolaydır. Aynı zamanda açılıp kapanması manuel bir şekilde kontrol edilir.

Çevirerek açıp kapama işlemi yapılır ve bu işlem son derece kolaydır. Son derece dayanıklı ve paslanmaz olma özelliği en büyük avantajları arasındadır. Tente model arayışında olan kişiler bu modeli göz önünde bulundurmalıdır. Paslanmaz özellikte olması yağmur ve kardan etkilenmeye en aza indirir. Aynı zamanda yağmur ve kar sularının dışarı atılması için gerekli olan boru sistemi bulunur.

Pergola Tente Uygulaması – YALOVA CAM BALKON

Çift Açılır Mafsallı Tente Modelleri

Çift açılır mafsallı tente modelleri pek çok şekilde karşımıza çıkıyor. Görünüm olarak istediğiniz modeli seçerek aynısını yaptırmaya imkânınız bulunur. Kullanılan kumaşın kalitesi ve kumaş desenine siz karar veriyorsunuz. Bu sebeple çift açılır mafsallı tente modelleri kişinin zevkine göre değişiklik gösterir. Mafsallı te modelleri tercih ederken iç mekân ile uyumuna son derece dikkat etmek gerekir. Mafsallı tente modeli arayışında olan kişiler firmamızdan en ideal hizmeti alabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM