İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.013,2200
 • EURO
  $1,0903
 • ALTIN
  $60.989,7800
 • BIST
  $193,2000
Cam Tavan istanbul

Cam Tavan istanbul

Cam tavan kullanılan ortamlar daha güzel, aydınlık ve berrak bir görüntüye sahip olurlar. Bu nedenle hem açılabilir hem de sabit bir cam tavan sayesinde gökyüzüyle aranızda hiçbir engel kalmaz. İstediğiniz ve uygun gördüğünüz zamanlarda çatıyı kolayca açabilir, kolayca kapatabilirsiniz. Teleskopik açılır sistemli tavanı rahatça ve konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Böyle bir sistemli tavan yaptırmayı düşünüyorsanız. Cam […]

Cam tavan kullanılan ortamlar daha güzel, aydınlık ve berrak bir görüntüye sahip olurlar. Bu nedenle hem açılabilir hem de sabit bir cam tavan sayesinde gökyüzüyle aranızda hiçbir engel kalmaz. İstediğiniz ve uygun gördüğünüz zamanlarda çatıyı kolayca açabilir, kolayca kapatabilirsiniz. Teleskopik açılır sistemli tavanı rahatça ve konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Böyle bir sistemli tavan yaptırmayı düşünüyorsanız. Cam tavan istanbul gibi bir firmadan yardım talep edebilirsiniz.

Hareketli Cam Tavan | Ada Yapı Cam | Alüminyum Doğrama Sistemleri

Isı Yalıtımlı Otomatik Cam Tavan

Cam tavan sayesinde gökyüzü ile aranızda artık hiçbir şekilde engel kalmaz. Dilediğiniz her zaman kullanışlı olması nedeni ile çatıyı kolay bir şekilde açabilir ve kapatabilirsiniz. Kış ayında veya soğuk zamanlar hiçbir şekilde bu çatı sayesinde mağdur olmazsınız. Bu nedenle cam tavan istanbul gibi bir firmadan yardım alabilirsiniz. Çünkü kışın kar, yağmur ve rüzgâr gibi hava koşullarını çatının dışarısında bırakabilirsiniz.

Yaz ayında ise güneşli bir günün keyfini tavan sayesinde konforlu bir şekilde çıkarabilirsiniz. Bahçe ve teraslarda kullanılabilen bu ürün sayesinde huzurlu bir vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda tavan sistemini otel, kafe ve restoranlarınızın açık bölümü için tercih edebilirsiniz. Bu sistem sayesinde kazancınızı artırabilirsiniz.

Solarwin Cam Tavan Özellikleri

Çatı modelleri motorlu sistem sayesinde açılıp kapanabilir, uzaktan kumanda sayesinde ve çatı sensoru sayesinde rahat kullanım sağlar, çatı sistemi 3 veya 4 panelden oluşur, sistem hemen hemen 4/3 veya 3/2 oranında açılabilir, sistemin ana taşıyıcı profili 4 metre kareye kadar taşıma kapasitesindedir, daha uzun mesafeler için de çelik bir taşıyıcı profil sistemi kullanılır, sistem hiçbir şekilde yağmur ve kar gibi suyu geçirme yapmaz.

Bunun için ürün test edilmiştir, çatı panelleri için 18 veya 22 mm oranında bir ısı cam kullanılmaktadır, cam rengini istediğiniz renge göre tercih edebilirsiniz. Kişi isteğine göre cam yerine polikarbonat malzemede tercih edilebilir. Çatı panelleri teker teker açılabildiği için camların iç ve dış temizliği kolay bir şekilde sağlanır, açılır cam çatı en çok konut, restoran, otel, teras ve çatı penceresi olarak kullanılabilir. Sistemin genel olarak tüm yedek parçaları 2yıl garantili olarak müşteriye sunulur.

Cam tavan aksesuarları paslanmazdır, sigara yasağından dolayı çoğu işletmeler bu ürünü tercih etmektedir. Kişinin isteğine göre tüm alüminyum profil bölümleri naturel eloksal veya RAL renk kodlarına bağlı olarak elektro statik toz boya ile boyanabilir, renkli, polikarbon ve reflekte gibi malzemeler camlarda uygulama sağlar, kişinin isteğine bağlı olarak şeffaf veya reflekte cam tercih edilebilir.

Sabit Cam Tavan

Sabit cam tavan istanbul gibi bir firmadan destek alınıp yaptırılabilir. Günümüzde daha çok kış bahçeleri, teras ve balkon üstleri için yapılan bir sistemdir. Ürünün özelliğini ahşap veya demir iskelet oluşturur. Tavan kısmı için iskelet yapıldıktan sonra ara bölme yerlerine alüminyum doğrama kısmına 4+4 ya da 5+5 lamine cam uygulanarak çerçeveler elde edilir.

Bu malzeme ise çatıya uygun ve uyum sağlayacak bir malzeme ve aparat sistemi kullanılarak montajlama ile yapılır. Aynı zamanda bunun için su izolasyonu kullanılır. Cam tavan sistemleri iş sektörleri için tercih edilse de artık günümüzde evler içinde kullanım sağlamaktadır. Cam çatıların alt tarafları katlanabilir cam balkon sistemi ile kapatılabilir. Bu nedenle görüntü açısından hoş bir görünüm elde edilir.

Sabit cam daha çok çatı olarak kullanım sağlar. Restoran, kafe, kış bahçesi, teras kaplamaları için kullanılır. Birçok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Bu yüzden müşterinin isteği ve arzusuna göre özel modeller yapılmaktadır. Ürün garantilidir ve hiçbir şekilde su geçirmez.

Velioğlu Cam Tavan Sistemleri

Sabit Cam Tavan Özellikleri

Tavan sistemine özel olarak 100×160 alüminyum profil kullanılır, kişinin isteğine bağlı olarak laminasyon kaplama ya da transfer baskı boya ile istenilen her renge boyanabilir veya sistem kaplanabilir, çatı camı için 4+4 lamine, argon gazlı ısıcam ve 6 mm temperli cam kullanılır.

Katlanır cam bölümü ısı camlı sürme ya da giyotin sistemleri ile ön ve yan cephelerin kaplaması yapılabilir. Tüm bu özelliklerden dolayı birçok yerde rahat ve kolay bir kullanım sağlanmaktadır. Bu nedenle de çoğu işletmeler ve mekân yerleri bu sistem sayesinde güzelleştirebilmektedir. Bu yüzden firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM