İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.806,0000
 • EURO
  $0,7300
 • ALTIN
  $40.594,7400
 • BIST
  $143,2000
Çatı Kaplama

Çatı Kaplama

Günlük hayatta kullanmış olduğumuz yaşam alanları ve işyerlerinde birçok dekorasyon ve farklı korunma sistemleri karşımıza çıkıyor. Özellikle kadınlar için kullanılan dekorasyon ve korunma yöntemi bulunuyor. Çok tercih edilen farklı ve kullanışlı çatı kaplama modelleri ve uygulama yöntemleri oluyor. Çatı kaplama günlük hayatta insanların yaşam alanlarının korunması amacıyla yapılmış olan yapı ve dekorasyon çalışmalarının başında yer […]

Günlük hayatta kullanmış olduğumuz yaşam alanları ve işyerlerinde birçok dekorasyon ve farklı korunma sistemleri karşımıza çıkıyor. Özellikle kadınlar için kullanılan dekorasyon ve korunma yöntemi bulunuyor. Çok tercih edilen farklı ve kullanışlı çatı kaplama modelleri ve uygulama yöntemleri oluyor. Çatı kaplama günlük hayatta insanların yaşam alanlarının korunması amacıyla yapılmış olan yapı ve dekorasyon çalışmalarının başında yer alıyor. Yaşam alanlarımızda özellikle kötü hava koşullarına karşı korunma avantajı sunan çalışmalardır. Firmamızda her türlü çatı kaplama uygulaması itina ile yapılıyor.

Çatı Kaplama Nedir?

Çatı kaplama sistemleri, ahşap veya metal iskelet zeminlerinin üzerine yapılan kaplama türleridir. Tüm su ve ısı yalıtım izolasyonları yapıldıktan sonra belli başlı levhalar ile kaplanıyor. Çatı kaplamada kullanılan birçok teknik bulunuyor. Genellikle yapılacak olan alan için seçilen malzemenin kaliteli olması, güzel sonuçlar doğuracaktır. Çatı kaplama yöntemleri arasında birçok kullanılan kaliteli teknik yöntemleri vardır. Genellikle alüminyum levha ile çatı kaplama yöntemleri tercih ediliyor. Ülkemizde ve tüm dünyada çatı kaplama sistemleri yaygın olarak kullanılıyor. Muhteşem bir dekorasyon ürünü hem de koruyucu bir kalkan görevinde kullanılıyor.

Çatı Kaplama Yöntemleri

Çatı kaplama yöntemleri birkaç türde yapılıyor. Kullanılacak olan malzemelere göre yöntemler değişiyor. Alüminyum levha ile çatı kaplama yöntemleri, alüminyum levha kullanılarak çatının kaplanması şeklinde yapılan işlemler genellikle daha çok yağmur alan bölgeler için tercih ediliyor. PVC çatı kaplama yöntemi, PVC malzemesi ile gerekli olan alana uygulanan işlemdir. Bakır çatı kaplama, çinko çatı kaplama olarak kullanılan yöntemler de bulunuyor. Bu yöntemler genellikle evlerin balkon kısımlarını döşemek için tercih ediliyor. Çatı yöntemleri uygulanırken kullanılan malzemeler ne kadar kaliteli olursa, o kadar uzun ömürlü çatı sistemleri ortaya çıkar. Çatı kaplama malzemesi tercih edilirken uygun fiyatlı olması değil kullanışlı olması önemlidir.

Genellikle en çok tercih edilen yöntem alüminyum kaplama yöntemidir. PVC sistem yaygın olarak uygun olduğu için kullanılıyor. Fakat yangın ihtimaline karşı hiçbir şekilde koruyucu özelliği yoktur. Bu ihtimali üzerinde durursa, genellikle diğer çatı kaplama yöntemlerine göre daha riskli bir seçim olabilir. Daha küçük alanlar ve tehlikesiz bölgeler için PVC kaplama tercih edilebilir. Kaplama yöntemleri arasında kiremit kaplama yöntemleri de tercih ediliyor. Hem uygun fiyatlı hem de oldukça kaliteli ve gösterişli bir üründür. Dekoratif özelliği oldukça yüksektir. Firmamız profesyonel hizmet sunuyor. Çatı Kaplama hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunuyoruz.

Çatı Kaplama Yöntemleri Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çatı kaplama malzemesi tercih ederken, görsel olarak güzel olması aynı zamanda kaliteli olması önem arz ediyor. Bu yöntemler doğrultusunda tercih yapılırsa, uzun yıllar kullanım sağlamak mümkündür. Çatı kaplama malzemesi tercih ederken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunuyor. Genellikle çatı kaplama malzemesi alırken kullanışlı olması ve kaliteli olması önemlidir. Ayrıca seçmiş olduğunuz malzemenin, su geçirmeyen ve yanmaz bir yapıya sahip olması oldukça önemlidir. Firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız ile profesyonel hizmet sunuyoruz.

Çatı Kaplama Fiyatları

Çatı kaplama yöntemleri tercih ederken uygun fiyatlı olmasına değil, kullanışlı olmasına önem göstermeniz gerekiyor. Çatı kaplama fiyatları belirlenirken ola alanın genişliği ve uzunluğu baz alınır. Uzunluk ve genişlik baz alınarak, kullanılacak olan malzemelerin fiyatı ile uzunluğun oranları çarpılır. Çatı kaplama fiyatları bu şekilde ortaya çıkar. Çatı kaplama fiyatları her bölgeye ve her şirkete göre farklılık gösterebilen yapılardır. Uygulanacak olan mekânı uzunluğu ve genişliği fiyatları direkt olarak etkiler. Çatı kaplama tercihi yaparken fiyatlarına değil, kaliteli ve kullanışlı olmasına bakmanız gerekiyor. Kaliteli olarak yaptıracağız çatı kaplama yöntemlerini, uzun yıllar hiçbir şekilde zarar görmeden kullanmanız mümkündür. Kaliteli ve Kurumsal hizmet sunan firmamızdan uygun fiyatlı çatı kaplama hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM