İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Çift Açılır Mafsallı Tente istanbul

Çift Açılır Mafsallı Tente istanbul

Mafsallı tenteler; kafe, restoran, küçük işletmeler, mağaza, butik gibi işletmelerin yanı sıra ev ve benzeri yapıların balkonlarında, teraslarında, bahçelerinde de kullanımına yer verilen tente sistemleridir. Kullanıcılarına son derece rahat ve konforlu bir kullanım sunan mafsallı tente sistemleri ilk ortaya çıktığı zamanlar oldukça dar bir kullanım alanına sahipti. Ancak kattığı bazı avantajlar sebebiyle günümüzde hemen hemen […]

Mafsallı tenteler; kafe, restoran, küçük işletmeler, mağaza, butik gibi işletmelerin yanı sıra ev ve benzeri yapıların balkonlarında, teraslarında, bahçelerinde de kullanımına yer verilen tente sistemleridir. Kullanıcılarına son derece rahat ve konforlu bir kullanım sunan mafsallı tente sistemleri ilk ortaya çıktığı zamanlar oldukça dar bir kullanım alanına sahipti. Ancak kattığı bazı avantajlar sebebiyle günümüzde hemen hemen her yerde kullanılabilir hale gelmişlerdir.

Çift açılır tente istanbul modelleri genellikle alüminyumdan meydana geldiği için paslanma ve deformasyon gibi durumlar çok nadir yaşanır. Çift açılır yönü olduğu için isteğe göre bir ya da iki tarafa birden açılabilir Tente modeli araştıran kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri çift açılır tente konusunda oluyor.

Pek çok alanda tercih edilen çift açılır tente istanbul çift yönlü açılımı bulunan ve mekanı dış etkilerden koruyan bir gölgelendirme sistemi oluyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen tente modellerinden biridir. Bu tente modelleri isteğe göre otomatik isteğe göre de manuel olarak çalışabilir. Özellikle bahçelerde kullanımı çok ideal oluyor. Çift açılır tente modelleri içerisinde sensor bulunduğu için hava koşullarına karşı bütün önlemleri alır.

Çift açılır tente istanbul modelleri sabit bir şekilde karşımıza çıkabildiği gibi hareket ettiren modelleri de yer alıyor. Hareket ettirilen modeller daha ideal modeller oluyor.

Çift Açılır Tente Özellikleri

Çift açılır tente modelleri montaj sırasında kullanılan alüminyumdan dolayı sağlam bir bağlantı kurulur. Etrafında bulunan çerçeve ile birlikte kamelya aparatları ile destekleme imkanı sağlanır. Çift açılır tente modeli yağmur yağma gibi durumlarda suyun aşağı doğru akmasını sağlayan bir kanal sistemine sahiptir. Aynı zamanda alüminyumdan oluşan bir çatı korumasına sahip olduğu için yağmur ya da kar yağması gibi durumlarda çatıyı korur. Bu sebeple çift açılır tente modelleri hava koşullarına karşı son derece dayanıklı modeller oluyor.

Tente Yapılışı

Çift açılımlı tentelerde 2 tane direk ve bu direklerin arasında bir metrelik bir makas sistemi bulunur. Bu direklerin hareket etmesi için de tabanda bir tabla sistemi mevcuttur. Çatı ve ayaklar ile bağlantı pimleri ve vidaları da paslanmaz INOX malzemelerden üretilmektedir. Yağmur ve kar suyunun dışa aktarımı için kanallar entegre edilmiştir.

Kanatlarda 45 dereceye kadar ayarlanabilir şekilde eğilim verilmiştir. En az 5 yıl boyunca güneşte ve rüzgarlı ortamlarda rengi solmayan, su tutmaz ithal akrilik kumaşlardan dizayn edilen bu tentelerin, 100’den fazla renk ve desen seçenekleri de mevcuttur.

Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Özel mülkiyet alanlarının da vazgeçilmezleri arasında bulunan bu tenteler, evlerin bahçeleri ve terasları için de hem ekonomik hem de kullanışlı bir çözüm olacaktır. Bahçede masanızın üstüne yerleştireceğiniz bu tente sizi hem güneş ışıklarından hem de yağmurdan koruyacak, keyifle açık havada oturmanın keyfini sürebileceksiniz.

Üstünüze ağaçlardan düşebilecek her türlü yaprak, böcek ve toz tanelerine de maruz kalmanızı engelleyecektir. Çocuk oyun alanları ve havuzlarının üstüne de kullanabileceğiniz bu tenteler, zaman içinde evlerin teraslarında da kullanılmaya başlanmıştır.

Çift Açılır Mafsallı Tentenin Faydaları

Bu modellerin temizliği son derece kolaydır. Aynı zamanda açılıp kapanması manuel bir şekilde kontrol edilir. Çevirerek açıp kapama işlemi yapılır ve bu işlem son derece kolaydır. Son derece dayanıklı ve paslanmaz olma özelliği en büyük avantajları arasındadır. Tente model arayışında olan kişiler bu modeli göz önünde bulundurmalıdır. Paslanmaz özellikte olması yağmur ve kardan etkilenmeye en aza indirir. Aynı zamanda yağmur ve kar sularının dışarı atılması için gerekli olan boru sistemi bulunur.

Son derece etkin bir koruma sağlarken dağınık olmasından dolayı da uzun süreli kullanım sağlıyor. Aynı zamanda bahçeler için son derece güzel bir görünüme sahip oluyor. Tente model tercih ederken çift açılır tente istanbul modellerini ön planda tutmak gerekir. Pek çok alanda bu modeli kullanmak mümkün oluyor. Çift taraflı olmasından kaynaklı da avantajları bulunuyor. Bu modeller arasında en ideal olanı tercih etmek gerekiyor. Her mekân için farklı bir tente modeli yer alıyor. Bu tente modellerini hem kış aylarında hem de yaz aylarında kullanmak mümkün oluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM