İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Çift Açılır Ayaklı Tente istanbul

Çift Açılır Ayaklı Tente istanbul

Çift açılır ayaklı tente istanbul ilinde oldukça kullanışlı tente modellerini bulabilirsiniz. İki profil dikme ayak ve dikme ayakların orta kısmında bulunan makaslı çelik konsol sisteminin sağ ve sol kısımlarına monte edilen, çift yöne açılabilen mekanizmalardır.  Çift açılır ayaklı tente sistemi isteğe göre tekerlekli ya da yere sabit şekilde tasarlanabilmektedir. Tekerlekli olarak imal edildiğinde, hareketliliği sayesinde […]

Çift açılır ayaklı tente istanbul ilinde oldukça kullanışlı tente modellerini bulabilirsiniz. İki profil dikme ayak ve dikme ayakların orta kısmında bulunan makaslı çelik konsol sisteminin sağ ve sol kısımlarına monte edilen, çift yöne açılabilen mekanizmalardır.  Çift açılır ayaklı tente sistemi isteğe göre tekerlekli ya da yere sabit şekilde tasarlanabilmektedir. Tekerlekli olarak imal edildiğinde, hareketliliği sayesinde farklı şekillerde ve çok amaçlı kullanım özelliği sağlamaktadır. Çift yönlü ya da kendinden ayaklı tenteler olarak da bilinir. Özellikle dış mekânlarda tercih edilen gölgeleme sistemleridir. Çift açılır ayaklı tente yapımında akrilik kumaş kullanılmaktadır. Ayaklı tente, normal tente modellerinin uygulanmadığı alanlarda tercih edilen en ideal çözümdür.

Çift Açılır Mafsallı Tente

Çift açılır ayaklı tente istanbul firmasında çok sık tercih edilen tente modellerini bulabilirsiniz. Çift açılır tente, mekânların dış alanlarında sıkça kullanılan, mafsallı tentenin çift açılır bir türü olup; ayrıca diğer adıyla çift açılır mafsallı tente olarak da bilinmektedir. Kullanımı gayet kolay olan mafsallı tente en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Çift açılır mafsallı tente 1,50- 2,00-2,50-3,00 metreye kadar açılım göstermektedir. Ayrıca birçok renk seçeneği mevcuttur.

Çift Açılır Mafsallı Tente Yapısı

Çift açılır tente, yapısında 2 adet direk, direklerin arasında 1 metrelik makas ve direklerin hareket etmesi için en altta iskelet sistemi bulunmaktadır. Ayrıca firmaların reklamlarını yapmalarına olanak sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak branda kumaşı üzerine yazı logo gibi görsel seçenekler eklenebilmektedir ve bu sayede hangi firmaya ait olduğu belirgin bir şekilde gözükür. Çift açılır mafsallı tente, genellikle kafe, restoran gibi açık alanlarda kullanmaktadır. Büyük alana sahip mekânlar için tercih edilir. Çift tarafa açılır mafsallı tente, adını eklem anlamına gelen” mafsal” sözcüğünden almıştır.

Çift Açılır Ayaklı Tente Kullanım Avantajları

Çift açılır ayaklı tente istanbul bir tente modelinde bulunabilecek tüm avantajları ile en iyi şekilde sunmaktadır. Çift açılır ayaklı tentenin en önemli avantajı kullanım kolaylığıdır, isteğe bağlı olarak tekerlekli ve fren mekanizmalı imal edilebildiğinden mekânlarda veya açık alanlarda hareketli olarak kullanılabilmektedir. Çift açılır ayaklı tente, istenirse kolaylıkla başka bir mekâna servis hizmeti almadan taşınıp kurulabilir. Bu özelliği mevsimsel işletmeler ve seyyar büfeler için oldukça avantajlıdır. Çift açılır ayaklı tente modelini ister bahçenizin ortasında isterseniz de bina cephesine bitişik olarak kullanabilirsiniz.

Çift Ayaklı Tente Modelleri

Çift açılır ayaklı tente istanbul da özenle hazırlanmış tente modellerini bulabilirsiniz. Çift taraflı tente, ayaklı tentenin diğer bir adıdır ve “T” modül olarak tasarlanmış bu modelin birbirinden bağımsız tente bulunmaktadır. Kullanılacak alana göre tek taraflı veya çift olarak da kullanılabilen ürünlerdir. Yapımında akrilik tipi ithal kumaşlar kullanılmaktadır,  değişik renk ve desende kumaş seçeneği bulunmaktadır. Müşterilerin isteğine göre sabit ayaklı veya tekerlekli ayaklı olarak üretimi yapılmaktadır. Tekerlekli modellerde çapraz fren sistemi mevcuttur ve istenilen yere sabitlenebilmektedir. Çift ayaklı tente, motorlu ve uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilmektedir.

Çift Açılır Ayaklı Tente Fiyatları

Çift açılır ayaklı tente istanbul firmasında birçok kullanım alanına sahip tenteleri uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Çift açılır ayaklı tenteler, bahçe, yazlık, villa, bahçe, büfe, kafe önlerinde, açık alanlar, restoran gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Özellikle sahil kenarı işletmelerde çok sık karşımıza çıkmaktadır. Hareket kabiliyeti ve istenilen alana götürülüp sabitlenebilmektedir. Birçok alanda kullanım imkanı olan bu ürünlerin fiyatı malzeme kalitesi, mekaniksel sistemi, kumaş niteliği gibi faktörlere göre değişmektedir. Farklı renk seçenekleriyle bütçenize uygun fiyatlarda çift açılır tenteleri temin edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM