İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000
Çalışma Minderi istanbul Nedir?

Çalışma Minderi istanbul Nedir?

Çalışma minderi istanbul,  evde ya da iş yerlerinde, uzun süre masa başı yapılan işlerde, ders çalışırken, ya da bilgisayar başında uzun süre oturmak zorunda kalan insanların, sandalye ve koltukları için  destek amaçlı kullanılan bir tür minder çeşididir.  Bu çalışma minderlerinin bir diğer adı da oturma minderi olarak geçmektedir.  Çalışma Minderi istanbul Neden Kullanılır? Çalışma minderi istanbul  insan […]

Çalışma minderi istanbul,  evde ya da iş yerlerinde, uzun süre masa başı yapılan işlerde, ders çalışırken, ya da bilgisayar başında uzun süre oturmak zorunda kalan insanların, sandalye ve koltukları için  destek amaçlı kullanılan bir tür minder çeşididir.  Bu çalışma minderlerinin bir diğer adı da oturma minderi olarak geçmektedir.

 Çalışma Minderi istanbul Neden Kullanılır?

Çalışma minderi istanbul  insan vücudundaki oturma kısımları olan, belin aşağı tarafları, kalça ve kalça kemiği ve basen dediğimiz kaba etler gibi kısımlar uzun süreli oturma esnasında çok fazla yorulur. İnsan ağırlığı bu bölgede olduğu için bazen ciddi hastalıklara bile yol açılabilir. (Kalça kemiği eğriliği ve hemogroid gibi) Bu nedenle bu rahatsızlıklardan kurtulmak için çalışma minderleri birçok uzman doktor tarafından tavsiye edilmektedir. Çalışma minderlerinin kullanım amacı,  konforlu, rahat ve sağlıklı bir çalışma alanı sunmasının yanı sıra, oturma konusunda rahatsız olan insanların, koltuk ya da sandalyeye direkt temasları sakıncalı olabilir. Yani herhangi bir kalça çıkığı ya da kırığı yaşayan insanlar, o bölgelerinde zedelenme ve incinme olan insanlar, basur gibi rahatsızlığı olanlar ve bu bölgede herhangi bir cerrahi operasyon geçiren insanların rahatlığı ve sağlığı için çalışma  minderleri sıkça kullanılır.

 Çalışma Minderleri istanbul Kalitesi

Çalışma minderleri istanbul ürünlerinde kalite üretilen firmaya göre kalitesi de değişmektedir. Sağlığına önem  veren insanlar güven  veren firmalardan temin eder ve bu firmaların ürün kalitesi de oldukça yüksektir. Ortopedik olmalarından dolayı birçok uzman tarafından önerilmektedir. Büyük bir kalite malzemesi olan Visco malzeme ile üretilirler. Özel üretim yapıları nedeniyle vücuda göre şekil alırlar. Rahat ve konforlu bir çalışma alanı oluşmasına neden olur. Ortopedik ve Visco kumaş malzemesinden üretilen bu çalışma minderleri insan vücudundaki ağrıları azaltır, hemoroit rahatsızlığı oluşumunu engeller, kalça kemiği eğilimlerini önler, makat kısmında meydana gelebilecek ağrıları azaltırlar. Rahat ve konforlu bir çalışma alanı oluşturur. Bundan dolayı bu minderler sık sık tercih edilirler. Çalışma minderleri ortopedik yapısına ve antibakteriyel özelliğine sahip olmasından dolayı çok kullanışlı ve çok tercih edilen ürünlerdir. Birçok ürünün kılıfları da mevcuttur. Bu kılıflı kullanımlar temizlik ve hijen konusunda hassas olanların gönül rahatlığıyla kullanılabilen  ve kirlendikçe değiştirilebilen bir minder türüdür.

 Çalışma Minderi istanbul Nerelerde Kullanılır?

Çalışma minderi istanbul ürünleri kişinin ihtiyacına göre kullanım alanları da değişmektedir. Ders çalışmalarında, bilgisayar başında uzun süreli oyunlarında, sandalyelerde destek için bu ürünler kullanılır. İş yerlerinde çokça tercih edilen rahat ve konforlu bir üründür. Evde dinlenme sırasında bile kullanılmak için tercih edilir. Sürekli araç başında olanların uzun süre yolculuk yapan otobüs veya tır şoförlerinin,  taksi ve servis şoförlerinin çalışma esnasında bu minderleri sıkça kullanılır. Daha rahat ve daha konforlu bir yolculuk için bu tür minderler tercih edilir. Çalışma minderlerinin taşınabilir ve hafif olmalarından dolayı her yerde kolaylıkla taşınabilir olmaları  bakımından  avantajdır.  Uzun süre masa başındaki ofis çalışanlarının da çokça tercih ettiği minder modelidir. Gündelik yaşamımızda bile konfor ve rahatlık amacı ile kullanılabilir.

 Çalışma Minderleri istanbul Modelleri

Çalışma minderleri istanbul, oldukça ofis koltuk minder türleri, ortopedik koltuk ve sandalye minder türü, Visco Medikal minder türü, gabardin çalışma minderleri, Pamuklu peluş, sünger, pofuduk, düz ve yastık tarzı minder türleri çok tercih edilmektedir. Kare, dikdörtgen ve oval minderler, modern dekoratif minderler, simit model minderler, kendiliğinden soğutmalı ve serinletici minderler, ısıtıcı koltuk çalışma minderleri, oturma pozisyonu düzeltici modeller gibi birçok model ve rengi bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM